Specjalista ds. Zgodności

Opis pracy

Inspektor ds. Zgodności zapewnia, że ​​organizacje lub osoby są zgodne z zobowiązaniami umownymi, przepisami rządowymi i przepisami prawa. Pod tym obszernym tytułem zawodowym znajduje się grupa bardziej szczegółowych tytułów pracy, w tym inspektor ds. Zgodności środowiskowej, egzaminator i inspektor ds. Licencjonowania, przedstawiciel ds. Równych szans i oficer, inspektor ds. Własności i inspektor, specjalista ds. Spraw korowodowych i spraw regulacyjnych.

* Uwaga: ten profil nie zawiera informacji o urzędnikach ds. Zgodności pracujących w rolnictwie, budownictwie , BHP i przemyśle transportowym.

Szybkie fakty

Dzień z życia specjalisty ds. Zgodności

Oto niektóre obowiązki zawodowe, które możesz mieć, jeśli zostaniesz specjalistą ds. Zgodności. Są to ogłoszenia o pracę znalezione na stronie Indeed.com:

Jak zostać inspektorem ds. Zgodności

Większość osób pracujących w tym zawodzie ma tytuł licencjata związany z dziedziną, w której chce pracować. Pracodawcy zwykle zapewniają szkolenie w miejscu pracy.

Jakie miękkie umiejętności będziesz potrzebować?

Oprócz formalnego i praktycznego szkolenia, następujące umiejętności miękkie lub cechy osobiste pozwolą ci odnieść sukces w tym zawodzie:

Czego oczekują od Ciebie pracodawcy?

Pracodawcy, którzy zamieścili ogłoszenie o pracy w witrynie Indeed.com, określili następujące wymagania dotyczące stanowiska:

Czy ten zawód jest odpowiedni dla ciebie?

Twoje zainteresowania , typ osobowości i wartości związane z pracą odgrywają ważną rolę w satysfakcji zawodowej. Następujące cechy są zgodne z tym zawodem:

Zawody z powiązanymi czynnościami i zadaniami

Opis Roczne wynagrodzenie (2016) Wymagania edukacyjne
Tax Examiner Sprawia, że ​​deklaracje podatkowe są dokładne 52 060 USD Licencjat z rachunkowości lub połączenie wykształcenia i doświadczenia
Ubezpieczyciel Likwidator szkód Prowadzi dochodzenie w sprawie roszczeń ubezpieczeniowych w celu ustalenia, ile powinien zapłacić ubezpieczyciel 633,680 USD Dyplom szkoły wyższej
Egzaminator finansowy Sprawdza, czy banki i instytucje finansowe są zgodne z przepisami ustawowymi i wykonawczymi 799,280 USD Licencjat z zajęć z rachunkowości, finansów i ekonomii
Oficer pożyczkowy Pomaga osobom i firmom uzyskać fundusze od banków i innych instytucji finansowych 633,650 USD Licencjat z ekonomii, finansów lub pokrewnej dziedziny

Źródła: Bureau of Labor Statistics, Departament Pracy Stanów Zjednoczonych, Podręcznik Outlook Occupational; Administracja ds. Zatrudnienia i szkoleń, Departament Pracy USA, O * NET Online (odwiedzono 15 stycznia 2018 r.).