W co się ubrać na rozmowę z College Women

Jeśli chodzi o przebieranie się, dzieci z college'u mają tendencję do złego rapowania. Kiedy większość ludzi myśli o stereotypowym "studentu college'u", przychodzi mi do głowy pewien konkretny obraz: kawa w ręce, słuchawki douszne iPhone'a i piżama wrzucona, by dostać się do tej 8-tej klasy.

Chociaż z pewnością nie jest tak w przypadku każdego studenta, prawdą jest, że rozmowa o pracę - nawet jeśli jest to stanowisko zaledwie kilka kroków od dormitorium - wymaga pewnego poziomu profesjonalizmu.

Oczywiście, w przeciętnym przypadku nie trzeba wychodzić i kupować formalnego garnituru i teczki, ale ważne jest, aby wyglądać dobrze i zrobić dobre wrażenie na swoim ankiecie.

Jeśli nie masz pewności, w co się ubrać, ten przewodnik będzie stanowić inspirację dla strojów dla kobiet. Oto, w co się ubrać na rozmowę o pracę w college'u dla kobiet.

 • 01 Załóż elegancką bluzkę

  Jeśli chcesz wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej z twoim plecakiem, szykowny top wyrównuje twój wygląd. Bluzka lub ładny sweter to dobry wybór dla większości wywiadów na zajęcia w kampusie. To nie jest zbyt szykowne, ale też nie zbyt swobodne. Upewnij się, że wierzch jest bez plam i bez zmarszczek, i sparuj go z khakis, dżinsami z ciemnego prania lub spódnicą i ładną parą butów, aby dopełnić wygląd.

  Porada na temat Wywiadu: Zbadaj firmę , organizację, stowarzyszenie studenckie lub biuro kampusowe, aby wiedzieć, czego się spodziewać, zanim przejdziesz do rozmowy kwalifikacyjnej.

 • 02 Kiedy potrzebujesz formalnego stroju

  Dotarłeś do college'u, więc oczywiście masz całkiem niezłą głowę na ramionach. Jeśli stanowisko, z którym rozmawiasz, uderza cię jak coś, co wymaga stroju krawieckiego, wysłuchaj go.

  Jaką to może być pozycję? Być może staż w firmie finansowej lub asystentura wykonawcza w Dziekanacie wymagałyby bardziej formalnego wyglądu, jak ten pokazany tutaj.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: Nadal nie wiesz, jak ubierać się o sukces? Sprawdź różnice między biznesem a biznesem na co dzień , a jeśli musisz nosić formalny strój , upewnij się, że masz czas na wysuszenie lub prasowanie ubrań w razie potrzeby.

 • 03 Strój na co dzień w kampusie

  Jeśli chodzi o pracę na terenie kampusu, tak jak w kawiarni w kampusie , można prawdopodobnie uzyskać bardziej swobodny wygląd, taki jak strój, który można nosić na lekcje. Zwykle możesz uciec z tym, co nosisz na lekcji, o ile dodasz skrojony na miarę dotyk, jak sweter na bawełnianej koszuli.

  Chociaż koszulka sama w sobie jest prawdopodobnie zbyt luźna, można ją ubrać w parę (niedopasowanych) dżinsów i kardigan, jak w tym przykładzie.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: Sprawdź, czy możesz przekonać współlokatora, aby pomógł ci w ćwiczeniu na rozmowę kwalifikacyjną, przechodząc przez przykładowe pytania i odpowiedzi na pytania .

 • 04 Pokaż swoją osobowość

  Nie bój się pokazać swojej osobowości swojemu rozmówcy. Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest twoja suknia, ale jeśli masz zamiar wybrać kawałek "oświadczenia", zrób to z taktem. Na przykład, jeśli zamierzasz nosić jasny top, lepiej trzymaj spodnie lub spódnicę i unikaj zbyt wielu akcesoriów.

  Chociaż możesz wyrazić swój styl, chcesz, aby uwaga skupiała się na Tobie, a nie na wyczuciu mody.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: nie chodzi tylko o to, co masz na sobie, ani o to, co mówisz, ma znaczenie w wywiadzie; możesz użyć komunikacji niewerbalnej, aby zaimponować rozmówcy.

 • 05 Noś przypadkowe ubranie do codziennej pracy

  Możesz być zadowolony (a może, rozczarowany), aby dowiedzieć się, że nie musisz iść na zakupy do swojego stroju wywiadu! Jeśli przeprowadzasz wywiady w celu uzyskania czegoś w rodzaju stanowiska opiekuna rówieśniczego lub asystenta bibliotecznego, zrelaksowany wygląd prawdopodobnie będzie w porządku.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: Wykonaj swoją pracę domową przed rozmową kwalifikacyjną i przejrzyj listę najczęściej popełnianych błędów w rozmowach kwalifikacyjnych , aby poprawić technikę rozmowy kwalifikacyjnej.

