Jak wyemigrować do Stanów Zjednoczonych, aby podjąć pracę w dziale kadr?

Wielu czytelników pisze do mnie z pytaniem, jak przenieść się do Stanów Zjednoczonych, aby pracować w dziale kadr. Nie mam specjalistycznej wiedzy w tej dziedzinie. Co więcej, niestety nie mam kontaktów, specjalnych zasobów, ani nie znam szybkich i łatwych sposobów na emigrację do Stanów Zjednoczonych.

Możesz dowiedzieć się więcej na tej stronie o miejscach pracy w Zasobach Ludzkich i karierach w Zasobach Ludzkich . Oto jak możesz odkrywać imigrację do pracy i kariery w HR:

Dowiedz się więcej o możliwościach imigracyjnych w ogóle. Aby pozostać na stałe w Stanach Zjednoczonych, potrzebujesz wizy imigracyjnej. Aby uzyskać wizy imigracyjne, osoby ubiegające się o wizę proszone są o amerykańskie obywatelstwo i usługi imigracyjne, prosząc o pozwolenie na ubieganie się o wizę imigracyjną.

Są one łatwiej dostępne dla osób, które są bezpośrednio związane z członkiem rodziny mieszkającym w USA.

Sponsorowane przez rodzinę i opłacane przez pracodawcę wizy imigracyjne są również dostępne dla obcokrajowców pragnących zostać rezydentami USA. Wiele osób zainteresowanych pracą w HR jest dobrze wykształconych. Jest to korzystne, gdy wnioskodawcy ubiegają się o wizę imigracyjną.

HR nie jest jednak dziedziną, w której USA nie mają zainteresowanych obywateli, ani nie jest to dziedzina naukowa lub techniczna wymagająca wielu lat studiów i zaangażowania.

Wyobrażam sobie, że zielone karty sponsorowane przez pracodawców są rzadkie i trudne do zdobycia. W większości regionów USA miejsca pracy w zarządzaniu zasobami ludzkimi mają wielu kandydatów.

Departament Pracy wymaga, zdaniem Jennifer McFadyen, że "DOL musi ustalić, że nie ma wykwalifikowanych pracowników z USA" zdolnych, chętnych, wykwalifikowanych i dostępnych do zaakceptowania pracy przy obowiązującej stawce za to zajęcie w obszarze planowanego zatrudnienia a zatrudnienie obcokrajowca nie wpłynie negatywnie na płace i warunki pracy podobnie zatrudnionych pracowników amerykańskich. "

W przeciwnym razie imigrant wkracza do USA i zaczyna uczyć się o poszukiwaniu pracy , miejmy nadzieję, śledząc kontakty uzyskane przed wjazdem do USA.

Ale nigdy nie rezygnuj z realizacji swoich marzeń. Persistence była znana z tego, że otwiera drzwi, kiedy wszystko wydawało się zamknięte dla wejścia.

Zrzeczenie się:

Susan Heathfield dokłada wszelkich starań, aby oferować dokładne, zdroworozsądkowe, etyczne doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, pracodawcami i miejscem pracy zarówno na tej stronie internetowej, jak i na tej stronie, ale nie jest prawnikiem ani treścią witryny, autorytatywny, nie ma gwarancji dokładności i legalności i nie powinien być interpretowany jako porada prawna.

Witryna ma ogólnoświatową publiczność, a prawa i przepisy dotyczące zatrudnienia różnią się w poszczególnych stanach i krajach, więc strona nie może być ostateczna dla wszystkich w miejscu pracy. W razie wątpliwości należy zawsze szukać porady prawnej lub pomocy ze strony państwowych, federalnych lub międzynarodowych zasobów rządowych, aby upewnić się, że Twoja interpretacja prawna i decyzje są prawidłowe. Informacje na tej stronie są tylko po wskazówki, pomysły i pomoc.