8 prezentów Każda pracująca mama z przyjemnością

Przestań stresować się nad tym, co możesz zrobić swojemu przyjacielowi z pracy

Nie jest łatwo wymyślić wspaniałe prezenty dla pracujących matek. Wielu z nas jest zbyt zajęty lub rozproszony, aby powiedzieć Ci, co oni lubią. Ale te prezenty dla matki roboczej są zwycięzcami muru na pewno, a także praktycznymi. Wypróbuj je dla pracującej mamy, którą znasz!

 • 01 Wszystko, co może pomóc w organizacji jej życia

  Każda pracująca mama powie ci, że im bardziej jest zorganizowana, tym mniej chaosu czuje. Nie brakuje słodkich i praktycznych przedmiotów organizacyjnych do odebrania! Klipy magnetyczne, które mogłaby wykorzystać na swojej lodówce lub w szafce na dokumenty. Ładne pudełko, w którym mogłaby przechowywać zdjęcia, ważne rzeczy, których nie chce stracić, ale nie ma czasu, aby znaleźć miejsce, można odebrać w każdym lokalnym sklepie z rękodziełem.
 • 02 Profesjonalnie wyglądające torby na pieluchy

  Zdjęcie dzięki uprzejmości JP Lizzy

  Pracujące matki słyną z wielozadaniowości. Czy można się więc dziwić, że matki, które są profesjonalistami, potrzebują torby na pieluchy, aby przenosić ją z sali konferencyjnej do sali zabaw bez przerywania kroku?

  Te torby na pieluchy mają miejsce na niezbędny sprzęt dziecięcy, a także papiery robocze i urządzenia elektroniczne. Są wystarczająco bystre, by wnieść je do biura bez unoszenia brwi, jednocześnie będąc funkcjonalne.

 • 03 Oferta pomocy w opiece nad dziećmi

  Być może najlepszym prezentem jest noc ze współmałżonkiem lub dziewczynami. I do tego potrzebna jest opieka nad dzieckiem. Jeśli jesteś wystarczająco blisko pracującej mamy, aby obserwować jej dzieci, zaoferuj im kilka godzin wolności. (Po prostu unikaj pułapek dziadkowej opieki nad dziećmi). Lub zawsze możesz zaproponować sposoby oszczędzania na opiekę nad dzieckiem, takie jak zakładanie kołyski dla dzieci.
 • 04 Wizyta w Day Spa

  Teraz, gdy pracująca mama w twoim życiu ma zapewnioną opiekę nad dziećmi, daj jej dzień w spa - lub nawet kilku godzinach - na chwilę zapomnieć o stresie. Czas dla siebie to jedna z najbardziej poszukiwanych przysmaków dla pracującej matki i jedna z najtrudniejszych do zdobycia. Tylko upewnij się, że nie wygaśnie w najbliższym czasie, jeśli nie zarezerwuje od razu swojego dnia spa.
 • 05 A Working Mom-friendly Children's Book

  Zdjęcie dzięki uprzejmości HarperCollins

  Gdy pracujące mamy mają szansę, aby czytać swoim dzieciom, ostatnią rzeczą, którą chcą się podzielić, jest książka z obrazkami z promienną mamą w domu i jej potomstwem. Zamiast tego daj dziecku książkę, która przyjmuje za pewnik, że matki pracują poza domem i że ojcowie (lub dziadkowie lub opiekunki) odegrają ważną rolę w życiu dziecka.

 • 06 Zabierz ją na lunch

  Każdego ranka pracująca mama przygotowuje wszystkich, w tym siebie. Jeśli stara się oglądać budżet, najprawdopodobniej codziennie pakuje swój lunch.

  Jeśli zabierzesz ją na lunch, nie tylko będziesz cieszyć się jej towarzystwem przez jakiś czas, ale także dasz jej przerwę. Nie pakowanie własnego lunchu daje jej kilka dodatkowych minut rano, aby mogła cieszyć się ze swoimi dziećmi.

 • 07 Zarezerwuj jej kilka godzin usług sprzątania domu

  Getty Image / Peter Dazeley

  Jedną z największych rzeczy, która pochłania czas pracy matki jest sprzątanie. Wyobraź sobie, że twoja pracująca mama się rozluźnia, podczas gdy ktoś inny dokładnie oczyszcza jej dom. Kiedy następnego dnia wróci do pracy, będzie bardzo wdzięczna i nieco wypoczęta.

  Masz kilka opcji na ten prezent. Możesz zarezerwować jej jedną sesję czyszczenia. Możesz też wysłać swojemu pracującemu przyjacielowi z domu środek czyszczący do domu na dobre wiosenne lub jesienne sprzątanie. Wreszcie, jeśli możesz sobie na to pozwolić, zarezerwuj dla niej gosposię na rok. Każda z tych opcji będzie mile widzianym prezentem dla każdej pracującej mamy.

 • 08 Give Her A Shark Steam Pocket Mop

  To może wydawać się nudnym prezentem, ale każda pracująca mama chciałaby otrzymać urządzenie o wysokiej technologii, które pomoże jej szybciej się umyć.

  Sprawdź tę recenzję na Shark Steam Pocket Mop, a następnie udaj się do dowolnego sklepu, aby wybrać jeden!

 • Liczy się ta myśl

  Każdy prezent dla pracującej mamy zostanie doceniony. Jest ciężko pracująca zarówno w domu, jak i w pracy. Nadanie jej prezentu sprawi, że poczuje się doceniona i wyjątkowa, a właśnie tego chciałaby czuć.