Irytujący instruktorzy lotów

Błędy instruktora, które powodują, że studenci się staczają

Piloci z Reddit zostali zapytani o to, co ich największe zwierzaki są na temat instruktorów lotów. Opublikowano ponad 50 komentarzy, a odpowiedzi różniły się od poważnych do zabawnych. Poniżej znajduje się zestawienie najczęstszych skarg, jakie uczniowie mają na temat swoich instruktorów lotów , jak omówiono na Reddit.

Instruktorzy lotów: Czy jesteś winny?

 • 01 Nadmierne korzystanie z telefonów komórkowych

  Pilot za pomocą telefonu komórkowego. Getty / Katja Kircher

  Nadmierne korzystanie z telefonów komórkowych zaliczane jest do grona najlepszych uczennic domowych dotyczących instruktorów lotów. Instruktor nie powinien grać w Angry Birds podczas lotu ani wysyłać SMS-ów do przyjaciół i rodziny, podczas gdy ich uczeń próbuje dowiedzieć się, jak wejść do przestrzeni powietrznej klasy B. Jest niegrzeczny i nieprofesjonalny, nie wspominając o ryzyku bezpieczeństwa.

 • 02 Rezygnacja w trakcie kursu

  Faktem jest, że wielu instruktorów używa instrukcji lotu do budowania godzin, aby stać się pilotami linii lotniczych, i poruszają się z pierwszą szansą, którą otrzymają. Studenci: jeśli jest to dla ciebie problem, spróbuj zacząć od instruktora lotów karierowych zamiast jednego, który jest tylko o krok od pracy w linii lotniczej.

 • 03 Palenie lub jedzenie czosnku przed lataniem

  Jeśli lecisz przez dłuższy czas, jest duża szansa, że ​​będziesz musiał dzielić kokpit z kimś, kto nie pachnie zbyt dobrze. Powszechne obelgi uczniowskich pilotów polegają na lataniu z instruktorem, który pachnie jak świeży dym papierosowy lub cebula. Żuć kawałek dziąsła, na litość boską. (Ale nie gryź za głośno! Patrz # 4.)

 • 04 Gum Smacking ... Into the Mic

  Kiedy instruktor żuje głośno mikrofon zestawu słuchawkowego, jest to bardzo denerwujące dla uczniów. Na szczęście jest to łatwa instrukcja dla instruktorów: wystarczy zmienić położenie mikrofonu, aby nie przeszkadzał, gdy nie aktywnie go używasz. Jako bonus zapewni to również, że twój uczeń nie słyszy ci mruczenia pod nosem.

 • 05 Nie wtrącaj się do błędów

  Studenci szkolenia lotniczego powinni popsuć się, więc szybko biorą na siebie odpowiedzialność za błędy popełnione w samolocie. Ale instruktor, który nie bierze odpowiedzialności za własne błędy, jest złym przykładem i szybko straci wiarygodność u ucznia.

 • 06 Udawanie, że wszystko wie

  Nikt nie lubi wiedzy, a studenci pilnują zazwyczaj instruktora, który udaje, że wie wszystko. Wygląda to na zdrowy rozsądek, ale instruktor lotniczy nigdy nie powinien udawać, że zna coś lub odpowiedzieć na pytanie ucznia, że ​​nie jest w stu procentach pewien.

 • 07 Przeładowanie

  Okay, więc pobieranie opłat za szkolenie naziemne wydaje się być kontrowersyjnym tematem. Z punktu widzenia instruktora, czas spędzony na odprawie i odprawie przed lotem i po nim jest rozliczalny. Czas spędzony na rozmowach o wakacjach i piłce nożnej nie jest. Bez względu na to, jak instruktor zdecyduje się wystawić rachunek studentowi, proces powinien być jasny od samego początku. I aby być uczciwym, zarówno instruktor, jak i uczeń powinni podjąć wysiłek, aby zachować briefy i sprawozdania na temat i, no cóż, krótko.

 • 08 Talking Too Much

  Instruktor lotu krzyczy. Getty / Dirk Anschutz

  Uczniowie są zirytowani przez instruktorów, którzy nie przestają mówić. Jedną rzeczą jest ciągłe przekazywanie informacji zwrotnych, ale jest jeszcze jedną rzeczą ciągłe mówienie uczniowi przez każdy szczegółowy krok manewru, który już wie, jak to zrobić. I chociaż dobrze jest rozmawiać, długie godziny na czacie z powodu problemów rodzinnych podczas przelotu na trasie z pewnością irytują uczniów.

 • 09 Not Talking Enough

  Jeśli zbyt dużo mówienia jest złe, nie mówienie wcale nie jest jeszcze gorsze. Uczniowie potrzebują opinii. Podobnie, gdy instruktor mówi tylko "dobrą robotę", uczeń traci wiarę w swój organ oceniający. A jeśli instruktor przestanie przekazywać informacje zwrotne, gdy tylko zostaną spełnione minimalne standardy, strzeż się. Dobry instruktor rzuci wyzwanie swoim uczniom, aby wykroczyli poza minimalne wymagania i będzie nadal trenować i oferować konstruktywną krytykę nawet uczniowi, który jest najlepszy.

 • 10 Bycie nadopiekuńczym

  Uczymy się na błędach, więc nadopiekuńczy instruktor nie czyni uczniom żadnych łask. Uczeń, który nigdy nie popełnił żadnego błędu, popełnia błędy podczas samodzielnego lotu. Jeśli instruktor naprawdę chce się dobrze zorientować, jakie błędy popełniłeś i jak dobrze (lub nie) dobrze się z nich odzyskujesz, będzie musiał pozwolić ci kilka razy zepsuć - oczywiście wszystko to w granicach bezpieczeństwa. .

 • 11 Jazda kontrolami

  Każdy nowy instruktor jest winny zbytniego wchodzenia na sterowanie. Często zdarza się, że uczniowie stają się sfrustrowani przez instruktora, który nie bierze udziału w kontroli lub ciągle trzyma ręce na jarzmie. Gdy twoje umiejętności się poprawią, a instruktor poczuje się komfortowo w swoich działaniach, powinien wycofać się z kontroli.

 • 12 Nie pozwalając uczniowi latać samolotem

  Podobnie jak jazda na ste- rownikach jest irytująca, całkowicie przejmuje kontrolę. Utrzymywanie kontroli nad samolotem jest wspólne dla instruktora podczas kilku pierwszych lotów, uczeń powinien kontrolować samolot tak często, jak to możliwe od samego początku. Jeśli po pierwszych kilku lotach Twój instruktor jest wciąż jedynym pilotem latającym samolotem, być może nadszedł czas na znalezienie nowego instruktora!