Najlepsze sposoby na zniszczenie zaufania z pracownikami

Tych 5 najlepszych pomiotów zaufania zniszczy zaufanie, które chcesz w pracy

Zaufanie jest podstawą wszystkich pozytywnych relacji, które chcesz stworzyć w swojej organizacji. Zaufanie jest jedną z najsilniejszych więzi między ludźmi i klientami; zaufanie jest również jednym z najbardziej delikatnych.

Po zniszczeniu zaufania, złamaniu więzi zaufania, zaufanie jest najtrudniejszym aspektem kultury do odbudowy. Możesz budować kulturę zaufania w swojej organizacji, jeśli unikasz działań niszczących zaufanie.

Unikaj tych łamaczy zaufania, aby zbudować kulturę zaufania.

Czym jest zaufanie?

We wcześniejszym artykule dokonałem przeglądu trzech składników zaufania, określonych przez dr Duane C. Tway, Jr. Mówi on, że zaufanie jest "stanem gotowości do niestrzeżonego interakcji z kimś lub czymś". Myślenie o zaufaniu składającym się z interakcja i istnienie tych trzech składników sprawia, że ​​"zaufanie" jest łatwiejsze do zrozumienia.

Ilość zaufania, której doświadczasz, zależy od stopnia, w jakim możesz odpowiedzieć twierdząco na doświadczanie każdego z tych trzech składników zaufania:

Zaufanie zależy od interakcji i doświadczenia tych trzech składników. Zaufanie jest trudne do utrzymania i łatwe do zniszczenia.

Pięć sposobów na zniszczenie zaufania

Aby zaufanie istniało w organizacji, pewna przejrzystość musi przenikać intencje, kierunek, działania, komunikację , informacje zwrotne i rozwiązywanie problemów, zwłaszcza kierowników i menedżerów, ale także wszystkich pracowników. W konsekwencji są to sposoby, w które ludzie niszczą zaufanie.

Więcej informacji o tym, jak niszczyć zaufanie

To pięć najważniejszych kwestii, które niszczą zaufanie między pracownikami i organizacjami. Jeśli uda ci się uniknąć tych pięciu oszustów zaufania, przeszedłeś długą drogę do zapewnienia zaufania w twojej organizacji.

Kłótnie, kłamstwa zaniedbania, brak mówienia, brak robienia tego, co mówisz, i poddawanie pracowników przypadkowej, przypadkowej, nieoczekiwanej zmianie, niszczą zaufanie. Idź dalej lepszą drogą. Buduj, nie niszcz zaufania w swojej organizacji.