Przykładowe Listy Zasobów Ludzkich

Przydatne zasoby ludzkie Przykłady liter dla każdego biura

Te przykładowe listy z działu zasobów ludzkich zawierają wskazówki dotyczące typowych listów, które można znaleźć w biznesie, zarządzaniu i HR. Próbki dostarczają szablon, który można wykorzystać do wskazówek, kiedy trzeba tworzyć własne listy HR i biznesowe.

Skorzystaj z tych listów, aby składać oferty pracy , podziękować odrzuconym kandydatom , zrezygnować z pracy , przejrzeć listy motywacyjne, podziękować i zapewnić skuteczne uznanie pracowników . Są to przykładowe litery HR, które obejmują wiele nieprzewidzianych zdarzeń w HR.

Korzystanie z liter HR jest doskonałą okazją, aby poinformować pracowników, że ci zależy. Pomagają w budowaniu relacji z kandydatami i współpracownikami. Pomagają Ci znaleźć nową pracę lub wykwalifikowany kandydat do otwarcia firmy. Nie ma końca dla zastosowań, które można wykonać z dobrze napisanych, skutecznych liter HR.

 • 01 Najlepszy list motywacyjny

  Co jest takiego specjalnego w tej próbce wznowić list motywacyjny ? List ułatwia pracodawcy szybkie sprawdzenie kwalifikacji kandydata. Napisał list w oparciu o stanowisko pracy pracodawcy i podkreślił odpowiednie, wymagane umiejętności zawodowe, doświadczenie i wykształcenie.

  Wnioskodawca wykonuje całą pracę, aby przyszły pracodawca mógł z łatwością stwierdzić, że posiada kwalifikacje niezbędne do skutecznego wykonywania pracy. Zwiększa to prawdopodobieństwo zaproszenia jej na rozmowę na miejscu.

  Niech ten przykładowy list przewodni poprowadzi Cię do skutecznej listu motywacyjnego. Jeśli jesteś ciekawy, to jest to, co pracodawca uznał za pomocne i dlaczego ten list motywacyjny kołysze .

 • 02 Listy ofert pracy

  Potrzebujesz przykładowego listu ofert pracy dla wybranego kandydata? Te przykładowe listy będą wskazywać oferty pracy pracownikom podczas wszystkich etapów ich kariery: początkowej, średniej i wykonawczej. Dostarczają także wskazówek dotyczących tworzenia oferty pracy sprzedażowej.

  Zwykle, gdy składasz ofertę pracy, Ty i kandydat już wynegocjowali szczegóły pakietu odszkodowań i innych umów o pracę. Tak więc, list z ofertą pracy potwierdza pisemne ustalenia.

  Najbardziej znacząca zmiana podejścia zastosowana w tych przykładowych listach ofert pracy jest ofertą wysokiego szczebla, starszego kandydata na menedżera. Ci kandydaci z większym prawdopodobieństwem otrzymają szczegółową, starannie wynegocjowaną umowę .

 • 03 Listy odrzucenia kandydata

  Wysyłanie listu odrzucenia kandydata do kandydatów, którzy nie zostali wybrani do pracy, jest dodatkowym, ale pozytywnym krokiem, jaki może podjąć Twoja firma.

  Jeśli chcesz zbudować dobrą wolę z kandydatami, przyciągnąć potencjalnych lepszych pracowników i ustanowić siebie jako pracodawcę z wyboru , będziesz komunikować się z kandydatami na każdym etapie procesu selekcji.

  List odrzucenia kandydata może chwilowo sprawić, że kandydat będzie smutny, ale lepiej, aby zarówno pracodawca, jak i kandydat dzielili się oficjalnym powiadomieniem. Dodatkowo możesz wskazać, czy masz ciągłe zainteresowanie potencjalnym pracownikiem, mimo że masz bardziej wykwalifikowanego kandydata na obecną otwartą pozycję.

