Nowe wiadomości e-mail z ogłoszeniami pracowników

Jak ogłosić, że nowy pracownik dołączył do zespołu

Czy potrzebujesz nowej wiadomości dla pracowników, aby używać jej jako przewodnika podczas opracowywania własnych ogłoszeń? Te przykładowe e-maile z ogłoszeniami przedstawiają nowego pracownika nowym współpracownikom. Są one okazją, aby poinformować obecnych pracowników o nowym pracowniku oraz podzielić się jej umiejętnościami i doświadczeniem.

Pozwalają również kształtować zrozumienie przez pracowników tego, co nowy pracownik wnosi do zespołu.

Możesz udostępnić tło nowego pracownika, doświadczenie zawodowe, wykształcenie i umiejętności. To buduje pozytywne oczekiwania nowych współpracowników.

Informacja daje nową wiarygodność pracownikowi, gdy wchodzi do drzwi. Jest to ważna podstawa do tego, abyś położył się tak, jak chcesz, aby kształtować postrzeganie i oczekiwania pracowników, że nowy pracownik zasługuje na wsparcie od samego początku.

Wreszcie, wprowadzenie nowego pracownika daje ci możliwość wyjaśnienia pracy , lokalizacji i daty rozpoczęcia pracy nowego pracownika . Ostrzega pracowników, aby szukali nowego pracownika, aby powitał go i powitał. Pozytywne nowe pismo o wprowadzeniu pracownika również przedstawia kilka punktów zainteresowania dotyczących nowego pracownika. Otwiera to drzwi nowym współpracownikom, znajdując wspólne podejście i wspólne interesy z nowym pracownikiem.

Wyślij ten typ wprowadzenia pracownika pocztą elektroniczną na listę mailingową całego personelu. Wszyscy będą oczekiwać powitania nowego pracownika w zespole.

W TechSmith Corporation wszystkie te e-maile mają temat "Plus jeden". Wszyscy pracownicy wiedzą, że te e-maile przedstawiają nowego pracownika. To tradycja, którą warto założyć w swojej organizacji.

Jest to tradycja pracy, w której powinieneś powitać nowych pracowników w swoim miejscu pracy.

To jeden z twoich pierwszych kroków, aby utrzymać swoich wspaniałych pracowników.

Wprowadzenie do pracownika

Drodzy pracownicy:

Dziś jest wielki plus jeden dzień wiadomości. Marie St. Clair dołącza do naszego zespołu 1 maja. Marie będzie pracować jako specjalista ds. Dokumentacji w dziale zaangażowania klientów w budynku 407 w centrum dokumentacji. Tak więc, jeśli zobaczysz nową twarz 1 maja, pozwól Marie wiedzieć, że jesteś podekscytowany jej dołączeniem do naszego zespołu.

Aby rozpocząć, Marie jest przypisana do zespołu widżetów, więc jeśli pracujesz w zespole widgetów, szukaj okazji do powitania Marie. Możesz również dołączyć do nas na lunch w jeden z pierwszych dni Marii, jeśli dasz mi znać, kiedy będziesz dostępny. Mała grupa zabierze ją na lunch 1 i 2 maja.

Marie pracowała w dwóch innych firmach technologicznych w ciągu ostatnich dziesięciu lat, więc przynosi bogatą wiedzę na temat dokumentacji produktu. W rzeczywistości, jeśli korzystałeś z oprogramowania Adobe, być może czytałeś książki Marie.

Tytuł licencjata Marie pochodzi z Michigan State University, gdzie specjalizowała się w technologii edukacyjnej z nieletnią w komunikacji. Ponieważ kilku jej nowych kolegów dzieli ten stopień, będziesz mieć wiele wspólnego.

Marie ma pasję do pisania fikcji w wolnym czasie i wolontariuszy z organizacjami, które pracują z dziećmi zagrożonymi.

Z niecierpliwością oczekuje na wolontariat w swojej nowej społeczności i będzie szukała rekomendacji dotyczących wszystkiego, od malarzy po dobre miejsca do jedzenia.

Odbiór zaplanowano na 1 maja w sali konferencyjnej Building 407, aby powitać Marie i dwóch innych nowych pracowników, którzy rozpoczynają pracę w tym tygodniu. Dołącz do nas o 16:00 na lody, poncz i mrożoną herbatę. RSVP do Marka Guiliani na zew. 4356.

Doceniam, że przyłączyłaś się do mnie, zapewniając ciepłe przyjęcie dla Marie.

Z podnieceniem,

Nazwisko kierownika działu / szefa

Druga przykładowa wiadomość e-mail dotycząca wprowadzenia nowego pracownika

Całe ogłoszenie dla personelu:

Z przyjemnością informuję, że Shania Herzog przyjęła naszą ofertę pracy i dołączy do zespołu jako kierownik ds. Zapewnienia jakości 1 listopada. Jesteśmy przekonani, że doda ona kolejny poziom sukcesu naszym wysiłkom na rzecz jakości.

Shania pracowała w dziale zapewnienia jakości od czasu ukończenia college'u ze zwiększającą się odpowiedzialnością i autorytetem w każdej z jej ról.

Mamy szczęście, że zdecydowała się dołączyć do naszego zespołu. Jej doświadczenie było w dwóch firmach, które obsługują inną branżę niż my. Ale Shania nie powinna mieć trudności z przejściem do nowej branży, tak jak robiła to dwukrotnie w przeszłości.

Shania jest absolwentem informatyki na Uniwersytecie w Chicago. Ma doświadczenie w metodyce Agile i Scrum. Dodatkowo Shania jest certyfikowanym testerem oprogramowania (CSTE).

W wolnym czasie Shania jest mamą, która uwielbia gotować i wypróbowywać nowe przepisy. Jest także wielką fanką podróżowania po świecie, zarówno w pobliżu, jak i daleko, szukając nowych doświadczeń.

Shania dołączy do zespołu w biurze zapewnienia jakości w hali produkcyjnej. Będą gospodarzami domu otwartego, aby powitać ją 2 listopada o 15:30. Wszyscy pracownicy są zaproszeni na przystanek jako przekąski, smakołyki i piwo, wino i mrożona herbata.

Lista osób, które planują wziąć udział, znajduje się na firmowej wiki, dzięki czemu wiemy, ile jedzenia można zamówić. Oto link.

Martin Doyle

Dyrektor ds. Zapewnienia Jakości

Więcej przykładowych ogłoszeń dla nowych pracowników