Korzyści dla Komisji Tylko pozycja sprzedaży

Stanowiska sprzedaży wyłącznie Komisji. Sama myśl może wywołać przerażenie w sercach wielu. Ale jest kilka kluczowych powodów, dla których celowe wybieranie pozycji tylko prowizyjnej może leżeć w twoim najlepszym interesie.

Jednak pozycje tylko prowizji nie są przeznaczone dla osób o słabym sercu, ani też nie zawsze są najlepiej płatnymi pracami sprzedażowymi . W rzeczywistości wiele zleceń to tylko pozycje, które powinny być dobrze przemyślane, zanim zostaną zaakceptowane.

Jeśli wykonałeś pracę domową na stanowisku i ustaliłeś, że pozycja jest tą, którą chciałbyś posiadać, gdyby była to praca plus pensja, połóż ją na papierku lakmusowym i upewnij się, że oferuje te kluczowe korzyści.

 • 01 Nieograniczony potencjał dochodowy

  Prawdopodobnie spodziewałeś się tego produktu, ponieważ możesz spodziewać się możliwości zarobienia nieograniczonego dochodu w każdej pozycji sprzedaży. Ale jest różnica, jeśli chodzi o pozycje tylko prowizji, ponieważ kilka z nich "top out" na pewnym poziomie zarobków. Podczas gdy pracodawcy mogą próbować ukryć potencjalny limit zarobków z dodatkowymi możliwościami rekompensaty, nie oferują one naprawdę nieograniczonego potencjału dochodowego.

  Jako przykład takiego stanowiska, rozważ pozycję, która umożliwia profesjonalistom ds. Sprzedaży, którzy pracują wyłącznie na zlecenie, możliwość zarobienia do 150 000 USD rocznej prowizji. Gdy poziom zarobków zostanie osiągnięty, przedstawiciel może otrzymać nagrody, nagrody lub może "przerzucić" procent sprzedaży na następny rok.

  Niezależnie od tego, w jaki sposób jest on oprawiony, każde stanowisko ograniczające kwotę prowizji, którą można uzyskać, powinno być uważnie rozpatrzone, zanim zostanie przyjęte. A podczas bliższej kontroli nie daj się zwieść firmie, która obiecuje nieograniczony potencjał zarobkowy, ale wprowadza na rynek produkt lub usługę, która jest albo zbyt ogólna (i dlatego postrzegana jako towar), albo zbyt specyficzna (co skutkuje bardzo niewielkimi możliwościami sprzedaży; .)

 • 02 Korzyści czy wolność?

  Oto, gdzie naprawdę trzeba dokonać wyboru. Niektóre pozycje tylko prowizja oferują korzyści (zdrowie, stomatologia, czas wakacji, czas choroby itp.) Swoim pracownikom handlowym, a niektórzy postrzegają swoich przedstawicieli handlowych jako niezależnych lub kontraktowych przedstawicieli handlowych. Jeśli czujesz, że po prostu nie możesz znieść pomysłu, że nie masz sponsorowanego przez pracodawcę pakietu świadczeń, powinieneś rozważyć tylko te stanowiska, które uznają cię za pracownika firmy i oferują pakiet świadczeń .

  Ale jeśli masz to, czego potrzeba, aby być przedsiębiorcą handlowym lub nie musisz pracować dla firmy, która oferuje świadczenia, wtedy upewnij się w 100%, że firma zatrudniająca nie nakłada zbyt wielu ograniczeń na to, jak zarządzasz swoim czasem. Powinieneś mieć swobodę w sprzedaży innych niekompetycyjnych produktów lub usług i nadal to robić, o ile dostarczysz wszelkie dochody, jakich oczekują Ty i firma zatrudniająca.

  Tylko stanowiska Komisji często oferują ogromną swobodę swoim przedstawicielom handlowym, a co za tym idzie, mają najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży w świecie sprzedaży sprzedającej dla nich.

 • 03 Potencjał prognostyczny

  Może wydawać się dziwne umieszczanie potencjału awansu na liście opisującej główne korzyści dla pozycji tylko prowizyjnych, ale gdy weźmiesz pod uwagę, że wielu akceptujących pozycję tylko prowizji może nie chcieć zawsze pozostać na pozycji tylko prowizyjnej, zrozumiesz, dlaczego tak się dzieje. to korzyść, której należy szukać.

  To nie tylko awans do pensji i pozycji bonusowej to potencjalna korzyść, ale także możliwości awansu na pozycje, które nadal płacą tylko prowizje, ale obejmuje to, jako część pakietu zarobków, procent prowizji od sprzedaży sprzedanych przez innych przedstawicieli.

  W przeciwieństwie do tradycyjnych firm zajmujących się marketingiem wielopoziomowym, kilka firm handlowych zatrudnia liderów sprzedaży, którzy sprzedają i zarabiają własne prowizje, a także zapewniają szkolenia lub wsparcie innym osobom sprzedającym tę samą firmę. Takie firmy zazwyczaj oferują możliwości rozwoju swoim specjalistom ds. Sprzedaży, którzy wykazują zarówno silne umiejętności w zakresie sprzedaży, jak i zdolność pomagania innym w doskonaleniu umiejętności sprzedaży.