 • 04 Jak powitać nowego pracownika za pomocą przykładowych listów

  Twoje powitanie nowego pracownika nie kończy się na przydzielaniu biurka i biura. Mentor lub kumpel , wstęp do współpracowników i nowa orientacja pracowników są częścią tego obrazu.

  Ale powitanie nowego pracownika zaczyna się od listu, który wysyłasz do nowego pracownika. To cementuje twój związek i sprawia, że ​​pracownik jest szczęśliwy, że przyjechała na pokład, i dostarcza potrzebnych informacji, których potrzebuje nowy pracownik, aby rozpocząć pracę. Zobacz przykładowe listy powitalne dla nowych pracowników .

 • 05 Przykładowe listy uznania pracowników

  Potrzebujesz wskazówek dotyczących pisania skutecznych listów od pracowników ? Te listy uznania dają przykłady zarówno formalnego, jak i nieformalnego uznawania pracowników - istnieje odpowiedni list uznaniowy na każdą okazję.

  List zwiększa uznanie, które pracownik doświadcza, gdy oferuje mu pochwałę lub serdeczne podziękowanie . W oczach pracownika list z podziękowaniami jest cennym i skutecznym sposobem, by menedżer lub współpracownik powiedział "dziękuję".

  Pracownicy zapisują te listy na zawsze i doświadczają odnowionego blasku przy każdym ponownym czytaniu. Czy nie to właśnie chcesz stworzyć?

 • 06 Dziękuję Ci za próbki próbek w miejscu pracy

  Oprócz listów z podziękowaniem dla pracowników, które często dziękują pracownikowi w tym samym czasie, w którym rozpoznaje on składkę pracownika, masz również możliwość napisania notatek z podziękowaniami.

  Chcesz podziękować współpracownikowi lub szefowi za ich pomoc i uwagę? Te przykładowe listy z podziękowaniami zawierają wskazówki dotyczące liter, które możesz chcieć napisać. Spraw, by wdzięczność była codziennym wydarzeniem, które przenika waszą kulturę pracy i zachęca do większej wspólnej wdzięczności.

 • 07 Przykładowe listy nagany

  Czy potrzebujesz zwrócić uwagę pracownika, aby wzmocnić fakt, że nie wykonuje on pracy na oczekiwanym poziomie wymaganego wkładu?

  Po odpowiednim szkoleniu na spotkaniach poświęconych wydajności pracowników nadszedł czas, aby zwrócić uwagę pracownika. Możesz to zrobić z coraz poważniejszymi listami nagany.

  Możesz chcieć uczynić swój trening i opinie bardziej oficjalnymi i oficjalnymi, używając listu nagany. Oto kilka przykładów , które możesz wykorzystać jako wskazówki podczas pisania własnego listu nagany.

 • 08 Listy rezygnacji z próbek

  Czy jesteś gotów zrezygnować ze swojej pracy ? Rezygnuj zawodowo i nie spalaj żadnych mostów podczas pisania listu z rezygnacją .

  Ta różnorodność przykładowych listów rezygnacyjnych daje przykłady, których możesz użyć, gdy piszesz swoją własną literę. Kiedy chcesz dać dwutygodniowy okres wypowiedzenia .

  Rezygnuj grzecznie, prawidłowo i profesjonalnie, używając tych przykładowych listów rezygnacji jako przewodnika.

 • 09 Listy próbne

  Nie zawsze chcesz napisać, dlaczego praca pracownika została zakończona . Ale kiedy to zrobisz, będziesz chciał dostarczyć list podobny do tych przykładowych listów wypowiedzenia do zwolnionego pracownika.

  Listy zapewniają spójne historie od pracowników HR i menedżerów. Zapewniają, że pracownik rzeczywiście usłyszał to, co mu powiedziałeś. List o wypowiedzeniu sygnalizuje koniec stosunku pracy. Zobacz próbki .