Koszty Wi-Fi w ruchu lotniczym dla pasażerów

Wi-Fi na pokładzie jest dostępne dla pasażerów linii lotniczych w wielu lotach przez wiele linii lotniczych. Począwszy od 2018 r. Większość krajowych przewoźników wyposażyła swoje statki powietrzne w funkcje Wi-Fi, a usługa jest teraz dostępna w regionalnych i międzynarodowych liniach lotniczych. Ostatnia aktualizacja statusu linii lotniczych Wi-Fi pokazuje, że wiele linii lotniczych podjęło decyzję o zaktualizowaniu całej floty samolotów za pomocą urządzeń Wi-Fi.

Inni wciąż nie są w pełni na pokładzie, ale zdecydowali się przetestować Wi-Fi na niektórych samolotach lub trasach.

Cena Wi-Fi w powietrzu jest różna w zależności od pakietu, który kupuje klient, ale może wynosić od 5 USD do 15 USD dziennie do około 50 USD miesięcznie na odpowiednio wyposażonych samolotach.

Linie lotnicze Gogo-Partnered

Gogo zadebiutował w służbie pokładowej w American Airlines w 2008 roku, a obecnie współpracuje z większością głównych przewoźników w USA, w tym Virgin America, United Airlines, Delta Air Lines, American Airlines, Alaska Airlines i Air Canada.

Pakiety Wi-Fi są dostępne na loty krajowe do bezpośredniego zakupu za pośrednictwem strony internetowej Gogo:

Delta oferuje dostęp do Internetu przez Gogo na loty międzynarodowe po nieco wyższych stawkach:

Krajowe linie lotnicze

Nie wszystkie duże linie lotnicze współpracują z Gogo, ale niektóre nadal oferują ograniczony lub pełny dostęp do internetu:

Międzynarodowe linie lotnicze

Większość głównych międzynarodowych operatorów oferuje pewną formę dostępu Wi-Fi, z których każdy ma własne plany cenowe i funkcje: