Tax Examiner

Opis pracy

Ekspert podatkowy sprawdza federalne, stanowe i lokalne zeznania podatkowe składane przez osoby fizyczne i małe firmy. Kontaktują się z podatnikami w celu omówienia problemów związanych z ich zwrotami i informują ich, czy mają nadpłacone lub niedopłacone.

Szybkie fakty

* US Bureau of Labor Statistics (BLS) łączy dane dotyczące zatrudnienia dla egzaminatorów podatkowych i kolekcjonerów oraz agentów dochodów.

Role i obowiązki

Szukasz więcej informacji na temat obowiązków służbowych? Oto kilka pracodawców wymienionych w reklamach online na stronach Indeed.com i IRS.gov:

Jak zostać egzaminatorem podatkowym

Aby uzyskać pracę, musisz uzyskać tytuł licencjata z rachunkowości lub pokrewną dyscyplinę.

Zamiast tego niektórzy pracodawcy, z wyjątkiem połączenia wykształcenia i historii pełnoetatowego zatrudnienia w księgowości, audycie lub zgodności podatkowej. Na przykład Urząd Skarbowy Stanów Zjednoczonych (IRS) zatrudnia egzaminatorów podatkowych, którzy mają tytuł licencjata lub roczny pełny etat w zakresie księgowości, księgowości lub analizy podatkowej.

Po zatrudnieniu, Twój pracodawca prawdopodobnie zapewni formalne szkolenie i szkolenie w miejscu pracy. Oczekuje się, że będziesz uczestniczyć w warsztatach w zmianach przepisów podatkowych.

Jakie możliwości awansu są dostępne?

Po zdobyciu doświadczenia jako egzaminator podatkowy możesz poczuć, że jesteś gotowy na bardziej skomplikowane zwroty z biznesu i firmy. Jeśli tak, możesz zostać agentem ds. Przychodów. Możesz także zająć stanowisko kierownicze i być odpowiedzialnym za nadzorowanie młodszych egzaminatorów.

Jakie miękkie umiejętności wymagają sukcesu w tej karierze?

Niektóre umiejętności miękkie , oprócz doświadczenia i szkolenia, są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie. Oni są:

Czego oczekują od Ciebie pracodawcy?

Oto kilka wymagań pracodawców wymienionych w aktualnych ogłoszeniach o pracy w Indeed.com:

Czy ten zawód jest odpowiedni dla ciebie?

Twoje zainteresowania , typ osobowości i wartości związane z pracą wpływają na to, czy twoja kariera jest dla Ciebie odpowiednia. Bycie egzaminatorem podatkowym jest odpowiednie dla osób, które mają następujące cechy:

Powiązane zawody

Opis Mediana rocznego wynagrodzenia (2016) Minimalne wymagane wykształcenie / szkolenie
Rewident księgowy Szuka wskazówek, że fundusze firmy zostały źle zarządzane

68.150 USD

Licencjat z rachunkowości
Podatnik podatku

Przygotowuje deklaracje podatkowe osób fizycznych i firm

36.550 USD Dyplom HS lub równoważny
Egzaminator finansowy Sprawia, że ​​banki i instytucje finansowe są zgodne z przepisami, które nimi rządzą 799,280 USD Bachelor's Degree (w tym kursy z zakresu rachunkowości, finansów i ekonomii)
Oficer pożyczkowy Pomaga osobom, które chcą uzyskać fundusze od banków i innych kredytodawców 633,650 USD Licencjat w biznesie, finansach lub pokrewnym polu

Źródła: Bureau of Labor Statistics, US Department of Labour, Occupational Outlook Handbook, 2016-17; Administracja ds. Zatrudnienia i szkoleń, Departament Pracy USA, O * NET Online (odwiedzono 6 listopada 2017 r.).