Wprowadzenie: Zanim rozpocznie się pracownik

Dużo czasu i energii poświęcasz na znalezienie i zatrudnienie odpowiedniej osoby. Trzeba dołożyć tyle samo starań, aby upewnić się, że się uda. Wprowadzenie to sposób na zrobienie tego. Onboarding to proces integracji nowego pracownika z firmą i udostępnienia mu narzędzi, informacji i prezentacji, które będą potrzebne do odniesienia sukcesu w nowej pracy.

Proces wprowadzania

Proces onboarding rozpoczyna się jeszcze przed zatrudnieniem kogoś.

To trwa, gdy zatrudnisz osobę i kiedy zaczniesz pracować. Dobry start trwa na chwilę po rozpoczęciu pracy nowego pracownika.

Rozpocznij przed wypożyczeniem

Niezależnie od tego, czy zatrudniasz na nowe stanowisko, czy zastępujesz pracownika, który odszedł, pierwszy etap rozpoczęcia kariery rozpoczyna się, gdy tylko uzyskasz upoważnienie do zatrudnienia. To jest, gdy zaczniesz się upewnić, że środowisko fizyczne jest gotowe. Są to rzeczy, które są wymagane dla każdego pracownika, dzięki czemu możesz zrobić to z wyprzedzeniem, ponieważ będą one takie same niezależnie od tego, kto zatrudniasz.

Zanim zacznie się nowy pracownik

Po wybraniu nowego dzierżawy i przed uruchomieniem tej osoby, możesz zrobić jeszcze więcej rzeczy, aby uczynić go bardziej skutecznym.

Kiedy rozpoczyna się nowy pracownik

Aby rozpocząć pracę, musisz wykonać więcej czynności zaraz po rozpoczęciu pracy przez pracownika. Od powitania ich do ukończenia niezbędnej dokumentacji i przygotowania ich do nowego miejsca pracy. Istnieją konkretne szczegóły dotyczące obsługi procesu wdrażania po rozpoczęciu pracy przez pracownika.

Dolna linia

Im szybciej rozpoczniesz proces wprowadzania nowego pracownika, tym większe szanse na szybką i skuteczną integrację nowego pracownika z firmą.