Jak zdobyć letnią pracę dla nauczycieli

Jeśli jesteś nauczycielem, miesiące letnie są świetną porą na drugą pracę. Możesz zrobić to z różnych powodów: być może chcesz uzupełnić swoje dochody, zbudować swoje CV, podróżować lub po prostu być zajęty.

Istnieje wiele wspaniałych możliwości pracy dla nauczycieli w lecie . Przeczytaj poniżej, aby uzyskać informacje o rodzajach zadań do zbadania i jak je znaleźć.

Letnie oferty dla nauczycieli

Korepetytor
Jednym z najbardziej popularnych miejsc pracy dla nauczycieli jest tutoring .

Nauczyciele na wakacjach to idealni kandydaci na tego typu stanowisko. Mogą oni uczyć studentów w ich konkretnym temacie lub grupie wiekowej. Możesz także poszerzyć swoje wyobrażenie o tym, czym jest opiekun, w oparciu o Twój temat - na przykład nauczyciele muzyki mogą oferować lekcje muzyki, a nauczyciele siłowni mogą oferować osobisty coaching.

Szeroka gama pracodawców po zajęciach dydaktycznych. Duże, ogólnokrajowe firmy, takie jak Kaplan i Sylvan Learning, przygotowują testy przygotowawcze i akademickie w wielu miejscach w kraju i zawsze szukają doświadczonego personelu. Najlepszym sposobem na znalezienie pracy w tego rodzaju firmie opiekującej się jest szukanie otwartych pozycji wymienionych na swoich stronach internetowych.

Aby znaleźć pracę w mniejszej, lokalnej firmie, sprawdź strony z ofertami pracy, takie jak Indeed.com lub Monster.com. Możesz także znaleźć lokalną rodzinę, która chce zatrudnić nauczyciela. Aby to zrobić, sprawdź ogłoszenia na lokalnych stronach gazet. Zapytaj także w swojej szkole, czy rodzice szukają nauczycieli.

Możesz również zamieścić ogłoszenie w lokalnej gazecie, aby oferować swoje usługi jako nauczyciel.

Nauczyciel szkoły letniej
Praca w szkole letniej przeznaczona jest głównie dla nauczycieli szkół średnich i średnich. To może być bardzo satysfakcjonujące, aby pomóc uczniom, którzy potrzebują trochę dodatkowej pomocy, aby uzyskać ocenę.

Sprawdź w swojej dzielnicy, czy szukają nauczycieli szkół letnich.

Jeśli tak nie jest, inne okręgi w Twojej okolicy mogą publikować oferty pracy na swoich stronach internetowych lub w witrynach poświęconych poszukiwaniu pracy, takich jak SchoolSpring.com.

Wychowawca kolonijny
Jako doradca obozowy możesz kontynuować pracę z dziećmi, ale w znacznie innym otoczeniu niż w klasie. Od koszykówki po jazdę konną, obozy skupiają się na tak wielu różnych zajęciach. To może być fajny sposób na włączenie aktywności, którą lubisz robić, z zamiłowaniem do nauczania. W zależności od harmonogramu możesz szukać pracy w obozach dziennych lub nocnych.

Znajdź oferty pracy na krajowych stronach z ofertami pracy . Sprawdź również stronę Job Center na stronie American Camp Association.

Praca w domu
Istnieje wiele ofert pracy dla nauczycieli, którzy chcą pracować z domu. Te prace telepracy dają możliwość zarobienia dodatkowych dochodów bez wychodzenia z domu w okresie letnim. Jeśli chcesz, możesz kontynuować niektóre z tych prac w niepełnym wymiarze godzin w ciągu roku szkolnego.

Istnieje wiele dobrych prac domowych dla nauczycieli , w tym instruktor online, program nauczania, oceniający wyniki testów i doradca edukacyjny.

Wynik testu
Podczas gdy niektóre stanowiska oceny testu są dostępne online, inne są na miejscu. Na przykład testy zaawansowanego pozycjonowania są oceniane przez równiarki w określonej lokalizacji.

