Kiedy kończy HR odpowiedź?

10 wskazówek, że nadszedł czas, aby rzucić swoje HR zatrudnienia

Pracownicy działu kadr pasjonują się pracą i zatrudnieniem w HR. Ciężko pracują, chodząc cienką linią, aby stworzyć równowagę między popieraniem zarządzania a popieraniem pracowników .

W zatrudnieniu w sferze HR muszą osiągnąć kolejną równowagę pomiędzy funkcjami transakcyjnymi i administracyjnymi, a także myślenie przyszłościowe, zaangażowanie pracowników i praktyki zwiększające biznes.

Czasami balansowanie staje się ciężkie.

Tak samo jest z wiedzą, że większość pracowników nie otrzymuje stałej równowagi. Podobnie jak w każdej innej dziedzinie, nie wszyscy pracownicy HR są świetni.

Czytelnicy opowiadają historie o tym, dlaczego nie cierpią HR , a nawet więcej historii, gdy zapewniłem im dodatkowe możliwości porozmawiania o tym, dlaczego nie cierpią HR . Żadna z historii nie pochlebia dla praktyków HR.

Szczerze mówiąc, wiele komentarzy odzwierciedla to, co moim zdaniem musi się zmienić, aby HR był trafny, wydajny, skuteczny, wnikliwy i zasługujący na wpływ w biznesie. Chcesz to miejsce przy stole dla dyrektorów ? Oto problemy, które mogą przeszkadzać ci w zajęciu tego miejsca - tak, jak tego doświadczasz.

Dopóki zachowasz swoją pasję do działu HR, ludzi i poczucia humoru, możesz przeoczyć wiele problemów. Ale negatywne aspekty mogą cię załatwić. Jest to dziesięć wad, których doświadczasz w zawodzie HR.

Żadna z nich nie jest gwarancją zakończenia kariery na własną rękę.

Ale łączny ciężar może drenować twoje podekscytowanie i zaangażowanie. Skorzystaj z okazji, aby zatrzymać, ocenić, co robisz, naprawić, zmienić, lub wyjść z HR.

Oto moje wcześniejsze przemyślenia na temat dziesięciu głównych powodów rezygnacji z pracy . To są dziesiątki powodów, dla których warto zrezygnować z kariery.

Wiesz, że nadszedł czas, kiedy negatywne doświadczenia w zatrudnieniu w HR przeważają nad pozytywnymi aspektami zatrudnienia w HR.

Kiedy zostawić swoje zatrudnienie w HR