Przykład bloga i media społecznościowe

Twoja firma uznaje znaczenie Internetu w kształtowaniu publicznego myślenia o Twojej firmie i naszych obecnych i potencjalnych produktach, pracownikach, partnerach i klientach. Twoja firma również docenia wagę zaangażowania naszych pracowników i pomaga w kształtowaniu rozmowy i kierunku w branży poprzez blogowanie i interakcję w mediach społecznościowych .

Dlatego Twoja firma zobowiązuje się do wspierania Twojego prawa do interakcji w sposób merytoryczny i społeczny w blogosferze oraz w Internecie poprzez blogowanie i interakcję w mediach społecznościowych.

W związku z tym niniejsze wytyczne zawarte w niniejszych zasadach dotyczących blogowania i mediów społecznościowych pomogą w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących blogowania związanego z pracą oraz zawartości blogów, osobistych witryn internetowych, postów na wiki i innych interaktywnych witrynach, wpisów na stronach wideo lub witryn do udostępniania zdjęć, lub w komentarzach, które robisz w Internecie na blogach, w innych miejscach publicznego Internetu oraz w odpowiedzi na komentarze z posterów, zarówno publicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasza wewnętrzna polityka dotycząca Internetu i poczty elektronicznej obowiązuje w naszym miejscu pracy.

Wytyczne te pomogą Ci otworzyć pełną szacunku i świadomą interakcję z ludźmi w Internecie. Chronią także prywatność, poufność i interesy Twojej firmy oraz naszych obecnych i potencjalnych produktów, pracowników, partnerów, klientów i konkurentów.

Pamiętaj, że te zasady i wskazówki mają zastosowanie tylko do witryn i problemów związanych z pracą i nie mają na celu naruszać Twojej osobistej interakcji lub komentarza online.

Wskazówki dotyczące interakcji Informacje o Twojej firmie w Internecie

Informacje poufne Komponent polityki blogowania

Prawa dotyczące poszanowania i prywatności Komponenty polityki blogowania

Konkurencja Komponent polityki blogowania

Twoja odpowiedzialność prawna Komponent polityki blogi

Media Contact Komponent polityki blogowania

Zastrzeżenie: Susan Heathfield dokłada wszelkich starań, aby oferować dokładne, zdroworozsądkowe, etyczne zarządzanie zasobami ludzkimi, pracodawcę i porady dotyczące miejsca pracy zarówno na tej stronie, jak i na tej stronie, ale nie jest pełnomocnikiem, a treść na stronie , chociaż autorytatywny, nie jest gwarantowany pod względem dokładności i legalności i nie należy go interpretować jako porady prawnej.

Witryna ma ogólnoświatową publiczność, a prawa i przepisy dotyczące zatrudnienia różnią się w poszczególnych stanach i krajach, więc strona nie może być ostateczna dla wszystkich w miejscu pracy. W razie wątpliwości należy zawsze szukać porady prawnej lub pomocy ze strony państwowych, federalnych lub międzynarodowych zasobów rządowych, aby upewnić się, że Twoja interpretacja prawna i decyzje są prawidłowe. Informacje na tej stronie są tylko po wskazówki, pomysły i pomoc.