Więc myślisz, że chcesz kariery w zakresie zasobów ludzkich?

Oto jak odkrywać ścieżki kariery, które prowadzą do zadania HR

Wiele osób chce rozpocząć karierę w dziedzinie zasobów ludzkich , ponieważ jest to szybko rozwijająca się dziedzina kariery, oferująca wiele lukratywnych możliwości dla menedżerów , specjalistów ds. Zasobów ludzkich i nie tylko. Zobacz ponad 130 tytułów HR, do których możesz w końcu się zakwalifikować, jeśli będziesz karierą HR. Możesz kwalifikować się do któregokolwiek z nich jako preferowanej ścieżki kariery HR.

Analitycy kariery oczekują, że liczba miejsc pracy w Human Resources wzrośnie w przyszłości, a średni roczny dochód z kariery w dziale kadr będzie powyżej średniej krajowej. Sprawia to, że kariery w zakresie zasobów ludzkich są wyjątkowymi możliwościami dla osób planujących i rozpoczynających karierę.

Z tych powodów i więcej, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak rozpocząć karierę w Zasobach Ludzkich. Poniżej znajdziesz użyteczne i wiarygodne informacje, które poprowadzą Cię przez proces poznawania, rozumienia i znajdowania drogi do satysfakcjonującej kariery w HR.

 • 01 Jak przerwać karierę w dziale kadr

  Łatwiej jest rozpocząć karierę w dziale kadr, jeśli planujesz swoje życie, wykształcenie i doświadczenie zawodowe związane z karierą w HR. Perspektywa dochodów i możliwości, zgodnie z Podręcznikiem Perspektyw Pracy , jest korzystna przez następną dekadę lub dwie.

  HR to profesjonalna kariera wymagająca uczciwości , poufności (informacje o pracownikach są święte) oraz wysoki poziom interakcji interpersonalnych ze strony jej praktyków. Coraz częściej, aby odnieść sukces w branży HR, będziesz potrzebował również zarządzania i edukacji w zakresie finansów oraz księgowości i doświadczenia, kiedy to możliwe.

  Musisz być przygotowany na dokładne zrozumienie biznesu, w którym pracodawca jest zaangażowany, aby odnieść sukces w karierze HR.

 • 02 Jak przygotować się do kariery w dziale kadr

  Miłośnicy ludzi to nie jedyne kwalifikacje do kariery w Human Resources. Pomaga, ale nie wystarcza do osiągnięcia sukcesu. Miejsca pracy i kariery HR wciąż rosną, a oczekiwania pracodawców rosną z każdym rokiem.

  Twoja zdolność do przyczyniania się do rozwoju pracowników, rozwoju organizacji, zatrzymania pracowników i pozytywnego, motywującego środowiska pracy ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. W związku z tym są to oczekiwania dotyczące wkładu personelu HR.

  Co najważniejsze, Twoja wiedza na temat tego, jak procesy i programy HR przyczynią się do sukcesu całej firmy, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy.

 • 03 Perspektywy pracy i zarobki w zakresie zasobów ludzkich

  Perspektywy zatrudnienia na różnych stanowiskach w Human Resources różnią się w zależności od stanowiska, ale wahają się od rosnącej tak szybko, jak średnia dla innych zawodów rośnie szybciej niż średnia dla innych zawodów, zgodnie z Bureau of Labor Statistics w Podręcznik Outlook Occupational.

  Dlaczego nie spojrzeć na perspektywy pracy i zarobki, gdy podejmujesz decyzje o karierze w HR.

 • 04 Przejście do kariery w zarządzaniu zasobami ludzkimi

  Ludzie biorą bardzo rozbieżne ścieżki w drodze do pracy w zarządzaniu zasobami ludzkimi . Wchodzą do zarządzania zasobami ludzkimi dzięki szczęściu i projektowi, i pozostają, ponieważ cieszą się pracą i ludźmi. Typowe motywy pojawiają się, kiedy czytasz historie, które ludzie opowiadają o przejściu na zarządzanie zasobami ludzkimi.

  Czytelnicy opublikowali swoje historie o tym, jak dokonali przejścia na HR. Podsumowałem niektóre z ich wiedzy w tym artykule. Przeczytaj swoje historie przejścia , rozważając przejście z innej dziedziny kariery do HR.

 • 05 Dlaczego Liderzy Zasobów Ludzkich potrzebują stopni

  Liderzy zasobów ludzkich potrzebują stopni. Jeśli zastanawiasz się nad karierą w dziale kadr lub próbujesz rozwijać swoją obecną karierę, stopień licencjata, a nawet stopień magistra, pomoże ci osiągnąć cele i marzenia .

  Stopnie stały się ważniejsze w większości dziedzin, ale nigdzie nie nastąpiła tak dramatyczna zmiana jak w HR. Tam, gdzie we wczesnych dniach pola dana osoba mogła awansować do poziomu wiceprezesa bez stopnia, jest to mniej powszechne. Dodatkowo więcej specjalistów HR uzyskuje stopnie prawne. ponieważ prawo pracy jest szalenie skomplikowane.

  Wraz ze wzrostem oczekiwań organizacyjnych związanych z potencjalnym wkładem profesjonalnego HR, wzrosło również zapotrzebowanie na lidera HR, który posiadałby zarówno doświadczenie, jak i stopień. W rzeczywistości stopień staje się niezbędny .

 • 06 Czy wymagane są certyfikaty dotyczące kariery w HR?

  Czy certyfikaty personalne, takie jak Professional in Human Resources (PHR) lub Senior Professional in Human Resources (SPHR), są dostępne przez Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM) lub Human Certification Institute (HRCI) niezbędne do kariery w dziale HR?

  Odpowiedź zależy od regionu i oczekiwań związanych z karierą w HR. Certyfikacje nie są wymagane, aby rozpocząć karierę w dziale kadr. Ale szczególnie w większych miastach i dużych firmach certyfikaty regularnie pojawiają się na stanowiskach pracy jako wymagania. Małe - średnie organizacje powoli wchodzą na pokład, więc to sprawia, że ​​certyfikacja jest dobra, ale nie wymagana.

  Certyfikowani specjaliści HR zarabiają znacznie więcej pieniędzy niż ich niecertyfikowani rówieśnicy, więc certyfikacja to coś, co warto rozważyć jako swój postęp w karierze HR.

 • 07 Gotowy do startu? Jak znaleźć pracę w dziale kadr - szybko

  Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć karierę w zakresie zasobów ludzkich? Jeśli pomyślnie ukończyłeś wszystkie powyższe kroki, powinieneś kwalifikować się do kariery w HR.

  Te kwalifikacje powiększają twoje szanse na udaną karierę w HR. Dowiedz się, jak zdobyć informacje o karierze, które pasują do Twojego miejsca zamieszkania i planują pracę, abyś mógł szybko znaleźć swoją wymarzoną pracę w HR.

 • 08 Dowiedz się więcej o HR HR

  Gdy będziesz się uczyć o karierach w HR, będziesz chciał również poznać podstawy zatrudnienia w HR. Oto podstawy i podstawy, które musisz znać, aby znaleźć się w satysfakcjonującej pracy w dziale kadr.