 • 06 Kiedy nosić Business Casual

  Niektóre rodzaje prac wymagają wyglądu biznesowego. W takim przypadku, pomyśl jeszcze raz o wywiadzie dla rekrutów na studia - podobny rodzaj stroju będzie działał dla większości podstawowych prac, o które się ubiegasz teraz, gdy jesteś na uniwersytecie. Chcesz dodać szykowny akcent do swojego stroju? Szalik lub sznur pereł zawsze dobre opcje.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: przejrzyj przewodnik po strojach business casual, aby uzyskać dalsze inspiracje.
 • 07 Off-Campus Job Interview Attire

  Pewne typy firm wymagają różnych stylów ubioru, a jeśli przeprowadzasz wywiady w sprawie pracy lub stażu w organizacji, która nie jest powiązana z twoją uczelnią, musisz przeprowadzić pewne badania, aby poznać kulturę firmy i sposób, w jaki powinien ubierać się do tego.

  Na przykład, rozmowa kwalifikacyjna w firmie startowej wymaga innego rodzaju stroju - "startup casual" - niż tego, co nosisz w rozmowie kwalifikacyjnej w uznanej korporacji. Dostosuj swój wygląd w zależności od firmy, z którą przeprowadzasz wywiady. Być może będziesz musiał nosić inny strój do rozmów kwalifikacyjnych z różnymi organizacjami lub biurami na terenie kampusu.

  Najważniejsze wskazówki dotyczące wywiadu: niekonwencjonalne firmy czasami stosują niekonwencjonalne techniki wywiadów, takie jak wywiad grupowy , więc czytaj przed wielkim dniem.

 • 08 Business Casual and Business Formal Attire

  Kiedy siedzisz na płocie z tym, w co się ubrać, lepiej jest wyglądać na zbyt wystrojony, niż wyglądać niechlujnie - w pewnym stopniu. Business casual look jest prawie zawsze dobrym wyborem, chyba że wiesz na pewno, że stanowisko, o które się ubiegasz, wymaga formalnego wyglądu biznesowego.

  Nadal nie masz pewności? Podczas planowania rozmowy kwalifikacyjnej można zapytać o kod ubioru, który powinien dać ci poczucie, w co się ubrać.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: pod koniec wywiadu większość ankieterów zapyta Cię o coś w rodzaju: "Czy masz jakieś pytania do mnie?" Nie chcesz wydawać się bezinteresowny ani znudzony, nie mając nic do powiedzenia, więc upewnij się, że masz kilka pytań, by zademonstrować swój entuzjazm.

 • 09 Akcesoria Matter Too

  Oto kolejny przykład swobodnego, zrelaksowanego wyglądu, który nadaje się do rozmowy kwalifikacyjnej na uczelni. Pamiętaj jednak, że liczą się nie tylko twoje ubrania.

  Należy pamiętać o kilku innych kwestiach: będziesz chciał ograniczyć swoje perfumy do minimum, nosić naturalny makijaż i stonować dodatki.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: Jesteś spragniony dodatkowych porad dotyczących wywiadów? Sprawdź opinie naszych czytelników na temat tego, jak mają wywiady i jak możesz .

 • 10 porad dotyczących Fashion for College Job Interviews

  Ponieważ praca na terenie kampusu jest zazwyczaj bardziej zrelaksowana niż na studiach podyplomowych, masz swobodę wyrażania swojej osobowości i trochę więcej radości ze swojego wyglądu wywiadu. Należy jednak pamiętać, że przez cały czas trzeba wyglądać profesjonalnie i profesjonalnie.

  Bądź taktowny ze stylem "ryzyka", który bierzesz. Na przykład jasna para spodni w połączeniu z prostym topem i ładnymi baletami jest do przyjęcia. Jednak bycie "śmiałym" w inny sposób - na przykład z niskim dekoltem, krótką spódniczką lub apetycznymi akcesoriami - nie zadziała tak dobrze na twoją korzyść. Ogólnie rzecz biorąc, chcesz się upewnić, że Twój strój podkreśla twoją dojrzałość i intelekt.

  Porada na temat najlepszych wywiadów: Pierwsze dobre wrażenie zrobiłaś dobrze, dobrze się ubierając, a wysłanie podziękowania po wywiadzie jest świetnym sposobem na zrobienie dobrego, ostatniego wrażenia.

  Szukaj w College Student Artykuły i porady: