Najlepsze fryzury dla kobiet

Sposób ułożenia fryzury na rozmowę o pracę może być równie ważny, jak ubrania z wywiadu, które nosisz . W końcu, ankieter zauważy wszystko o Tobie - w tym twój wywiad, fryzurę i makijaż. To pierwsze spojrzenie jest ważne i będziesz mieć tylko kilka sekund, aby zrobić wspaniałe wrażenie!

 • 01 Zachowaj fryzurę profesjonalną i wypolerowaną

  Istnieje wiele sposobów ułożenia fryzury na rozmowę o pracę. Podczas gdy niektóre opcje są funky, a inne bardziej tradycyjne, pamiętaj, że twoja fryzura powinna zachować równowagę między twoją garderobą a makijażem .

  Na przykład, jeśli twój makijaż jest trochę ostry, spróbuj bardziej stonowanej fryzury. Bądź świadomy swojego ostatecznego wyglądu, który powinien być gustowny, profesjonalny i dopracowany. W końcu chcesz skupić się na tobie, a nie na tym, jak stylizowałeś włosy tego ranka.

  Oto wybór najlepszych fryzur dla krótkich, długich i średnich włosów.

 • 02 Ładne ponytails

  Czy kucyk jest wystarczająco formalny, aby przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną? Może to być, jeśli wybierzesz polerowany wygląd. Wybierz elegancką stylizację, używając produktu do pielęgnacji włosów lub kremu do stylizacji, aby oswoić muchę. Aby uzyskać elegancki efekt, odsuń kawałek włosów od spodu ogona kucyka i zawiń go, aby ukryć krawat do włosów, zabezpieczając go szpilką.
 • 03 Wypróbuj luźne loki

  Jeśli chcesz uzyskać profesjonalny, dopracowany wygląd, który nie wydaje się zbyt duszny, wypróbuj styl z łatwymi, przewiewnymi luźnymi lokami.
 • 04 Pin z jednej strony z powrotem

  Podczas rozmowy z pewnością nie chcesz się martwić o wypychanie włosów z twarzy. Styl z jedną stroną odciągniętą może być szczęśliwym środkiem pomiędzy zapięciem włosów a stylizacją w pełnym updo. Co więcej, jest to łatwy styl: po prostu przekręć lub mózg jedną stroną do tyłu i zabezpiecz go za uchem przy pomocy szpilki.
 • 05 Style It Long and Sleek

  Jeśli masz długie włosy i chcesz je ubrać podczas wywiadu, to w porządku. Upewnij się, że trzymasz go z dala od twarzy i unikasz dotykania lub bawienia się nim podczas spotkania. Smukły, prosty wygląd trzymany na uboczu i za plecami to dobre rozwiązanie. W końcu chcesz skupić się na tobie, nie na swoich włosach.
 • 06 Side Bun It

  Boczek boczny to fajny, ale gustowny sposób na dodanie odrobiny do twojej fryzury. Niezależnie od tego, czy nosisz kokę falistą lub plecioną, czy prostą i gładką, wypróbuj kok o niskim boku, umieszczony na karku.
 • 07 Keep it Short (and Stylish)

  Dawno minęły czasy, kiedy miejsce pracy wymagało pierwotnego i właściwego wyglądu. W biurze miejskim możesz eksperymentować z krótszymi stylami, takimi jak powyższy, z krótszymi bokami i nieco dłuższą górą. Nie tylko krótkie włosy są świetnym rozwiązaniem, które pozwala zminimalizować czas konserwacji i przyspieszyć poranne rutyny, ale także nadaje wyjątkowy, ostry urok.
 • 08 Wypróbuj naturalne fale

  Jeśli masz krótkie włosy i chcesz je trochę ubrać, rozważ naturalne fale. Dzięki temu włosy i fryzury będą wyglądać nieco bardziej stylowo i nie będą wyglądały zbyt przesadzająco.
 • 09 Rockowe plecionki modne

  Nie ograniczaj się do podstawowego, prostego warkocza. Od bocznego warkocza, warkocza warkoczy, po warkocz francuski lub rybi, istnieje wiele opcji! Z pewnością możesz się dobrze bawić, ale pamiętaj, aby zachować go bardziej niż zwykły.
 • 10 Zachowaj to naturalne

  Czy masz dość prostowania włosów każdego dnia? A może gładki bob wydaje ci się zbyt duszny. Niezależnie od twojego rozumowania, można przyjąć bardziej naturalny wygląd, jak ten powyżej. Twoje włosy nie muszą być idealnie proste lub stylizowane każdego dnia, po prostu profesjonalne. W końcu najważniejsze jest to, że czujesz się pewnie i komfortowo w miejscu pracy.
 • 11 Poluzuj

  Luźne fale są pięknym sposobem na dodanie życia do średnich lub długich włosów. Nawet samo zwijanie końcówek i opuszczanie górnej linii prostej może być dobrym sposobem na nadanie włosom bardziej stylizowanego, wypolerowanego wyglądu.
 • 12 Zmaltretowany Bob

  Chcesz dodać trochę życia swoim prostym, krótkim włosom? Posiekaj, z grubymi warstwami i teksturą.
 • 13 Wear It High (klasa)

  Wysoka kokka to idealny wybór, aby podnieść włosy i zejść im z drogi, bez kompromisów w stylu. Najpierw zamiataj włosy wysoko na głowie, zostawiając jeden kawałek za darmo i przekręć w kok. Następnie zabezpieczyć opaską do włosów. Aby ukryć gumkę, owinę ją wolnym kawałkiem i przypnij kawałek włosów pod kok bułeczką.

  Wskazówka eksperta: Unikaj głupiego spojrzenia, umieszczając go na samym szczycie czaszki; raczej znajdź górną i środkową część, a następnie przesuń się o kilka cali w dół, aby twój kok znalazł się w połowie drogi pomiędzy wierzchołkiem linii włosów a brwiami.

 • 14 Wypróbuj Pretty Pixie

  Cięcie pixie to kolejny świetny skrót, uniwersalny klasyk dla kobiet w każdym wieku i zawodach.
 • 15 Wstrząśnij swoim kucykiem

  Znudzony podstawową kucykiem? Użyj preferowanej metody zwijania włosów, aby dodać loki o średniej szerokości do włosów, a następnie wykończ je ładnym kucykiem. Pozostaw kilka luźnych pasków, aby uzyskać bardziej zrelaksowany wygląd, ale upewnij się, że nie będą Cię rozpraszać ani nie będą wisieć twarzą w trakcie wywiadu.
 • 16 Keep It Low Key, wysoka klasa

  Potrzebujesz prostej, ale stylowej fryzury do następnej rozmowy kwalifikacyjnej? Odgarnij włosy za pomocą kremu wygładzającego i skręć w niski kok. To ponadczasowy wygląd, idealny, jeśli idziesz na klasyczny, klasyczny klimat.

  Możesz lubić: