Sprawa na rzecz taniej opieki nad dzieckiem

I jak to może mieć pozytywny wpływ na wszystkich

Getty

Powszechnie wiadomo, że wśród rozwiniętych narodów USA walczą o to, by nadążyć za równymi płacami za politykę płatnego urlopu rodzinnego . Szkoda, ale jest jeszcze większy problem, który musimy rozwiązać. Kwestią tą jest znalezienie dobrej, przystępnej usługi opieki nad dziećmi, którą wszyscy marzymy, aby znaleźć dla naszych dzieci.

Jeśli mamy zamiar przekazać naszą opiekę nad dzieckiem komuś, czego chcemy, aby nasze dzieci czegoś się nauczyły, powinny być dobrze odżywione, a ich zdrowie i dobre samopoczucie stały się priorytetem.

Niestety, w Stanach Zjednoczonych jest nas spora grupa, której nie stać na taką opiekę lub którzy ledwo wiążą koniec z końcem, przeznaczając jedną trzecią naszej pensji na opiekę nad dzieckiem.

Ale jest nadzieja! Niedrogie dobrej jakości opieka nad dziećmi staje się gorącym problemem. Ludzie tacy jak Ivanka Trump opowiadają się za tym i studenci uczelni studiują go. Oto, co odkryli i jak dobra opieka nad dziećmi może pozytywnie wpłynąć na nas wszystkich.

Spójrzmy na badania

Gdyby USA wprowadziły przystępną opiekę nad dziećmi, zmniejszyłoby się ubóstwo dzieci. Jeśli dzieci doświadczą dobrej jakości edukacji, począwszy od urodzenia, Stany Zjednoczone "osiągną większe korzyści gospodarcze i społeczne", wynika z nowego badania przeprowadzonego przez profesora Jamesa H. Heckmana pt. "Korzyści stylu życia z programu wczesnego dzieciństwa".

W badaniach profesora Heckmana chłopcy i dziewczęta, którzy pochodzili z rodzin w niekorzystnej sytuacji, zapisali się do bezpłatnego programu opieki nad dzieckiem dobrej jakości.

Od dzieciństwa do ósmego roku życia badali postępy edukacji dzieci, inteligencję emocjonalną, życie rodzinne, rodzinną atmosferę i finanse rodziny. Następnie, w wieku 12, 15, 21 i 30 lat, ich edukacja, finanse i emocjonalne samopoczucie nadal były monitorowane. W wieku 35 lat badanie zakończyło się ostatnim razem, aby przeprowadzić ankietę lekarską i sprawdzenie kryminalne.

Profesor Heckman odkrył, że za "każdego dolara wydanego na wysokiej jakości programy od narodzin do piątki dla dzieci w trudnej sytuacji zapewniają zwrot z inwestycji w wysokości 13% rocznie." Oznacza to, że jeśli rząd USA sfinansuje ten program, przyszłe zyski pieniężne byłby duży.

Odkryto także inne wypłaty. Dzieci w badaniu były zdrowsze i prowadziły dobre życie! Byli lepiej wykształceni, zatrudnieni i przynosili do domu wyższą pensję. Dzieci te rzadziej angażowały się w przestępstwa, ponieważ są dobrymi ludźmi w naszym społeczeństwie. Wreszcie, matki dzieci były w stanie zarobić większą wypłatę, ponieważ ich dzieci były w tym programie.

Jak to wpływa na resztę z nas?

Współczesne miejsce pracy miałoby Shakedown

Różnica w wynagrodzeniach zbliżałaby się bardzo szybko, gdyby pracujące matki były w stanie lepiej pracować. Dzięki dobrej jakości przystępnej cenie, matki opieki nad dziećmi będą mniej stresować się dobrem dziecka i kosztami z nim związanymi.

Dzięki kompetentnej opiece nad dziećmi kobiety mogą nie cierpieć z powodu śledzenia mamusi lub "kary macierzyństwa". Oznacza to, że macierzyństwo nie liczy się z nimi w trakcie procesu rekrutacji. Sposób, w jaki ludzie postrzegają matki, ulegnie zmianie. Będą postrzegani jako kompetentni i zaangażowani w swoją pracę.

Bloomberg.com opublikował niedawno artykuł o tym, jak amerykańscy ekonomiści powinni przejmować się pracującymi mamami. Opieka nad dziećmi jest dużą przeszkodą w pracy rodzinnej. Gdyby istniała przystępna cenowo opieka nad dziećmi, mniej kobiet opuszczałoby siłę roboczą i nadal przyczyniało się do wzrostu gospodarki USA. Pomocny byłby także płatny urlop i elastyczność pracy, ale dobra opieka nad dzieckiem byłaby wisienką na torcie.

Nasze szkoły będą bezpieczniejsze i bardziej zabawne

Wszyscy żałujemy, że nie możemy się dogadać. W dobrej jakości opiece nad dziećmi uczą się dobrze współpracować z rówieśnikami. Wyobraź sobie, jaki byłby świat, gdybyśmy nie musieli się martwić o zastraszanie! Bez dobrej jakości opieki dzieciom może brakować zrozumienia, jak radzić sobie z konfliktem, a tym samym działać. Wszyscy żałujemy, że nie możemy się dogadać. W dobrej jakości programach opieki nad dziećmi uczą się, jak dobrze dogadać się z rówieśnikami.

Z tego badania dowiedzieliśmy się, że ci, którzy otrzymali niedrogie produkty dobrej jakości, rozwijają się w lepsze, dobrze wychowane dzieci. Kiedy dorastają, mają większą szansę na lepsze traktowanie swoich żon lub mężów, a może i na zmniejszenie przemocy domowej. Wtedy ich dzieci będą miały się lepiej.

Może być mniej nadużywania narkotyków! Ludzie używają narkotyków, aby uciec od swoich problemów. Dzięki przystępnej opiece nad dzieckiem rodzice będą mogli pracować ciężej, zarabiać więcej pieniędzy i zapewniać lepsze wychowanie swojego dziecka. Ich rzeczywistość nie byłaby taka, z którą chcieliby uciec! Byłoby to korzystne dla wszystkich dzieci, ponieważ w tym bloku może być mniej dealerów narkotyków.

Nasza przyszła siła robocza zyskałaby na równowadze

Szybko do przodu 30 lat po wdrożeniu niedrogiej dobrej jakości opieki nad dziećmi. Bardziej kompetentnie wykształceni pracownicy będą w biurze. Te dobrze wychowane osoby wolne od przestępstw łatwiej byłoby pracować, motywować i promować.

Dramat biurowy może stać się przeszłością. Ci dobrze obsługiwani dorośli będą mieli wyższą inteligencję emocjonalną, która nie zmarnuje ich czasu i energii w polityce biurowej. W młodym wieku ci dorośli nauczyli się, jak dogadać się z innymi. Dorastali poza ubóstwem. Zamiast plotek i zazdrości, ci dorośli bardziej skupili się na pracy zespołowej i sukcesie.

Badania profesora Heckmana uczą nas, że lepsza przyszłość zaczyna się od pomocy tym, którzy mają mniej szczęścia od nas. Są dane, które to potwierdzają. Każdy Amerykanin zdecyduje się zainwestować w opiekę nad naszymi dziećmi. Łał. Wyobraź sobie, że.