Najlepsze firmy finansowe do pracy

Rozpocznij poszukiwania pracy, biorąc pod uwagę te firmy wysokiego szczebla

Te wybrane firmy świadczące usługi finansowe często pojawiają się w ankietach jako jedne z najlepszych pracodawców w sektorze finansowym. Oczywiście, niebo jednego człowieka to piekło innej kobiety, więc należy pamiętać, że ta lista może być przynajmniej w pewnym stopniu subiektywna. To powiedziawszy, oto zestawienie tych, którzy konsekwentnie otrzymywali dobre oceny.

4 duże firmy rachunkowości publicznej

Firmy te często otrzymują dziś wysokie oceny, ale mają długie historie, że są środowiskami pracy o wysokich obrotach, gdzie personel jest traktowany jako jednorazowy.

W każdym razie mogą zaoferować doskonałe doświadczenie, które może poprawić CV. W zależności od opinii na ogół mówi się o Deloitte LLP, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young i KPMG.

Northwestern Mutual

Northwestern Mutual podobno wysoko kultywuje lojalnych sprzedawców, ze szczególnym naciskiem na rozwój pracowników na całe życie. Mają reputację zatrudniania niedawnych absolwentów uczelni.

Prudential

To kolejna firma ubezpieczeniowa, która wysoko ocenia ankiety dotyczące najlepszych miejsc pracy. Podobnie jak wielu rówieśników, Prudential jest wysoce zbiurokratyzowaną organizacją, więc z tego powodu może nie spodobać się wszystkim.

Chubb

Chubb jest wiodącym ubezpieczycielem, który regularnie otrzymuje korzystne wyróżnienie za politykę w miejscu pracy i relacje z pracownikami.

Goldman Sachs

Goldman Sachs pozostaje najbardziej szanowaną nazwą na Wall Street i jest to warte odnotowania wysoki poziom lojalności i morale pracowników.

Oczywiście Goldman Sachs jest również firmą, która oczekuje wielu pracowników, ale odwzajemnia się hojnymi planami płac. Kobiety powinny wziąć pod uwagę, że magazyn Forbes stwierdził kiedyś, że Goldman Sachs była jedyną wiodącą firmą na Wall Street, która odpowiedziała na jej prośbę o statystyki dotyczące kobiet-oficerów. W 2009 r. Odnotowano, że liczba kobiet znacznie wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat.

Wiceprezeski, w tym dyrektorzy wykonawczy, wzrosły w tym czasie o 21 procent, a kobiety w zarządzie wzrosły o 45 procent. Ze wszystkich raportów ten trend był kontynuowany.

Raymond James

Ta firma działa w modelu biznesowym, który maksymalizuje autonomię doradcy finansowego.

Banco Popular

Banco Popular to największa instytucja finansowa zorientowana na latynoski w Stanach Zjednoczonych.

Wells Fargo

Chociaż w ostatnich latach była przedmiotem kilku skandalicznych plotek, Wells Fargo pozostaje jednym z najsilniejszych banków krajowych. Regularnie otrzymuje także wysokie oceny za programy rozwoju i utrzymania pracowników.

Niektóre inne dane wejściowe

JD Power and Associates zbadało najlepsze miejsca pracy dla doradców finansowych w oparciu o szereg czynników, w tym rekompensatę, obowiązki służbowe, rozwiązywanie problemów i wsparcie. Edward Jones, Raymond James, Merrill Lynch, Wachovia Securities, Citigroup Global Markets i UBS Financial Services dokonali tej listy.

FORTUNE Magazine oferuje również coroczną listę najlepszych firm do pracy, z których wiele znajduje się w branży usług finansowych lub potrzebują talentów finansowych. Niektóre, które złożyły najnowszą listę obejmują Akceptację Kredytową, Prime Lending, Acuity Insurance, True Wealth, Veterans United Home Loans, Edward Jones - który również zrobił JD

Lista uprawnień - i Quicken Loans.