Te duże firmy zatrudniają zdalnych pracowników

FlexJobs wybiera najlepsze firmy do pracy w domu

Na początku każdego roku FlexJobs, strona z ofertami pracy dla osób, które szukają elastycznych ofert pracy, takich jak telepraca, praca w niepełnym wymiarze godzin i praca niezależna, publikuje 100 najlepszych firm ze zdalnymi zadaniami. Ta roczna lista obejmuje pracodawców, którzy spodziewają się, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy będą mieli dostatecznie dużo możliwości pracy w domu. Strona opiera swoją prognozę na liczbie zdalnych prac, które pracodawcy napisali w ciągu ostatniego roku.

Według firmy FlexJobs "liczba ofert pracy na odległość wzrosła o 11 procent w okresie od 2015 do 2016 r., A 52 procent w ciągu ostatnich dwóch lat, sygnalizując trwały i stały wzrost liczby ofert pracy na odległość". To dobra wiadomość dla osób, które chcą się telepracować. praca z domu z różnych powodów, niektórzy po prostu nie chcą tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, inni wolą pracować z domu, przynajmniej przez pewien czas, z powodu obowiązków rodzinnych. pracować w samotności.

Telepraca nie jest dla wszystkich. Musisz być zmotywowany i bardzo skoncentrowany, aby odnieść sukces w tym przedsięwzięciu. Większość miejsc pracy, szczególnie tych, w których odbywa się interakcja z klientami, wymaga cichego środowiska pracy z niewielką ilością zakłóceń. Do niektórych z tych zadań możesz potrzebować własnego sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego, a pracodawcy udostępniają go innym.

Dziewięciu pracodawców poniżej, z listy FlexJobs 2017, zatrudnia pracowników w różnych zawodach. Niektóre z tych miejsc pracy wymagają jedynie dyplomu ukończenia szkoły średniej, a do uzyskania stopnia licencjata lub wyższego stopnia dla innych. W zestawie znajduje się link do działu kariery na stronie każdego pracodawcy. Po dotarciu do każdej witryny należy szukać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, która wyjaśni, w jaki sposób szukać pracy zdalnej, pracy na odległość lub pracy w domu. Jeśli nie widzisz często zadawanych pytań, znajdź opcję wyszukiwania zaawansowanego, w której możesz podać jedno z tych haseł.

 • 01 Amazon

  Amazon zatrudnia pracowników zdalnych, ale tylko w niektórych regionach. Jeśli mieszkasz w jednym z nich, możesz mieć możliwość pracy dla tego gigantycznego pioniera handlu internetowego bez konieczności dojeżdżania do jednej z jego placówek.

  Istnieją stanowiska godzinowe w dziale obsługi klienta, które płacą 10 USD za godzinę i wymagają dyplomu ukończenia szkoły średniej lub równoważności. Inne zawody wymagają wyższego stopnia i pochodzą z wyższymi zarobkami.

 • 02 Appen

  Appen stosuje zdalne wyszukiwarki społecznościowe i wyszukiwarki internetowe. Musisz zobowiązać się do pracy przez określoną liczbę godzin dziennie i dni w tygodniu, w tym jeden weekendowy dzień. Może być wymagane posiadanie konta w mediach społecznościowych i minimalnej liczby znajomych lub obserwujących, w zależności od klienta, z którym jesteś przypisany do pracy.

  Opinie obecnych i byłych zdalnych pracowników opublikowane na raportach Glassdoor.com są w większości pozytywne. Ci pracownicy ujawniają zarobki w wysokości 13 USD za godzinę. Należy pamiętać, że zdalni pracownicy są zatrudniani do realizacji konkretnych projektów, a zatem praca może nie być stała.

 • 03 VIPKID

  VIPKID zatrudnia "nauczycieli" do nauczania chińskich studentów w języku angielskim. Nie musisz być certyfikowanym nauczycielem, aby dostać tę pracę, ale potrzebujesz licencjata. Pracodawca spodziewa się, że będziesz mieć co najmniej siedem i pół godziny tygodniowo, aby uczyć studentów indywidualnie.

  Zajęcia trwają 30 minut, a nauczyciele otrzymują od 7 do 11 USD za każdą sesję (14-22 USD za godzinę). Ponieważ są to pozycje kontraktowe, otrzymasz wynagrodzenie tylko wtedy, gdy nauczasz.

  Umowy trwają sześć miesięcy i są odnawialne. Będziesz mieć czas wolny od pracy, ale musisz to zrobić z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Możesz ubiegać się o podwyżkę podczas odnawiania umowy.

 • 04 Hilton Worldwide

  Hotelowy gigant Hilton Worldwide zajmuje się sprzedażą miejsc pracy w domu. Musisz mieć możliwość pracy w nocy, w weekendy i święta.

