Modne stroje robocze dla kobiet

Dawno minęły czasy, gdy strój wywiadowczy kobiet obejmował boxy blezery, spodnie z prostymi nogawkami i pompki. W dzisiejszych czasach świat pracy przywitał bardziej nowoczesny wygląd - w wielu przypadkach ubieranie się, by zrobić wrażenie, może być kluczem do zabezpieczenia pracy.

Chociaż nie oznacza to, że musisz być fashionistą, aby znaleźć pracę, wprowadzenie do twojego stroju niektórych nowoczesnych wskazówek może być dobrym sposobem na zmianę wyglądu na konkurencyjnym rynku pracy.

Oto kilka przykładów modnej odzieży wywiadowej dla kobiet, w tym wskazówki dotyczące mody i gdzie można kupić stylowe ubrania biznesowe.

 • 01 A New Take Blazers

  Jeśli masz dość tego samego starego czarnego lub granatowego blezera z dwoma guzikami, wymieszaj go z czymś bardziej wyjątkowym. Niezależnie od tego, czy jest to szykowny, bez klap marynarki, wersja w jasnym kolorze, czy ciekawy nadruk, nie ma nic złego w noszeniu kanciastej kurtki, o ile utrzymasz resztę stroju prostym.

  Zajrzyj do sklepu z odzieżą damską, Zara, aby znaleźć nowoczesne, ekscentryczne i efektowne dodatki marynarskie.

  Działaj także: przed rozmową przeanalizuj pracę, aby dowiedzieć się, co dokładnie pracodawca szuka kandydata. W ten sposób będziesz wiedział, jakie aspekty twojego własnego doświadczenia podkreślasz.

 • 02 Prosty i elegancki może być najlepszym sposobem na przejście

  Nie potrzebujesz osobistego stylisty, a nawet oka stylisty, aby stworzyć szykowny wywiad. Czasami utrzymanie go w czystości jest najlepszą drogą. W rzeczywistości, jeśli robisz zakupy z ograniczonym budżetem, lepiej zainwestować w prostą suknię płaszcza niż kupować kilka niskiej jakości dwuczęściowych strojów.

  Banana Republic sprzedaje sukienki wysokiej jakości, które są gustowne i eleganckie, ale nadal są stylowe.

  Działaj także: jeśli chcesz zaimponować pracodawcy, zastanów się nad stworzeniem portfolio wraz z listem motywacyjnym, CV, rekomendacjami i przykładami Twojej pracy.

 • 03 Żegnaj całkowicie czarny

  Jeśli znudzi ci się czerń i błękit, rozjaśnij kolor i nastrój swojej szafy. Rozważ unikatowe podejście do formalnego stroju firmowego , zapożyczając elementy dorywcze - khakis i sweterek - ale ze szczegółowymi topowymi i czarnymi pompkami może to być strój krawiecki.

  ModCloth to najlepsze źródło ciekawych bluzek i kapryśnych ubrań roboczych.

  Działaj także: praktyka czyni mistrza, tak mówią. Zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby odpowiedzieć na pytania i odpowiedzi , dzięki czemu wiesz, czego się spodziewać i jak odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania.

 • 04 Różne kolory i style

  Łatwym sposobem na aktualizację stroju wywiadowego jest znalezienie podstawowego elementu z niespodziewanym dotknięciem. To dobry przykład: możesz włożyć guzik z kołnierzem na mandarynku pod bluzę bez rękawów, a następnie założyć subtelną spódnicę na dole.

  Club Monaco to dobre miejsce na zakup szykownych podstaw biznesu.

  Działaj również: w wywiadzie szczegóły idą znacznie dalej niż ogólniki. Przećwicz kilka kluczowych anegdot o swoich dotychczasowych doświadczeniach i wcześniejszych sukcesach.