To świetny sposób na zarabianie pieniędzy w czasie lata lub innych wakacji. Sprawdź edukacyjną usługę testowania (ETS) pod kątem możliwości zatrudnienia.

Wyjdź poza pole edukacji

Może jesteś trochę zmęczony nauczaniem i możesz użyć zmiany tempa. Wykorzystaj miesiące letnie, aby zrobić coś, co zawsze chciałeś zrobić, ale nigdy nie znalazłeś czasu. Jako nauczyciel masz umiejętności ludzi, umiejętności organizacyjne, dobrą etykę pracy, współczucie dla dzieci lub nastolatków. Jesteś także twórczym myślicielem i silnym mówcą publicznym.

Nawet jeśli ubiegasz się o coś całkowicie z lewego pola, ponieważ przyniesiesz ze sobą wszystkie te umiejętności, pracodawcy spojrzą na ciebie pozytywnie. Może znajdziesz pracę, która Cię wzbogaci. Witryny takie jak CoolWorks.com pomogą znaleźć pracę sezonową lub możesz wyszukiwać słowa kluczowe w wyszukiwarkach pracy, aby zobaczyć różnorodne letnie prace, które są otwarte lokalnie.

Co jest lepsze od zrobienia czegoś innego i może nauczyć się czegoś nowego w tym samym czasie? Przeczytaj poniżej, aby uzyskać porady dotyczące innych rodzajów ofert pracy, które mogą przyczynić się do wyjątkowego i wartościowego lata.

Rozważ swoje umiejętności. Czy posiadasz umiejętności, których nie możesz używać jako nauczyciela? Być może uczysz angielskiego, ale jesteś naprawdę dobry w garncarstwie. Zastanów się, oferując zajęcia z garncarstwa w lecie. A może wiesz, jak kodować. Poszukaj w trybie online zadań tymczasowych lub letnich, które wymagają kodowania. Niezależnie od umiejętności, rozważ zastosowanie go w lecie, aby zarobić trochę pieniędzy.

Pomyśl o miejscach pracy związanych z podróżą. Dlaczego nie skorzystać z lata, aby zarabiać pieniądze i podróżować w tym samym czasie? Niektóre z wymienionych powyżej miejsc pracy można znaleźć za granicą, na przykład w poradni obozowej. Możesz także szukać pracy au pair za granicą, jeśli chcesz kontynuować pracę z dziećmi. Możesz rozważyć znalezienie pracy w ośrodku turystycznym lub innym miejscu turystycznym, szczególnie w przypadku turystów posługujących się językiem angielskim (lub w jakimkolwiek innym języku, którym mówisz). Przeczytaj tutaj, aby uzyskać porady na temat znalezienia wakacyjnej pracy za granicą .

Zbuduj swoje CV poprzez wolontariat lub staż. Być może jesteś nowym nauczycielem i chcesz dalej rozwijać swoje kwalifikacje w nauczaniu. Zajrzyj online (lub odwiedź biuro usług karier ), aby dowiedzieć się, jakie staże są dostępne w Twojej dziedzinie. Sprawdź także strony z listą wolontariuszy, aby sprawdzić, czy są jakieś listy, które mogłyby pomóc ci zdobyć umiejętności, które będą przydatne w twojej karierze nauczycielskiej (takie jak pozycje wolontariuszy w letnich szkołach, obozach, korepetycje itp.).

Możesz także wziąć lato, aby zgłosić się na ochotnika lub stażystkę w innej dziedzinie, aby rozwinąć określoną umiejętność. Na przykład, być może chcesz poprawić swój hiszpański. Możesz zgłosić się na ochotnika do organizacji, która wymaga znajomości hiszpańskiego z klientami. A może chcesz nauczyć się pisania na temat grantu? Zastanów się nad stażem lub wolontariatem, który wymaga pracy w dziale rozwoju lub komunikacji.