Czy istnieją prace związane z montażem prawdziwej pracy w domu?

Czy istnieje prawdziwa praca przy pracach domowych? Jeśli zastanawiasz się nad typem pracy, w której ktoś płaci za tworzenie rzeczy, większość "zadań", które znajdziesz w Internecie, nie jest prawdziwą pracą. Zamiast tego możesz kupić zestaw startowy, który prawdopodobnie ustawi Cię w taki sposób, abyś mógł zacząć składać produkty, lub możesz zostać obciążony kosztami za materiały, które możesz wprowadzić w produkty do sprzedaży. W obu przypadkach nie będziesz zarabiać, zbierając produkty z domu.

Nie marnuj pieniędzy, kupując zestaw lub cokolwiek innego, aby zacząć.

Watch Out for Work at Home Assembly Scams

Prawomocne firmy płacą ci za pracę za nich , a nie na odwrót. Producenci nie płacą ludziom za pracę na akordach. Większość rodzajów towarów, które zobaczysz na liście, gdy będziesz sprawdzać pracę w domu, jest wykonywana w zagranicznych fabrykach, gdzie można skalować koszty.

Jedna z witryn, które wymieniają prace związane z montażem w domu, nawet stany na stronie internetowej, "tak zwane prace związane z montażem produktów są w większości nieistniejące i nie są niezawodnym sposobem uzyskania dochodu".

Jeśli nie jesteś przekonany, że praca jest oszustwem i uważasz, że możesz znaleźć uzasadnioną okazję, poświęć kilka minut na sprawdzenie. Wpisz nazwę firmy Google, a następnie dodaj "opinie" lub "oszustwo" i wyszukaj ponownie. Zajmie to tylko kilka sekund, aby znaleźć informacje o firmie, jeśli nie jest to uzasadnione.

Sprawdź witryny, takie jak raport Rip Off i Biuro Better Business, aby sprawdzić, czy są jakieś skargi. Jeśli czytasz negatywne recenzje, jest to dobry wskaźnik do wyjaśnienia.

Inną czerwoną flagą, oprócz prośby o pieniądze, jest prośba o podanie poufnych informacji, takich jak numer ubezpieczenia społecznego lub numer prawa jazdy.

Jeśli jesteś proszony o podanie danych bankowych lub karty kredytowej, lub o pieniądze z sieci, są to również znaki ostrzegawcze. Oto, jak sprawdzić, czy praca jest oszustwem .

Sprawdź inne opcje

Chociaż to, co miałeś na myśli, kiedy zacząłeś szukać pracy na pracach domowych, prawdopodobnie nie istnieje, istnieją inne sposoby zarabiania pieniędzy na gromadzeniu rzeczy. Dzieje się tak zwłaszcza, jeśli jesteś kreatywny lub masz umiejętności rączki.

Jeśli jesteś kreatywny, sprytny i masz inicjatywę, aby go zrealizować, istnieją sposoby zarabiania pieniędzy na sprzedaży biżuterii, dzieł sztuki, ręcznie robionych wyrobów rzemieślniczych i innych produktów, które stworzyłeś online. Inną opcją jest praca dla firmy montującej produkty dla klientów. Nie będziesz pracował w domu, ale będziesz miał elastyczność, a jeśli chcesz budować rzeczy, to jest to sposób na zarabianie pieniędzy.

Rodzaje rzeczywistych prac montażowych

Jeśli lubisz układać rzeczy razem, dostępne są miejsca pracy, takie jak maszyny do ćwiczeń, rowery, grille, meble, sprzęt sportowy, zestawy huśtawek, sprzęt elektroniczny i wszystko inne, co możesz kupić, ale nie chcesz budować lub zainstalować się.

Możesz pracować w dużym sklepie detalicznym, który oferuje usługi montażowe, takie jak Walmart lub Home Depot, lub zarejestrować się jako dostawca usług dla firm oferujących usługi montażu dla produktów, które sprzedają.

Niektóre firmy zatrudniają pracowników do naprawy produktów, a także do ich budowy.

Jeśli jesteś zainteresowany budowaniem rzeczy, możesz zarejestrować się w usłudze Amazon Home Services, wymienić swoje usługi na innych stronach, które świadczą usługi montażu i naprawy w domu, publikować na Craigslist w dziale usług i informować o swojej dostępności wszystkim, których znasz.

Inną opcją jest praca jako freelancer lub mały biznes. Jeśli interesuje Cię rzemiosło, możesz na przykład skonfigurować sklep Etsy, eBay, ArtFire lub Handmade by Amazon. W zależności od tego, co robisz, istnieje wiele innych opcji sprzedaży Twoich produktów na stronie internetowej innej firmy lub na Twoim blogu lub stronie.

Do alternatyw można zaliczyć sprzedaż na targach rzemieślniczych, pchlich targach, targach rolniczych lub nawiązanie relacji ze sklepem detalicznym w celu zaprezentowania swoich produktów.

Gdzie znaleźć pracę

Istnieje wiele różnych źródeł znajdowania ofert pracy zespołów, ale zajmie to trochę czasu i wysiłku, aby przejrzeć oferty pracy. Możesz szukać pracy na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin i chociaż prawdopodobnie nie będziesz mieć możliwości pracy w domu, możesz mieć pewną elastyczność przy planowaniu godzin .

Jeśli chcesz zarejestrować się w jednej z usług lub witryn wymienionych powyżej, możesz złożyć wniosek bezpośrednio online. Na przykład, aby zarejestrować się w usłudze Amazon Home Services, należy wypełnić prosty, jednostronicowy formularz. Zauważ, że będziesz potrzebować linku do strony z recenzjami stron trzecich, gdzie klienci mogą potwierdzić twoją pracę do zgłoszenia. Etsy ma również stronę rejestracji online. Zapoznaj się z tymi wskazówkami, aby rozpocząć działalność Etsy przed rozpoczęciem pracy.

Wyszukaj w witrynie Indeed.com i innych najlepszych miejscach pracy pozycje w Twojej lokalizacji, używając terminów takich jak montaż w domu , montaż , asembler i montaż produktu . Jest interesująca grupa pracodawców, którzy poszukują stałych i tymczasowych pracowników na stanowiska montażowe.

Znajdziesz tu również wpisy do prac montażowych na stronach takich jak Craigslist.com, Handy.com, Taskrabbit.com i Mrhandyman.com. Przy tego typu występach, niezależnie od tego, czy pracujesz dla siebie, małej firmy, czy bezpośrednio dla klienta, zazwyczaj potrzebujesz własnych narzędzi i środków transportu.