W jaki sposób letnie piątki mogą poprawić życie pracującej Mamy

 • 01 Jakie są letnie piątki

  Długie weekendy są najlepsze. Co jest jeszcze lepsze, gdy Twoja firma oferuje długi weekend dzięki elastycznym piątkom. Nazywa się to latem piątki.

  Są różne sposoby, w jakie firma może dać Ci Fridays. Mogą dać każdemu pełny płatny dzień wolny lub kazać wszystkim wyjść w porze obiadowej. Mogą też pracować elastycznie, pracując w dodatkowych godzinach od poniedziałku do czwartku, a następnie wziąć udział w piątek. Letnie piątki rozpoczynają się po weekendzie Dnia Pamięci (Memorial Day) i kończą weekend w Labor Day.

  Ludzie odkryli, że Letnie piątki zwiększają produktywność, poprawiają sen i łagodzą stres w pracy. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, w letnie piątkowe popołudnie wszyscy możemy stracić koncentrację. Dlaczego nie pokazać pracownikom, że je doceniasz i którym ufasz, realizując Letnie piątki!

  Co mogłaby zrobić pracująca mama z 10 letnimi piątkami? Moglibyście położyć się przy basenie i nic nie robić. Byłoby dobrze zasłużone. Lub przy odrobinie planowania, możesz skorzystać z Letnich Fridays i poprawić swoje poczwórne obciążenia, takie jak opieka nad sobą, rodzina, dom i kariera.

 • 02 Popraw swoje samopoczucie

  Po upuszczeniu dzieci na obóz letni, idź do ulubionej kawiarni, aby usiąść i pomyśleć. Jak dobrze sobie radzisz? Czy podążasz za planem? Nadszedł czas, aby stworzyć plan samopomocy, którego nie możesz nie powstrzymać.

  Czy korzystasz z reżimu ćwiczeń? Jeśli nie, możesz skorzystać z Letniego Piątku, aby odwiedzić różne siłownie. Poznaj miejsce, którego nie możesz uzyskać, odwiedzając ich stronę internetową. Lub możesz przetestować studio jogi lub tańca. Wybierz się na wycieczkę szlakiem, na którym wcześniej nie byłeś. Celem tego letniego piątku jest znalezienie nowego sposobu ćwiczeń, którego nigdy wcześniej nie próbowaliście.

  Czy masz ulubione spa, salon paznokci lub fryzjer? Spędź letni piątek, odwiedzając kilka lokalnych uzdrowisk, rozpieszczaj się, a gdy już to zrobisz, poznaj nowych przyjaciół ze swoim personelem. Dobrze się czujesz, gdy masz salon, na który możesz liczyć. Nie tylko ze względu na oferowane przez nich usługi, ale także z tego, jak ludzie sprawiają, że czujesz się o sobie.

 • 03 Spędzaj czas ze swoimi dziewczynami

  Zamień Noc Dziewczyn na Dzień Dziewczyn z jednym z letnich piątków. Zaplanuj wycieczkę z dziewczynami bez dzieci. Idź zachowywać się jak dzieci w parku wodnym lub parku rozrywki. Lub uderz w plażę i ciesz się nieruchomym siedzeniem, zamiast robić zamki z piasku.

  Możesz wyjść na lunch, a następnie spa lub zrobić zakupy. Jeśli patrzysz na swoje grosze, idź do ich basenu i wypij trochę sangrii. Relaks z dziewczynami to idealny sposób na rozpoczęcie długiego weekendu.

 • 04 Rozwiń swoją profesjonalną sieć

  Mówca motywacyjny, Jim Rohn, często powtarza, że ​​jesteśmy przeciętnym z pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Dlaczego więc nie spędzić letniego piątku, szukając nowych przyjaciół, którzy poprawią Twoją karierę?

  Znajdź gorące wydarzenie networkingowe w mieście, takie jak całodniowe wydarzenie, na które normalnie byś nie weszła. Jeśli zastanawiałeś się nad zmianą pól kariery zarejestruj się na wydarzenie stowarzyszenia w tej dziedzinie.

  Czy masz mentora w pracy lub pracujesz z trenerem? Poproś, aby spędzili z tobą trochę piątkowego popołudnia. Jeszcze lepiej zaproś ich na imprezę, w której chcesz wziąć udział! Kiedy spędzasz dzień z wpływowymi i motywującymi ludźmi, mogą się zdarzyć wielkie rzeczy.

 • 05 Odwiedź lekarza i dentystę

  OK, więc nie jest to najlepszy sposób na spędzenie dnia wolnego, ale jest to coś, co należy zrobić.

  Możesz ustawić swoje fizyczne, sześciomiesięczne spotkanie z dentystą i, jeśli to konieczne, wszystkie spotkania w OBGYN w jeden letni piątek. Potem skończysz na rok (z wyjątkiem wizyty u dentysty). Zastanów się, jak często jesteś u lekarza dla swoich dzieci? Czas zadbać o siebie. Letni Piątek to najlepszy czas, aby upewnić się, że jesteś w dobrym zdrowiu.

  I kiedy będziesz w tym, możesz umówić się na wizyty u dentysty.

 • 06 Oczyść kilka pokoi w domu

  Jeśli masz dość sprzątania wszystkich swoich rzeczy, być może nadszedł czas, aby pozbyć się ich. Zaplanuj letni piątek, kiedy nie ma nikogo w domu i oczyść kilka pokoi w domu. Przed wielkim dniem zaopatrz się w pudełka i czarne worki na śmieci. Ponadto wybierz miejsce (miejsca), aby przynieść datki w tym dniu lub skonfiguruj czas, w którym ktoś może je odebrać.

  Gdy nadejdzie wielki dzień, załóż tenisówki, wybierz pomieszczenia, które chcesz oczyścić i rozpocznij sortowanie. Za rzeczy, które można znaleźć, stały dom. Kiedy rzeczy mają miejsce w twoim domu, spowodują mniej bałaganu.