6 wskazówek dotyczących wyboru profesjonalnej odzieży ciążowej

Kiedy byłam w szóstym miesiącu ciąży, pamiętam, jak wychodziłam z szatni popularnego sklepu z ubraniami dla ciężarnych ubrana w dżinsową minispódniczkę i duży top z lalką, a moja mama wykrzyknęła: "Och, nie, zdejmij to. Nosić to, zwłaszcza nie do pracy! " W tym czasie pracowałem jako profesor college'u, a przed zajściem w ciążę nie nosiłbym mini-spódniczki jeansowej. Co sprawiło, że pomyślałem, że mogę go wtedy nosić?

Podobnie jak licencja na jedzenie tego, czego pragniemy w czasie ciąży, kobiety na tym etapie życia często czują, że możemy nosić coś sprzedanego jako odzież ciążową. Jednak nie wszystkie ubrania ciążowe są odpowiednie dla miejsca pracy. W rzeczywistości wyzwaniem dla kobiet w ciąży jest utrzymanie modnego stylu bez zbędnego zakupu nowej wysokiej macierzyńskiej garderoby.

Pamiętaj o tych mądrych zasadach dotyczących zakupów, wybierając ubrania dla ciężarnych do pracy:

Znajdź sposoby noszenia ubrań

Pozostawienie górnego przycisku w dżinsach lub spodniach jest w porządku, gdy używasz gumki lub agrafki do ich podtrzymania. Możesz także zainwestować w Bandę Bella, która jest elastyczną opaską, którą możesz nosić przez cały okres ciąży, aby pomóc utrzymać spodnie w spoczynku (świetny wynalazek i ogromne oszczędności).

Kup ubrania, które będą rosły dzięki Twojemu ciału

W pierwszych miesiącach ciąży nie masz pojęcia, jak twój przyrost wagi będzie postępował przez najbliższe dziewięć miesięcy.

Dlatego kupowanie ubrań macierzyńskich na początku nie jest mądre. Zamiast tego kup spódnice i spodnie z elastycznymi taśmami, które zapewnią ci najdłuższy czas noszenia.

Będziesz jednak obudzić się pewnego dnia gotowy, aby założyć swoje elastyczne spodnie, a oni po prostu nie pasują. Wiele kobiet w ciąży będzie próbowało bardziej zużywać się z tych przedmiotów, ale musisz wiedzieć, kiedy umieścić te spodnie w pudełku do użycia podczas następnej ciąży.

Zainwestuj w Staples w szafie

Z wieloma wysokiej klasy projektantami tworzącymi odzież macierzyńską kuszące jest kupowanie modnych ubrań ciążowych, szczególnie do pracy. Jednak każda sprytna fashionistka powie ci, abyś spróbował oprzeć się pokusie i trzymać się swojej garderoby ciąży z szafkami.

Kup czarne, szare i brązowe spodnie, a następnie użyj akcesoriów i różnych szczypiec, aby zmienić swój codzienny strój. Jeśli Twoja praca wymaga stroju biznesowego, kup podstawową sukienkę, którą można nosić do pracy, a także na kolację. Zainwestuj w jedną marynarkę. Podstawowe, nie modne ubrania również przydadzą się, jeśli planujesz ponownie zajść w ciążę w przyszłości.

Sklep cenowy

Ubrania ciążowe mogą stać się bardzo drogie - zwłaszcza, że ​​nie będziesz nosić niektórych z tych przedmiotów dłużej niż przez trzy miesiące. Dlatego nie inwestuj całego budżetu na odzież ciążową w jeden designerski garnitur. Przy tak wielu projektantach ubrań macierzyńskich dzisiaj możesz wycenić sklep i nadal mieć przyzwoitą odzież. W rzeczywistości wiele sklepów dyskontowych, takich jak Target, nosi odzież ciążową lub Zulily.

Kupuj, jak idziesz

Ponieważ twój rozmiar może drastycznie zmienić się z dnia na dzień, kiedy jesteś w ciąży, powinieneś kupić ubrania ciążowe, które są potrzebne.

Kupowanie z wyprzedzeniem, zwłaszcza gdy nadchodzi zmiana pory roku, nie jest rozsądne, ponieważ możesz podskoczyć do rozmiaru i nigdy nie nosić niektórych przedmiotów. (Z tego powodu zawsze sprawdzaj politykę zwrotów sprzedawcy w przypadku nieodebranych ubrań macierzyńskich).

Pożycz od znajomych lub Kupuj używane

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie mogą pojąć dziewięciu miesięcy z tak ograniczoną garderobą, warto poinformować znajomych, przyjaciół i znajomych, że jesteś na rynku odzieży dla kobiet w ciąży. Wiele kobiet ma na swoim poddaszu bobasowskie ubrania, które mogą okazać się świetnymi ubraniami dla kobiet w ciąży, które mogą Ci pomóc w zmianie garderoby. Możesz również znaleźć ubrane ubrania macierzyńskie na stronach Craigslist, Facebook Yard Sale lub na lokalnych listach mamusi.