 • 05 Tekstura i wzór

  Innym sposobem na dodanie wymiaru garderoby wywiadu jest granie z teksturami i wzorami, jak na powyższym zdjęciu. Jest to dobry sposób na łączenie i dopasowywanie, ponieważ możesz sparować wiele różnych najlepszych opcji z bardziej podstawowymi dnami.

  Wypróbuj ASOS na wyjątkowe bluzki, blezery i spódnice.

  Zaangażuj się również w tę część: daj sobie dodatkowy czas na rozmowę . Chociaż nie chcesz być zbyt wcześnie, planuj przybycie od pięciu do dziesięciu minut, zanim się spodziewacie.

 • 06 Zabawna, ale formalna sukienka

  Jeśli chcesz dodać odrobinę do garderoby wywiadu, zastanów się nad sukienką, jak na powyższym zdjęciu. Jest o wiele więcej zabawy - i dużo mniej duszno - niż typowe połączenie marynarki i spodni, a także o wiele łatwiej, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to sukienka i buty.

  Wypróbuj Lulu dla podobnych opcji.

  Działaj także: chcesz, aby Twoje wprowadzenie było tak samo imponujące jak Twój strój - przeczytaj o tym, jak się przedstawić podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 • 07 Funky Chic

  Jeśli przeprowadzasz wywiady w firmie startupowej lub gdzieś z luźnym kodem ubioru, nie czuj się zobowiązany do noszenia spodni khaki i koszulki polo. Możesz wyrazić swoją osobowość i tak długo, jak twój strój wygląda na wypolerowany i schludny, nie bój się ubierać po wyjęciu z pudełka.

  Wypróbuj TopShop dla hipsterów, odzież "indie" podobną do powyższego przykładu.

  Działaj także: możesz użyć komunikacji niewerbalnej, aby zaimponować ankieterowi. Oto jak to zrobić .

 • 08 Niezbyt zasadniczy przycisk opuszczania

  Jeśli jesteś dziewczyną typu "chodź i idź", która nie chce zbytnio pomyśleć o swoim stroju, jest dla Ciebie proste rozwiązanie: zainwestuj w kilka ciekawych bluzek i połącz je z kombinezonem, podstawowymi spodniami lub ładna spódnica ołówkowa. To chyba najprostszy sposób, aby dodać trochę życia do stroju roboczego.

  Sprawdź limit dla wyboru eleganckich, wysokiej jakości bluzek.

  Zachowuj także część: więc wiesz, co powinieneś zrobić w wywiadzie - ale co z tym, czego nie powinieneś robić? Dowiedz się na tej liście błędów na pierwszym miejscu .

 • 09 Preppy Casual

  Niektóre rodzaje rozmów kwalifikacyjnych, w tym stanowiska nieprofesjonalne i praca w niepełnym wymiarze godzin, nadają bardziej swobodny wygląd. Jeśli masz poczucie, że nie musisz się ubierać, powinieneś jeszcze pomyśleć o swoim zespole. Zachowaj klasę i dostosuj wygląd, z kawałkami, które możesz znaleźć w sklepie takim jak JCrew.

  Zachowuj także część: nie zostawiaj milczenia, gdy osoba przesłuchująca pyta, czy masz jakieś pytania do niej lub coś do dodania. Zawsze powinieneś mieć kilka pytań, aby pokazać swoje zainteresowanie i entuzjazm.

 • 10 dopasowanych podstaw

  Innym sposobem na wprowadzenie stylu do stroju do rozmowy kwalifikacyjnej jest gra z cięciem i dopasowaniem ubrania. Zapomnij o pudełkowatym guziku i bezkształtnej spódnicy do kolan; zamiast tego spróbuj eleganckiej bluzki o dopasowanym kroju i dopasowanej ołówkowej spódnicy, jak pokazano powyżej.

  Express ma duży wybór podstawowych ubrań roboczych z pochlebnym dopasowaniem.

  Działaj także: Twoje ostatnie wrażenie jest tak samo ważne jak twoje pierwsze. Uzupełnij notatkę z podziękowaniem zaraz po rozmowie.

  Czytaj więcej :