Dowiedz się o prowadzeniu kariery sprzedaży mebli domowych

Najlepsze oferty sprzedaży to te, które sprawiają, że sprzedajesz rzeczy, które każdy posiada i używa na co dzień. Podczas gdy te pozycje nie są pozycjami o najwyższych płacach, jeden z najtrudniejszych czynników odpowiadających zadaniom sprzedażowym jest praktycznie nieobecny. To jedno wyzwanie tworzy potrzebę w umysłach potencjalnych klientów.

Każdy dom i firma zawiera meble, co oznacza, że ​​właściciele tych domów i kierownicy biur dokonali zakupu.

A kiedy dokonuje się zakupu, za kulisami pracuje sprzedawca.

Czego oczekiwać

Dla tych, którzy są nowi w sprzedaży, pozycja sprzedaży w branży meblarskiej jest solidnym wyborem. Oczekuje się, że będziesz pracować nad umiejętnościami raportowania i będziesz miał wiele okazji do ulepszenia i przetestowania swoich umiejętności w zakresie raportowania, ponieważ potencjalni klienci swobodnie przechodzą przez frontowe drzwi Twojego sklepu. Oczekuje się również, że będziesz w pewnym stopniu rozumiał przemysł meblowy i będziesz oczekiwał, że nauczysz się niektórych krytycznych projektów mebli, które sprzedajesz.

Jeśli chodzi o rekompensatę, większość sprzedawców wyposażenia wnętrz domu lub biura otrzymuje wynagrodzenie podstawowe i zarabia albo opłatę za umieszczenie każdej sprzedanej rzeczy, albo procent zysku z każdej sprzedaży. Prawdopodobnie z większym prawdopodobieństwem spotkasz się z pracodawcami oferującymi połączenie opłat za miejsce i premii ilościowych ze względu na silną konkurencję, dostępność używanych mebli z witryn takich jak eBay i Craigslist oraz kilka sklepów internetowych oferujących tanie meble.

Jeśli nie sprzedajesz wysokiej klasy wyposażenia lub nie przenosisz ogromnej ilości zapasów do wielu klientów lub kilku bardzo dużych klientów, nie oczekuj, że praca w sprzedaży mebli będzie najlepsza w karierze sprzedaży. Podczas gdy rekompensata w sprzedaży powinna być w dużej mierze zależna od specjalisty ds. Sprzedaży, niektóre kariery nie są znane jako te, które "dobrze płacą".

Niematerialne części dochodu

Podczas gdy zarabianie na znacznych dochodach może być trudniejsze podczas pracy w branży meblarskiej, będziesz miał możliwości, które mogą prowadzić do bardziej satysfakcjonujących finansowo pozycji. Najbardziej oczywiste jest przejście na zarządzanie sprzedażą, zarządzanie sklepem, regionalne lub krajowe zarządzanie sprzedażą. Istnieje kilku specjalistów ds. Sprzedaży, którzy zarabiają imponujące dochody, którzy zaczęli, pozostali i zarabiali dzięki firmom wyposażającym meble domowe.

Kolejną okazją, aby nie zostać pominiętym, są krytyczne umiejętności sprzedaży, które będziesz miał okazję uczyć się, doskonalić i doskonalić. Profesjonalni handlowcy w branży meblarskiej nie tylko mają dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, ale także są dobrzy w zamykaniu sprzedaży. W przypadku wielu osób, które zobaczysz w ciągu dnia pracy "na zakupy", będziesz musiał mieć mocne umiejętności zamykania, aby pomóc im dokonać zakupu zamiast chodzić do sklepu konkurenta. Potencjalni klienci mogą powiedzieć, że tylko wyglądają, ale niewielu ludzi spędza czas, patrząc tylko na meble i przygotowując się lub gotowi dokonać zakupu. Twoim zadaniem jest pomóc im dokonać inteligentnego zakupu od Ciebie!

Uwagi końcowe

Sprzedaż mebli, podobnie jak sprzedaż samochodowa, jest świetną pozycją sprzedażową na poziomie podstawowym i taką, która może odnieść sukces jako profesjonalnego sprzedawcę.

Dla tych, którzy nie są nowi w sprzedaży, zbadanie możliwości sprzedaży w tej branży może być zarówno satysfakcjonujące, jak i służyć jako katalizator rozwoju kariery, jeśli interesuje Cię zarządzanie sprzedażą.

Godziny mogą być długie i powinieneś oczekiwać, że będziesz pracował do późnych godzin nocnych, w weekendy i święta; czyniąc to trudną karierą dla osób z rodzinami lub małymi dziećmi.