Sieć bardziej agresywnie rozwija biznes

Noworoczne rezolucje dla Twojej firmy

W przypadku nieruchomości mówi się: "wszystko zależy od lokalizacji, lokalizacji, lokalizacji". W biznesie chodzi przede wszystkim o połączenia, połączenia, połączenia i sposób, w jaki te połączenia są czymś, co każdy pracownik może zawsze ulepszyć.

Nawiązywanie połączeń to jeden ze sposobów nawiązywania kontaktów biznesowych, ale jak się masz? Może denerwujesz się, gdy mówisz innym o swojej firmie lub boisz się wyjść i pójść od drzwi do drzwi (co może nie mieć żadnej wartości dla twojego biznesu w zależności od tego, co robisz.) Może jesteś nieśmiały, brakuje ci umiejętności językowych, prawa szafa ...

dziecko jest chore ... pies jest chory ... jest środa ...

Jeśli widzisz, dokąd zmierzasz, to dlatego, że jako zajęty bizneswoman z sześciorgiem dzieci i gospodarstwem domowym i biznesem wymyśliłem wszystkie powyższe wymówki, a potem niektóre. Ale każdy, kto ma dostęp do Internetu, telefon, a nawet stos wizytówek, może łączyć się ze swoimi PJ-ami o każdej porze dnia lub dnia i nie martwiąc się o to, że jest społecznie niezręczny.

Jeśli jest coś, na co naprawdę nie masz czasu ani talentu, skup się na rzeczach, które możesz, ale nie traćcie sieci tylko jako czegoś, co zrobi to samo dla ciebie. Musisz to zrobić!

Zrób z tego cel, aby zwiększyć swoją sieć biznesową

Jeśli nie aktywnie i agresywnie nawiążesz współpracę, sprzedajesz siebie i swój biznes w krótkim czasie. Praca w sieci nie tylko pomaga firmie rozwijać się, ale także zwiększa zaufanie i wiedzę biznesową.

Bez względu na to, jak bardzo antyspołeczni jesteście z natury, musicie nauczyć się nawiązywać kontakty sieciowe.

Cele do osiągnięcia tej rozdzielczości:

Dlaczego powinieneś agresywnie połączyć swoją firmę w nadchodzącym roku?

Biznes polega na tworzeniu właściwych połączeń i informowaniu o Twojej firmie, usługach i produktach. Kampanie reklamowe i marketingowe to tylko jedna część równania sukcesu, aby naprawdę zaszaleć w świecie biznesu potrzebnym do zbudowania solidnej sieci.

Tworzenie sieci pomaga tworzyć cenne połączenia, które mogą prowadzić do umów, szans, sprzedaży, inwestorów i klientów. Ale tworzenie sieci daje ci również grupę rówieśniczą, z którą możesz dzielić się pomysłami i doświadczeniami.

Wymiana informacji z innymi specjalistami biznesowymi może pomóc w nauce błędów, aby uniknąć i zbierać pomysły ze wskazówek dotyczących sukcesu innych przedsiębiorców.

Wydarzenia sieciowe na żywo, aby rozwijać firmę: Bez względu na to, jak ciężko pracujesz, nie możesz w pełni wykorzystać swojego potencjału jako przedsiębiorcy działający w całkowitej izolacji.

Udział w wydarzeniach w sieci może pomóc zarówno zawodowo, jak i osobiście.

Wszystkie uchwały biznesowe w tej serii: