Więcej sposobów na budowanie czasu lotu przez pilotów

Dla nowych pilotów chcących zyskać godziny i doświadczenie w przygotowaniu do profesjonalnej pilotażowej pracy, znalezienie odpowiedniego sposobu może być trudne. Jeśli jesteś pilotem niskiego czasu i wyczerpałeś moją pierwszą listę 10 opcji budowania czasu , wymyśliłem kilka dodatkowych opcji do rozważenia.

 • 01 Latanie rolnicze

  Lepiej znane jako pylniki do uprawy, piloci rolni są specjalnie przeszkoleni, aby latać nisko i wolno, rozpylając chemikalia na pola. Te zadania mają czasem wysokie wymagania co do minimalnej godziny, ale często nowi faceci mogą dostać się w niskie godziny. Opryskiwanie upraw jest ryzykowne i sezonowe i wymaga znacznej ilości szkoleń.
 • 02 Leć rurociągiem

  Wielu zielonych pilotów buduje swój czas poprzez inspekcje rurociągów na lokalnych polach naftowych. Często zlecenia te są zawierane przez lokalny podmiot prowadzący przedsiębiorstwo spożywcze , szkołę lotniczą lub inną działalność na lotnisku, ale w innym przypadku pilot zostanie zatrudniony bezpośrednio przez firmę naftową. Lądowanie rurociągów jest nudne i powtarzalne, ale jest dobrą opcją do budowania czasu, szczególnie dla pilotów, którzy żyją w stanie, w którym ropa naftowa jest gorącym towarem.

 • 03 Latające farmy

  Wielu dzisiejszych rolników i farmerów stosuje nowoczesne techniki, niektóre z udziałem samolotów i pilotów. Piloci farmy mogą zostać wynajęci do inspekcji rur irygacyjnych, sprawdzenia statusu bydła lub innych zwierząt lub do sprawdzenia linii ogrodzenia nieruchomości.

 • 04 Bush Flying

  Piloci Busha latają na małych samolotach załadowanych zapasami, żywnością i ludźmi na odległe obszary, do których trudno dotrzeć samochodem. Lądowanie krzewów jest powszechne w miejscach takich jak Alaska i może być niebezpieczne. Niektóre prace pilotów w buszu mają wyższe wymagania niż inne, a praca może wymagać dziwnych godzin i losowego harmonogramu. Ale wielu pilotów krzaków uważa tę pracę za bardzo przyjemną i satysfakcjonującą.

 • 05 Nieplanowane czartery

  Komercyjni piloci, którzy chcą budować godziny, mogą zaoferować niezaplanowane loty czarterowe (ale nie mogą "wytrzymać" lub zaoferować zaplanowanej usługi). Wielu pilotów dostaje kilka dodatkowych godzin, latając na znajomych lub latając na losowym patronie lotniska, gdzie musi się udać. .

 • 06 Samolot promowy

  Piloci promów są zatrudnieni, aby przenosić samolot z jednego miejsca do drugiego. Te samoloty to często nowe samoloty, które ktoś właśnie kupił, lub samoloty wymagające zmiany pozycji. Zadania pilotów promowych to świetny sposób na budowanie godzin. Loty mogą być losowe i trudne do odkrycia, ale pilot promowy ma możliwość logowania wielu godzin w jednym locie.

 • 07 Kup godziny lotu

  Czasami okazuje się, że najlepszą i najbardziej aktualną opcją jest po prostu wykupienie czasu lotu . Jeśli istnieje firma, na którą naprawdę chcesz pracować, a nie spełniasz minimalnych wymagań dotyczących zatrudniania, możesz rozważyć zakup tylko tych godzin, których potrzebujesz. Jest to popularna opcja dla pilotów, którzy mają, powiedzmy, 40 godzin czasu na wiele silników, ale potrzebują 50, aby ubiegać się o pracę. Oczywiście jest to droga opcja, ale często jest to najszybszy sposób i często jedyny sposób na uzyskanie godzin niezbędnych, gdy trzeba szybko uzyskać aplikację.

 • 08 Zdobądź nowy certyfikat / ocenę pilota

  Jeśli chcesz kupić czas lotu, zawsze najlepiej zastosować te godziny lotu w celu uzyskania nowego certyfikatu lub oceny. W ten sposób otrzymasz kolejne poświadczenie, które dodasz do swojego CV. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na wiele silników, na przykład zdobądź certyfikat instruktora z wieloma silnikami podczas budowania godzin.

 • 09 Kup samolot

  Dla wielu z nas zakup samolotu nie jest możliwy ze względu na koszty, ale jeśli zrobisz matematykę i ma to sens, zrób to, co chcesz, i kup samolot. Prawdopodobnie okaże się, że jest to bardzo wygodny sposób na budowanie godzin, ale są też inne korzyści, takie jak możliwość latania w dowolnym miejscu, bez martwienia się o planowanie konfliktów z innymi pilotami.

 • 10 Dołącz do klubu lotów

  Kluby lotów są dobrym rozwiązaniem dla tańszych stawek czynszu, a członkostwo zwykle obejmuje inne korzyści, takie jak zniżki na paliwo i dostęp do instruktorów. Możesz nawet znaleźć kilku latających kumpli, aby podzielić koszty wynajmu w ten sposób.

 • 11 Zostań instruktorem lotu

  Piloci dużo mówią o robieniu wszystkiego, co mogą, aby uniknąć szkolenia w locie, ale praca ma swoje zalety. Tak, będziesz latał wieloma wzorami i robisz wiele dotknięć w gorącym, wyboistym powietrzu, ale zyskasz wiele godzin i wiele się nauczysz. Czas instruktora to cenny czas na zapisanie się w dzienniku, jeśli chodzi o znalezienie pracy w linii lotniczej.