Najlepsze miejsca do znalezienia pracy dydaktycznej

Wskazówki dotyczące poszukiwania pracy dla nauczycieli

Po ukończeniu procesu certyfikacji nauczyciela prawdopodobnie zaczynasz zastanawiać się, kiedy i gdzie powinieneś zacząć szukać idealnej pracy dydaktycznej.

Gdzie znaleźć oferty pracy dla nauczycieli

Po pierwsze, gdzie szukać? Istnieje kilka opcji, jeśli chodzi o wyszukiwanie w Internecie na stanowisko nauczyciela. Możesz zajrzeć na strony internetowe poświęcone nauczaniu, takie jak schoolspring.com lub educationamerica.net. Tego typu strony internetowe z ofertami pracy dla nauczycieli pomagają zarówno zleceniodawcy, dostarczając stronę, na której szkoły z całego kraju mogą zamieszczać swoje oferty pracy, jak i hiree, filtrując edukacyjne oferty pracy z większych serwisów poszukujących pracy, takich jak indeed.com czy potwór. com.

Innym sposobem znalezienia pierwszej pozycji dydaktycznej jest przejście do źródła - zaloguj się na stronach internetowych okręgów szkolnych, w których masz nadzieję nauczać. Często na ich stronie znajduje się link do strony z listą możliwości zatrudnienia w ich okręgu. Szukając na stronach poświęconych dzielnicom lub planszom edukacji, znajdziesz oferty pracy dla różnych stanowisk. Możesz spotkać się z pozycjami pomocniczymi nauczyciela lub na długo i krótkoterminowych pozycjach zastępczych, z których oba są świetnymi sposobami, aby postawić stopę w drzwiach. Zastanów się, czy nie zastąpić próbnymi przykładami różnych szkół lub poziomów lub w odpowiednim miejscu, w odpowiednim momencie, gdy ta doskonała praca się otworzy.

Kiedy szkoły dzielą się pocztą

Wiele dzielnic rozpoczyna wczesną wiosnę wysyłanie ofert pracy. Jednak nie jest to ustalona reguła, a pozycja może pojawić się w dowolnym momencie. Stań się częstym gościem w poszukiwaniu pracy i dzielnicach.

Niektóre dzielnice przyjmują aplikacje przez cały czas, korzystając z systemów aplikacji online . Tego typu systemy są doskonałym sposobem na ubieganie się o każdą pracę, która pasuje do Twojej specjalności.

Po wypełnieniu aplikacji online i przesłaniu transkryptów i świadectw nauczania, możesz ubiegać się o otwarciu ofert pracy, ponieważ wystarczy jedno kliknięcie przycisku.

Tego rodzaju systemy aplikacji online umożliwiają również wyszukiwanie aplikacji, aby okręgi szkolne mogły Cię znaleźć.

Kiedy rozpocząć wyszukiwanie pracy

Jeśli masz nadzieję, że będziesz pracował po upadku, najlepiej jak najszybciej rozpocząć poszukiwanie pracy. Rozmowa kwalifikacyjna / proces rekrutacji może być długotrwały, ponieważ często jest wielu chętnych na każdą otwartą pozycję. Większość okręgów szkolnych udzieli wszystkim wykwalifikowanym osobom wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, a następnie rozpocznie proces eliminacji, który może obejmować kilka dodatkowych rozmów kwalifikacyjnych.

Proces wywiadu dla nauczania pracy

Niektóre czynniki, które wpływają na długość procesu przesłuchiwania, to rodzaj stanowiska, o które się ubiegasz, data wykonania pracy lub potrzeba wypełnienia miejsca. Jeśli ubiegasz się o pracę w dziedzinie "wysokich potrzeb", takich jak edukacja specjalna, nauka lub matematyka, proces ten może nie przebiegać tak, jak powinien; Okręgi często lubią łapać nauczycieli, którzy mają dyplomy w tych dziedzinach, zanim inna dzielnica ich zatrudnia. Jednakże, podczas ubiegania się o pracę w bardziej ogólnej dziedzinie, takich jak edukacja elementarna lub wychowanie fizyczne, proces rekrutacji może obejmować wielokrotne wywiady, które mogą obejmować kilka tygodni lub miesięcy.

Zastosuj do wielu zadań

Kluczem do zrobienia pierwszej pracy dydaktycznej nie jest umieszczanie wszystkich swoich jajek w jednym koszyku. Dopuszczalne jest złożenie wniosku o kilka zleceń jednocześnie, a jeśli otrzymasz wiele ofert, zaakceptuj najlepsze dopasowanie.

Więcej informacji na temat pozycji dydaktycznych : pytania do rozmowy z nauczycielem | Wynagrodzenia nauczycieli | Lista umiejętności nauczania

Czytaj więcej: Co nosić na rozmowę | Wywiad Pytania i odpowiedzi