Przykład wykonania CV z profilem

Poniżej znajduje się przykład CV dla dyrektora wyższego szczebla . Ten życiorys zawiera również profil CV , który jest krótkim, wstępnym podsumowaniem umiejętności, doświadczeń i celów kandydata, odnoszących się do otwarcia pracy. Korzystając z profilu wznowienia (znanego również jako "Profil kwalifikacji"), kandydat jest w stanie silnie przedstawić umiejętności słów kluczowych, które zapewnią wysoką ocenę wyników po zeskanowaniu przez automatyczny system śledzenia kandydatów potencjalnego pracodawcy (ATS).

Podkreśl swoje osiągnięcia

Najbardziej imponujące osiągnięcia kandydata, wyrażone ilościowo i procentowo , są wyróżnione w specjalnym dziale "Ostatnie osiągnięcia" poprzedzającym tradycyjną sekcję "Doświadczenia". Prezentacja tych namacalnych osiągnięć pomoże zapewnić, że kandydat od razu wyróżnia się spośród konkurencji. Najsilniejsze osiągnięcia wyróżnione są pogrubionym tekstem.

Różne osiągnięte punkty są również włączane do sekcji "Doświadczenie", po raz kolejny służąc do zilustrowania imponującego wkładu, jaki ten wykonawca wniósł w firmy, w których pracował podczas swojej kariery.

Sekcja "Edukacja" CV obejmuje studia licencjackie i magisterskie uzyskane przez kandydata.

Przykład wykonania życiorysu z profilem

Winston Smithfield
14 Biltmore Place
Phoenix, AZ 85442
602-777-6221
wsmithfield@att.com

Globalny marketing technologii i sprzedaż ~ Telekomunikacja ~ Rozwój partnerstwa

Wysoce doświadczony kierownik operacyjny, który wykazał się zdolnością kierowania zróżnicowanymi zespołami profesjonalistów na nowe poziomy sukcesu w wielu wysoce konkurencyjnych branżach, nowatorskich rynkach i dynamicznych środowiskach. Mocne kwalifikacje techniczne i biznesowe z imponującą historią ponad 15 lat praktycznego doświadczenia w zakresie planowania strategicznego, rozwoju jednostek biznesowych, zarządzania projektami i produktami oraz strategii inżynierii systemowej.

Ostatnie osiągnięcia

Traders International

Oppenhemimer

Doświadczenie zawodowe

Traders International , Wallace, Kalifornia

Starszy wiceprezes i dyrektor operacyjny
Spring 20XX - Present

Promowano nadzór nad strategicznym zarządzaniem i nadzorem operacyjnym nad globalnym rozwojem i działaniami firmy w celu zapewnienia usprawnionych operacji, obniżenia kosztów operacyjnych i większej rentowności.

Interim Chief Financial Officer
Jesień 20XX - wiosna 20XX

Pełnił funkcję tymczasowego CFO przez około 18 miesięcy w okresie szybkiego wzrostu i finansowania spółki.

Oppenhemimer , Derrey, New Hampshire

Międzynarodowy kierownik ds. Sprzedaży i marketingu
Jesień 20XX - wiosna 20XX

Strategie marketingowe ukierunkowane, plany rozwoju biznesu, działania promocyjne, projekty rozwoju produktu oraz procedury generowania MARCOM dla siedmiu firm składowych na Dalekim Wschodzie.

Edukacja

Master of Business Administration, 20XX
Waldrup School of Business , Hartford, Connecticut

Bachelor of Electrical Engineering, 19XX
University of New Hampshire , Rye, New Hampshire

Więcej CV Przykłady: Wznów Przykłady | 10 najlepszych porad dotyczących pisania CV Wznów przykłady profilu