20 Głupich Rzeczy Organizacje Działają, aby zepsuć ich związki

Skorzystaj z porad dotyczących relacji z pracownikami, aby uniknąć 20 błędów popełnianych przez organizacje

Nawet najlepsze organizacje okresowo popełniają błędy w kontaktach z ludźmi. Zepsują swoją szansę na stworzenie skutecznych, udanych, pozytywnych relacji z pracownikami.

Traktują ludzi jak dzieci, a następnie pytają, dlaczego ludzie tak często nie udają się spełnić swoich oczekiwań. Menedżerowie stosują różne zasady do różnych pracowników i zastanawiają się, dlaczego negatywne miejsce pracy jest tak wysokie. Ludzie ciężko pracują i rzadko otrzymują pozytywne opinie .

Jednocześnie wiele organizacji inwestuje niewyobrażalną energię w działania, które zapewniają, że pracownicy są nieszczęśliwi. Zapewniają one nieskuteczne wyniki w zakresie relacji z pracownikami. Na przykład jednym z najważniejszych bieżących trendów w organizacjach jest zwiększanie zaangażowania i wkładu pracowników .

Organizacje muszą znaleźć sposoby na wykorzystanie wszystkich mocnych stron osób, które zatrudniają. Lub ludzie odejdą, aby znaleźć pracę w organizacji, która to robi.

Według byłej Sekretarza Pracy, Elaine Chao, liczba osób w wieku od 25 do 34 lat w wieku produkcyjnym spadnie o 2,7 miliona w ciągu następnych siedmiu lat. Aby sprostać temu wyzwaniu, miejsca pracy muszą rekrutować nowe populacje i nietradycyjnych pracowników. Miejsca pracy muszą pilnie zatrzymać cenionych pracowników .

Książka, High Five , autorstwa Kena Blancharda i Sheldona Bowlesa, mówi o budowaniu wydajnych zespołów. Książka podkreśla, że ​​" istotą zespołu ", według dr Blancharda, jest "prawdziwe zrozumienie, że nikt z nas nie jest tak inteligentny jak my wszyscy".

Zespoły pozwalają ludziom osiągnąć rzeczy znacznie wykraczające poza indywidualne zdolności poszczególnych członków. Jednak praca zespołowa wymaga również silnej motywacji, aby ludzie mogli wykorzystać dobro grupy przed własnym interesem.

Na szczęście pokolenie tysiąclecia dorastało pracując w środowisku pracy zespołowej. Doceniając i doceniając zespoły, twoi najmłodsi pracownicy będą na czele.

Wyciągnij te trendy w miejscu pracy i nic dziwnego, że komiksy Dilberta są wiecznie popularne. Uważają, że Scott Adams, twórca pasków, nigdy nie zabraknie materiału, ponieważ, pomimo tego, co organizacje chcą lub chcą, dla skutecznych relacji z pracownikami - często nie potrafią:

Następnym razem, gdy spotkasz się z którymkolwiek z poniższych proponowanych działań, zadaj sobie to pytanie. Czy działanie może stworzyć rezultat, który silnie motywuje relacje z pracownikami, które chcesz stworzyć?

Dwadzieścia głupich pomyłek pracodawców

Oto dwadzieścia głupich błędów, które organizacje popełniają, by zepsuć relacje z ludźmi, których zatrudniają.

Możesz uniknąć koszmarów związanych z relacjami z pracownikami. Te składniki składają się na przepis na katastrofę, jeśli chcesz zostać pracodawcą z wyboru w następnej dekadzie. Skuteczne relacje z pracownikami zawsze będą skutkować zwycięstwem - zarówno dla pracowników, jak i dla Ciebie.