Marketing Major

Ścieżki kariery

Marketing to proces, który rozpoczyna się od stworzenia produktu lub usługi i kończy się oddaniem go w ręce konsumentów. Podczas badania tego procesu marketingowy specjalista uczy się rozpoznawać segmenty rynku, szacować popyt i ustalać ceny. Dziedzina obejmuje badania rynku, reklamę, public relations i sprzedaż. Studenci, którzy uzyskują stopnie Associate, licencjackie, magisterskie i doktoranckie w marketingu, mogą realizować różnorodne kariery.

Próbka głównych kursów, których możesz się spodziewać

Kursy Associate Degree

Kursy licencjackie

Kursy Master Degree

Kursy doktoranckie

Opcje kariery z twoim stopniem

Typowe ustawienia pracy

Wiele osób, które ukończyły ze stopniem w marketingu pracy w działach marketingu, reklamy i reklamy oraz sprzedaży firm, stowarzyszeń zawodowych i organizacji religijnych i non-profit.

Opracowują strategie sprzedaży produktów i usług konsumentom. Obejmuje to szacowanie popytu, identyfikację segmentów rynku oraz opracowywanie strategii reklamowych, reklamowych i sprzedażowych. Duża liczba pracuje dla firm marketingowych, reklamowych lub public relations, które świadczą te usługi innym firmom i organizacjom.

Jak licealiści mogą przygotować się do tego majora

Uczniowie szkół średnich, którzy myślą o studiowaniu marketingu powinni brać udział w zajęciach z biznesu, statystyki, pisania, wystąpień publicznych i matematyki. Kursy te dostarczą podstawowej wiedzy, która pomoże przygotować studentów do ich zajęć w college'u.

Co jeszcze musisz wiedzieć