Coast Guard Opis stanowiska: technik obsługi lotnictwa

Strażnicy Lotnictwa Coast Guard Technics (AMT) wykonują obsługę naziemną i obsługę techniczną statków powietrznych oraz przeprowadzają rutynowe inspekcje statków powietrznych i obowiązki administracyjne w zakresie lotnictwa. AMT kontrolują, serwisują, konserwują, rozwiązują i naprawiają silniki lotnicze, pomocnicze zespoły napędowe, śmigła, systemy wirników, układy napędowe i związane z nimi elementy konstrukcyjne płatowca i układów. Obsługują, konserwują i naprawiają kadłuby, skrzydła, łopaty wirnika oraz stałe i ruchome powierzchnie sterowania lotem.

Jako część załogi, AMT podnoszą ratowników i ocalałych, zrzucają zapasy i sprzęt ratunkowy oraz pomagają pilotom.

AMT to eksperci ds. Technologii i rozwiązywania problemów, naprawiający i konserwujący wszystko, od systemów paliwowych po kontrole lotów w różnych samolotach. Żadna misja lotnicza Straży Przybrzeżnej nie byłaby możliwa bez AMT; to niezwykle ważna pozycja.

AMT stacjonują na stacjach lotniczych Coast Guard, zarówno dużych jak i małych, znajdujących się we wszystkich 50 stanach oraz w Portoryko. AMT są odpowiedzialne za utrzymanie i obsługę samolotów o stałych skrzydłach, w tym HC-130H i J (Hercules), HC-144 (Ocean Sentry) i HU-25A (Falcon). Utrzymują również skrzydła skrzydłowe: HH60J (Jay-Hawk) i HH-65A (Dolphin). W dużych stacjach lotniczych znajduje się kilka różnych typów samolotów, podczas gdy mniejsze stacje lotnicze mają tylko jeden. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się stacja AMT, musi on posiadać dużą wiedzę na temat samolotów.

Wynagrodzenie i świadczenia

Średnia pensja dla Straży Przybrzeżnej AMT wynosi około 50 000 $. Będąc aktywnym członkiem straży przybrzeżnej , otrzymasz wyjątkowy pakiet świadczeń obejmujący pełne ubezpieczenie medyczne, stomatologiczne i wizowe, ubezpieczenie na życie, dodatek mieszkaniowy i wyżywienie, 30 dni płatnego urlopu rocznie, pomoc w nauce na uczelni i plany emerytalne .

W zależności od pozycji i rangi niektórzy członkowie Coast Guard mają możliwość podróżowania dookoła świata bez żadnych kosztów podczas służby.

Kwalifikacje

Biorąc ASVAB

Wymagania dotyczące ASVAB, aby być AMT to AFQT = 65 lub AR + MC + AS + EI = 220, z minimum AR 52. Jeśli nie znasz ASVAB , jest to test umiejętności wojskowych, który przewiduje przyszłe akademickie i zawodowe sukces wojskowy. Podczas przyjmowania ASVAB należy uważnie czytać i słuchać wskazówek oraz zadawać pytania, jeśli je posiadasz. ASVAB jest pobierany na komputerze i tylko kilka kluczy jest wymaganych do ukończenia testu. Jeśli przypadkowo naciśniesz nieprawidłowy klucz, cały test może zostać uznany za nieważny, a będziesz musiał go wziąć ponownie, więc nie spiesz się.

Trening

Przed przystąpieniem do AMT "A" School, AMT muszą ukończyć kurs szkoleniowy i otrzymać rekomendację dowództwa jednostki, aby kontynuować. AMT "A" School jest pięciomiesięcznym kursem w Centrum Szkolenia Technicznego Lotnictwa w Elizabeth City, NC.

Przyszłe AMT będą brać udział w kursach z podstaw obsługi technicznej samolotów i zaawansowanych kursów, które obejmują konkretne systemy lotnicze i techniki rozwiązywania problemów.

Szkolenie AMT może również przygotować Cię do kariery poza Strażą Wybrzeża. Jako AMT możesz ubiegać się o AMT Advanced Education Program (AEP). Kilka AMT, które pomyślnie przejdą proces składania wniosków i selekcji, ma możliwość uczęszczania do college'u na pełny etat przez co najmniej dwa lata i może uzyskać tytuł Associate lub licencjat w dziedzinie technologii konserwacji lotniczej.

Powiązane prace cywilne