Teza o zatrudnieniu

Oświadczenie pracy, gdy jest używane do poszukiwania pracy, to krótki opis siebie, twoich cech i umiejętności używanych do wykazania zainteresowania pracą i pokazania, w jaki sposób możesz zyskać na organizacji. Tezy powinny być krótkie, nie więcej niż zdanie lub dwa. Mogą być używane w formie listów motywacyjnych, listów polecających lub innej korespondencji poszukiwanie pracy, aby przedstawić swoje kwalifikacje i zdolności do pracy.

Jak zbudzić to, co należy do twojego oświadczenia pracy dyplomowej

Podobnie jak w przypadku boiska windowego , wymyślanie pracy dyplomowej wymaga pewnej introspekcji. Najprawdopodobniej zajmie to trochę czasu, aby stworzyć możliwie najlepszą enkapsulację tego, co chcesz w pracy, a także to, co możesz zaoferować firmie. Oto kilka wskazówek, jak rozwinąć mocną tezę:

Opracowanie oświadczenia magisterskiego jest dobrym sposobem na zbudowanie zaufania do poszukiwania pracy. Możesz użyć oświadczenia pracy dyplomowej w swoim CV, w celach lub sekcji podsumowania .

Możesz również użyć oświadczenia do pracy w listach przewodnich . W liście przewodnim praca dyplomowa jest częścią tego, dlaczego piszesz. Tak więc, umieść oświadczenie pracy dyplomowej w sekcji o tym, dlaczego piszesz. Na przykład piszę, aby ubiegać się o stanowisko asystenta administracyjnego w firmie ABC. Moja silna komunikacja i umiejętności organizacyjne, a także moja zdolność do tworzenia porządku z chaosu, sprawiają, że doskonale pasuję do tego stanowiska.

Tezę Przykłady twierdzeń

Moja fascynacja liczbami w połączeniu z moimi silnymi umiejętnościami rachunkowymi i mniejszą matematyką pomogłaby mi wnieść znaczący wkład w tę rolę.

Moja zdolność do skutecznego wdrażania obecnej technologii projektowania stron internetowych oraz rozwijania i utrzymywania stron dla start-upowych firm informatycznych umożliwiłaby mi wniesienie wkładu do firmy XYZ.

Moja silna znajomość języka hiszpańskiego i moje silne umiejętności marketingowe i komunikacyjne byłyby atutem Twojej firmy.

Stworzyłem strategie sprzedaży, które osiągnęły 40% wzrost przychodów rocznie. Potrafię zmotywować siły sprzedaży i zaprojektować programy motywacyjne, aby osiągnąć cele krótko- i długoterminowe sprzedaży.