Zrozumienie przydziału - część 2 z 2

W pierwszej części tej serii omawialiśmy, w jaki sposób formułowano większość limitów sprzedaży, w jaki sposób widoki zarządzania przypisują limity i krótko omawiali, w jaki sposób handlowcy postrzegają swoje limity.

Ale wiedza o tym, jak ustalono Twój limit, nie ułatwia każdego miesiąca. Aby zapewnić Ci przydzielony limit, zamiast stale przypominać o swoich obowiązkach, musisz dowiedzieć się, w jaki sposób najlepiej sprzedający się profesjonalista przegląda swoje limity i jak wykorzystać swój limit jako przewodnik po działaniach sprzedażowych.

"Własny przydział"

Pozytywne nastawienie zapewne zapewnia korzyści w praktycznie każdej dziedzinie życia. I wielu (w tym autor tego artykułu) uważa, że ​​profesjonaliści ds. Sprzedaży, którzy przyjmują pozytywne nastawienie co do przydzielonych im kwot przychodu, często odnoszą największe sukcesy.

W większości przypadków, gdy akceptujesz pozycję sprzedaży, akceptujesz przydział przychodów ze sprzedaży w tym samym czasie. Akceptując pozycję, akceptujesz także kwotę. Jeśli później złożysz skargę na temat przydzielonego Ci limitu, zasadniczo twierdzisz, że popełniłeś błąd i nigdy nie zaakceptowałeś tej pozycji.

Posiadanie limitu oznacza, że ​​jesteś w pełni świadomy, że oczekuje się, że dostarczysz predefiniowany limit i że zrozumiesz, że twoje "uderzenie" twojego limitu jest częścią twojej pracy. Oznacza to, że zgadzasz się na swoją kwotę i na swoją odpowiedzialność jako pracownik, któremu przypisano przydzielony limit.

Posiadanie limitu oznacza, że ​​jeśli nie lubisz, gdy kwota i nienawiść są oczekiwane w Twoim przydziale, nie powinieneś być w sprzedaży.

"Zobacz Uderzanie swojego przydziału jako drugą najważniejszą część swojej pracy"

Bez wątpienia pierwszą pracą każdego sprzedawcy jest dbanie o swoich klientów.

Na drugim miejscu jest osiągnięcie lub przekroczenie przyznanego limitu. Szczęśliwą rzeczą w sprzedaży jest to, że skupienie się na dbaniu o swój pierwszy priorytet często zapewnia, że ​​twój drugi priorytet jest również spełniony.

Cudownym i motywującym motto do życia jest to, że twoim głównym obowiązkiem jest "opłacalnie służyć swoim klientom". Mając to na uwadze, zarówno koncentrujesz się na dbaniu o swoich klientów, jak i zdobywaniu pozycji u swojego pracodawcy.

Najlepsi specjaliści ds. Sprzedaży dbają o swoich klientów o priorytet numer jeden i rzadko mają problem z trafieniem w ich limity. Zawsze myślą "win-win" i w pełni wierzą, że ich produkty lub usługi są najlepszymi produktami lub usługami dla swoich klientów.

"Wiedz, ile sprzedaży potrzebujesz, aby osiągnąć swój przydział"

Sprzedaż to gra liczbowa i bardzo ważne jest zrozumienie liczb za twoją pozycją. Musisz wziąć pełną odpowiedzialność za przydzielony przydział i dokładnie wiedzieć, co musisz zrobić, aby osiągnąć swój limit.

Jeśli masz przypisany miesięczny limit, powinieneś określić, ile sprzedaży musisz zamknąć miesięcznie, aby osiągnąć swój limit. Aby to zrobić, po prostu obliczyć średnią cenę sprzedaży (asp) za ofertę i podzielić swój przydział przez asp.

Rezultatem będzie liczba sprzedaży, którą należy zamknąć każdego miesiąca, aby osiągnąć swój limit. Prosta matematyka daje wskazówki dla bardzo trudnej branży.

Wreszcie, jeśli nie czujesz się komfortowo z posiadaniem kwoty, zdaj sobie sprawę, że każdy zawód jest wyposażony w oczekiwania. Powodem, dla którego stworzono miejsca pracy, jest rozwiązanie problemu i dostarczenie określonego wyniku. W cudownym świecie sprzedaży taki konkretny wynik nazywa się kwotą sprzedaży.