Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o pracy w McDonald's

McDonald's Jobs and Employment Information

Jeśli chcesz zarabiać na życie jako pracownik McDonald's, musisz wiedzieć, jak ubiegać się o pracę i rozpocząć karierę w sieci fast food, która zatrudnia 1,5 miliona osób na całym świecie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uzyskać fakty dotyczące otwarcia, procesu ubiegania się o zatrudnienie i rekrutacji online. Z przyjemnością dowiesz się, że McDonald's oferuje nie tylko wiele możliwości kariery zawodowej, ale oferuje także elastyczne harmonogramy dla studentów, pracujących mam i innych osób szukających pracy w niepełnym wymiarze godzin .

Ile lat musisz tam pracować?

Ustawa o pracy dzieci określa, ile masz lat do pracy w McDonald's. Limity wieku różnią się w zależności od stanu, więc sprawdź w lokalnym McDonald's lub sprawdź online, aby uzyskać informacje dotyczące twojego obszaru geograficznego. Ogólnie rzecz biorąc, większość państw przestrzega federalnych przepisów dotyczących pracy dzieci podczas ustalania własnych przepisów dotyczących pracowników dzieci.

Prawo federalne upoważnia nastolatków w wieku 14 lat i starszych do pracy w wielu różnych zawodach, w tym w branży restauracyjnej. Prawo federalne nakłada jednak ograniczenia na to, jak wcześnie lub późno mogą pracować nastolatki i ile godzin mogą pracować. Ograniczenia te są różne w ciągu roku szkolnego, a nie w czasie, gdy szkoła nie jest zajęta. Kiedy prawo federalne i prawo stanowe nie zgadzają się co do pracy dzieci, przepisy, które są najbardziej restrykcyjne, to prawa, które obowiązują.

McDonald's Job Search

McDonald's pozwala na poszukiwanie pracy dla wszystkich otwartych stanowisk (w tym członka załogi, kierownika zmiany, asystenta kierownika, kierownika restauracji i stanowisk wyższych niż kierownictwo średniego szczebla) na swojej stronie internetowej.

Aplikacja online, wraz z oceną, jest dostępna i można wyszukiwać ofert pracy według stanu. McDonald's ma również aplikację, której możesz użyć do zgłoszenia ze smartfonu lub tabletu.

Wskazówki dotyczące wywiadów i instrukcje dotyczące aplikacji

Jeśli chcesz wygrać wywiad z McDonaldem, nie idź dalej niż samo źródło.

Witryna McDonald's zawiera wiele porad dotyczących wywiadów, które możesz sprawdzić przed rozmową kwalifikacyjną. Możesz także zorientować się, jakie pytania należy zadać, przeglądając pytania przesłane przez odwiedzających stronę McDonald's. Jeśli chcesz, możesz nawet dodać swoje pytania do listy online.

Niektóre restauracje McDonald's akceptują tylko aplikacje internetowe, ale jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnianiu twoich, firma dostarcza podstawowe instrukcje dotyczące aplikacji, zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim.

Korzyści McDonald's

Ponieważ McDonald's jest tak dużą firmą (z restauracjami w 120 krajach), jest w stanie zaoferować swoim pracownikom doskonały pakiet świadczeń. Korzyści te obejmują takie rzeczy jak elastyczne harmonogramy, szkolenia i programy rozwojowe, możliwości awansu w strukturze korporacyjnej i bezpłatne mundury. Jedną z zalet pracy w globalnej firmie wielkości McDonalda jest to, że twoje doświadczenie, trening i umiejętności są przenośne. Jeśli mieszkasz w Des Moines i zdecydujesz się przenieść do Londynu, będziesz mógł znaleźć pracę bez większego zmartwień.