Oficerowie Oficerów Marynarki Wojennej: Jak można zdobyć rangę marynarki wojennej

Porady na temat wsparcia dla oficerów marynarki

Oficer w US Navy nie ma gwarancji awansu. Jednak twój pierwszy 4-5-letni awans do rankingu O-2 i O-3 jest podawany średnio powyżej średniej. Kompetentne zachowanie młodego młodszego oficera jest nadal wymagane, ale młodszy oficer musi naprawdę znaleźć sposób na zniszczenie swoich szans na awans, aby nie awansować do szeregów Porucznika (O-3). Czynności kryminalne, takie jak prowadzenie pojazdu bez użycia tlenu (DWI), braterstwo, molestowanie seksualne lub dobrze udokumentowane słabe przywództwo to niektóre z typowych przyczyn, dla których młodsi oficerowie młodsi nie będą wykonywać O-3.

Marynarka Wojenna promuje oficerów w oparciu o wolne stanowiska w szeregach zaawansowanych oficerów, więc nie ma automatycznych promocji. Kiedy wspinasz się po drabinie doświadczenia i czasu w służbie, awans piramidy marynarki szybko w zależności od kwalifikacji i pracy. Niektóre społeczności oficerów są większe niż inne i oferują szerszy zakres zaawansowanych pozycji po 20-letnim znaku (O-6 i wyższym). Niektóre społeczności, takie jak SEAL, Diver i Navy EOD, to mniejsze społeczności z bardzo ograniczonymi kęsami w szeregach O-7 i wyższych.

Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić - niektóre są oczywiste, a inne nie - aby zwiększyć swoje szanse na awans, gdy jesteś oficerem marynarki USA.

Jak działają promocje oficerów marynarki

Oficjalne promocje oficerów marynarki są skomplikowane. Aby otrzymać awans jako oficer Marynarki Wojennej USA, musisz wykazać się doskonałą wydajnością pracy w bieżącym zadaniu. Według marynarki:

"Kluczem do sukcesu w pracy i uznania przez rady ds. Promocji jest wysoka wydajność w wielu trudnych zadaniach - te same kryteria, które wybrały LDO [Limited Duty Officer] lub CWO [Chief Warrant Officer] w pierwszej kolejności Oficer, który nieustannie dąży do doskonałych osiągnięć we wszystkich zadaniach i osiąga je, może spodziewać się satysfakcjonującej i satysfakcjonującej kariery ".

Musisz również poświęcić określoną ilość czasu na bieżącą pozycję, zanim uzyskasz awans do kolejnej najwyższej rangi.

Kategorie oficerów marynarki wojennej

Istnieją trzy kategorie oficerów US Navy, a będziesz rywalizował o promocję tylko w swojej kategorii. Obejmują one:

Według marynarki ta praktyka oznacza, że ​​oficerowie, którzy są w bardzo różnych dziedzinach - na przykład kontrola ruchu lotniczego i energia jądrowa - rywalizują o te same promocje. Komisja konkursowa ma za zadanie wybrać "najlepszych i najbardziej wykwalifikowanych" spośród wszystkich kandydatów do awansu. Zarząd bierze pod uwagę zarówno umiejętności kandydata, jak i szczególne potrzeby służby, według marynarki.

Zwiększanie szans na promocję

Zdecydowana większość oficerów Marynarki Wojennej zarabia co najmniej jedną lub dwie promocje. Jednak po awansie na wyższą rangę coraz trudniejsze staje się awansowanie.

Uzyskanie zgody na zostanie oficerem dowodzenia okrętu, łodzi podwodnej, skrzydła lotniczego, SEAL Team lub innej jednostki jest niemal gwarantowanym sposobem na stworzenie O-5, a może O-6. Jednakże, prowadzenie statku na mieliźnie lub skandal w twojej jednostce może być powodem do zwolnienia i prawdopodobnie nigdy nie będziesz ponownie awansowany.

Przyjęcie do ważniejszego dowództwa to także inny sposób na zapewnienie O-6, a być może także awans O-7, gdyby oficer miał znakomite osiągnięcia na tym poziomie.

Prawo USA reguluje liczbę oficerów w klasyfikacji Chief Warrant Officer 5, porucznika, dowódcę i kapitana, które marynarka może mieć w danym momencie. Dlatego promocje w tych klasach są bezpośrednio związane z wakatami, a nie z kwalifikacjami. Jednak te wolne miejsca pracy są zwykle nieliczne każdego roku, a proces selekcji wymaga, aby rada starszych oficerów wybierała najbardziej wykwalifikowanego kandydata do awansu do następnej rangi i występowała na tym szczeblu dowodzenia.

Marynarka Wojenna zaleca omówienie Twojej kariery i nadziei na awans ze swoim dowódcą i innymi oficerami, w tym seniorami LDO i CWO. To pomoże ci zorientować się, co musisz zrobić, aby zdobyć promocję.