  Kluczowa jest doskonała obsługa klienta, komunikacja werbalna , umiejętności sprzedaży i umiejętności obsługi komputera. Wymagane jest roczne doświadczenie obsługi klienta i co najmniej dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED. Preferowany jest stopień licencjata.

  Te pozycje płacą około 9 USD za godzinę plus zachęty do osiągania wyników. Dzięki temu, według firmy, wynagrodzenie godzinowe wynosi od 11 do 14 USD. Całkowicie opłacone szkolenia są dostarczane praktycznie. Korzyści obejmują 401K, plan podróży, ubezpieczenie zdrowotne (tylko pracownicy pełnoetatowi) i płatny czas wolny.

 • 05 Rozwiązania LanguageLine

  Firma LanguageLine Solutions zatrudnia tłumaczy telefonicznych i wideo do pracy w domu. Potrzebują ludzi posiadających biegłość w języku angielskim i innym języku, wrażliwość kulturową, doskonałe umiejętności mówienia w obu językach oraz wyjątkowe umiejętności obsługi klienta. Firma zapewnia szkolenia online i przez telefon.

  Pracownicy zdalni mogą być pracownikami firmy lub niezależnymi wykonawcami. Oczekuj pracy 20, 30 lub 40 tygodniowo, w zależności od harmonogramów dostępnych dla Twojego języka.

  Według Glassdoora typowa pensja dla tłumacza telefonicznego wynosi 10,94 USD za godzinę. Recenzje zarówno na stronie internetowej, jak i na stronie Indeed.com nie są znakomite. Recenzenci skarżą się, że płace są niskie w porównaniu z pracą i oczekiwaniami pracodawcy.

 • 06 Kelly Services

  Kelly Services to agencja kadrowa, która działa od połowy lat czterdziestych. Firma ta umieszcza zarówno klientów zdalnych, jak i pracujących w domu z klientami. Możesz znaleźć pracę w domu w różnych zawodach. Dostępne są zarówno oferty pracy tymczasowej, jak i bezpośredniej.

  Wynagrodzenia i wymagania różnią się w zależności od stanowiska. Mimo że są to możliwości "pracy w domu", wielu wymaga od swoich pracowników do podróży.

 • 07 Grupa UnitedHealth

  UnitedHealth Group zatrudnia telepracowników do różnych zadań i, według strony internetowej firmy, inni pracownicy na miejscu mają możliwość pracy z domu przez jeden lub dwa dni w tygodniu.

  Ta firma opieki zdrowotnej zatrudnia zarejestrowane pielęgniarki , licencjonowane praktyczne pielęgniarki, pracowników socjalnych , informatyków i inne osoby na stanowiskach wewnętrznych lub zdalnych. UnitedHealth Group twierdzi, że obsługa klienta i przedstawiciele roszczeń muszą "zdobyć umiejętność pracy z domu po spełnieniu pewnych ustalonych kryteriów".

  Umiejętność dwujęzyczna jest wymagana dla niektórych zadań, a wiele stanowisk pielęgniarskich stanowi, że musisz mieć licencję na wykonywanie zawodu w określonym stanie. Firma twierdzi, że płaca opiera się na stanowisku, kwalifikacjach i umiejętnościach. Dostępne są wszechstronne korzyści.

 • 08 Kaplan

  Kaplan, światowej sławy dostawca edukacji, zatrudnia instruktorów do nauczania kursów internetowych. Zatrudniają również innych zdalnych pracowników. Instruktorzy potrzebują specjalistycznej wiedzy w swoich dziedzinach, a także zademonstrowali umiejętności nauczania. Preferowane jest wcześniejsze doświadczenie w nauczaniu. Kwalifikacje różnią się w przypadku innych pozycji.

  Dostępne są miejsca pracy w niepełnym i pełnym wymiarze godzin. Firma zapewnia szkolenia. Według Glassdoora instruktorzy zarabiają około 22,95 USD za godzinę.

 • 09 Cigna

  Firma Cigna zajmująca się ubezpieczeniami zdrowotnymi ma stanowiska specjalnie dla telepracowników i, zgodnie z informacjami zawartymi na ich stronie internetowej, nawet te, które nie określają opcji pracy z domu, mogą pozwolić na jeden lub dwa dni telepracy.

  Cigna zatrudnia pracowników służby zdrowia pracujących w domu, specjalistów IT, przedstawicieli obsługi klienta i kierowników projektów. Zapłata zależy od pozycji.

  Firma oferuje świadczenia medyczne i dentystyczne, do których pracownicy wnoszą wkład, ale, jak na ironię, recenzje zarówno w Indeed, jak i Glassdoor wskazują, że pracownicy są z nich niezadowoleni, zarówno z powodu kosztów, jak i jakości. Inne świadczenia obejmują ubezpieczenie na życie, płatny czas wolny, 401 tys. Premii za wyniki i opcje na akcje.