Przewodnik pracodawcy do przesłuchania Dziękuję Ci listów

Czego poszukuje pracodawca w wywiadzie Dziękujemy list?

W codziennych zajęciach łatwo jest szybko rzucić okiem na rozmowę z podziękowaniami od kandydata, uśmiechnąć się i przejść do następnego zadania. Kiedy jednak to zrobisz, omijasz małą kopalnię informacji w wywiadzie dziękując listowi o kandydacie.

Co jest ważne w piśmie z podziękowaniami lub e-mailem od każdego kandydata po rozmowie? Dużo. Szczególnie, jeśli korzystasz z każdej interakcji z kandydatem, aby ocenić jego kulturową formę w twojej organizacji, te wywiady z podziękowaniami pozwalają dodać jeszcze jeden element do układanki.

I to jest zagadka, którą łączycie ze wszystkich informacji uzyskanych z każdego etapu procesu rekrutacji. Ukończona łamigłówka umożliwia wybranie najlepiej wykwalifikowanego kandydata na otwarte pozycje.

Czy list z podziękowaniami za wywiad Wyślij wiadomość?

Fakt, że kandydat wysłał wywiad z podziękowaniami lub e-mailem, sygnalizuje, że dba o to stanowisko. Możesz ocenić kandydata jako uprzejmego i wystarczająco opiekuńczego, aby wiedzieć, jak przeprowadzić odpowiednią obserwację.

Czy należy zdyskwalifikować kandydata, który nie wyśle ​​listu z podziękowaniami? Niekoniecznie, ale wraz z rozprzestrzenianiem się metod poszukiwania pracy dostępnych, zaskakujące jest to, że kandydat, który chce tej pracy, pomija ten uprzejmy krok.

Czasami wykwalifikowani kandydaci nie są dostępni do pracy, którą wypełniasz, więc będziesz chciał podjąć decyzję na podstawie ważniejszych kwalifikacji. Brak wysłania listu z podziękowaniami za podziękowania każdemu pracodawcy może zasygnalizować arogancję kandydata z zestawem umiejętności rynkowych.

Ale kandydat może również po prostu zapomniał lub nie wie, niceties. Więc nie maszeruj zbyt szybko do wyroku, który nie jest poparty innymi dowodami.

Co powinien szukać pracodawca w wywiadzie Dziękuję list?

Są to kluczowe możliwości, jakie zapewnia list z podziękowaniami dla pracodawców.

Chociaż przekazałem szczegółowe informacje na temat tego, czego szukać w jednym z wywiadów, dziękuję list od kandydata, ta recenzja może zostać szybko zrealizowana. I im więcej razy użyjesz tych pytań na listy z podziękowaniami, tym skuteczniejszy stanie się dla ciebie proces.

List z podziękowaniami z podziękowaniami to jeszcze jeden element układanki udanej selekcji kandydatów . Skorzystaj z wywiadu z podziękowaniami, aby poprawić swoją wiedzę o kandydatach.