Facebook Kariera i informacje o zatrudnieniu

Facebook jest jedną z tych firm, w których prawie każdy chciałby pracować. Jest liderem innowacji w sektorze technologicznym, który łączy ludzi ze sobą i olbrzymie informacje w sieci. Informacje o karierze na Facebooku i zatrudnieniu są dostępne, w tym, jak wyszukiwać miejsca pracy na Facebooku, jak ubiegać się o pracę na Facebooku, korzyści firmy i informacje o procesie rekrutacji na Facebooku.

Profil firmy Facebook

Facebook dąży do przyciągnięcia największych talentów , tworząc kulturę, która wspiera kreatywność i samodzielną produktywność. Firma słynie z zapewniania posiłków dla pracowników, czyszczenia na sucho, bezpłatnego transportu, siłowni z pełnym zakresem usług, przyjęć dla pracowników i nieograniczonych przekąsek w ramach wysiłków mających na celu stworzenie atmosfery dobrej zabawy. Facebook jest uznawany za najlepszą firmę, na której można pracować na wielu listach najlepszych firm.

Facebook został założony w 2004 roku i szybko rozszerzył serwis społecznościowy z Harvard University na inne college'e i uniwersytety Bostonu, Ivy League i Stanford University. Do 2006 roku Facebook był dostępny dla wszystkich osób powyżej 13 roku życia z adresem e-mail. W 2017 roku jest 1,3 miliarda użytkowników dziennie i ponad 2 miliardy użytkowników, którzy logują się co miesiąc.

Na Facebooku znajduje się ponad 20 000 pracowników w wielu dziedzinach, takich jak technologia reklamowa, rozwój biznesu i partnerstwo, komunikacja i polityka publiczna, dane i analizy, projektowanie i użytkowanie użytkowników, inżynieria korporacyjna, infrastruktura, prawo, finanse, infrastruktura i administracja, ludzie i rekrutacja. , Sprzedaż i marketing oraz zarządzanie programami technicznymi.

Ogłoszenia o pracy na Facebooku

Możesz wyszukiwać oferty pracy według słów kluczowych w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie. Możesz także przeglądać oferty pracy w lokalizacjach biurowych na Facebooku, klikając przydatną mapę lub sprawdzić zadania wymienione według typu zespołu. Kliknij atrakcyjną okazję z listy wyników wyszukiwania, a znajdziesz pełny opis pozycji i listę wymagań edukacyjnych i doświadczeń.

Kliknij przycisk "Zastosuj teraz" na dole opisu zadania, a zostaniesz przekierowany, aby przesłać swoje CV i wypełnić aplikację online.

Staże i oferty na poziomie wejścia

Jest specjalna sekcja poświęcona stronie kariery dla studentów i absolwentów. Rising sophomores z niedostatecznie reprezentowanych społeczności może ubiegać się o praktyczne, wciągające, 8-tygodniowe staż znany jako Facebook University. Dostępne są programy koncentrujące się na Inżynierii, Analitykach, Projektowaniu Produktów, Operacjach i Globalnych Rozwiązaniach Marketingowych.

Miejsce nr 1 od Glassdoor, program stażowy Facebook oferuje światowej klasy mentorów, otwartą kulturę i szansę na rzeczywisty wpływ. Staże w inżynierii, technice i designie są dostępne w wielu dziedzinach, a także w kilku miastach USA oraz lokalizacjach za granicą. Staże biznesowe obejmujące analitykę, zasoby ludzkie, marketing i inne są również dostępne w różnych lokalizacjach.

Absolwenci szkół wyższych mogą badać podstawowe możliwości kariery zawodowej i ubiegać się o stanowisko w trybie online w dziale biznesowym lub inżynieryjnym, technicznym i projektowym.

Wywiad i wskazówki dotyczące aplikacji

Facebook szuka pracowników, którzy są na tyle odważni, aby podejmować ryzyko i poruszać się po niezbadanych arenach.

Przygotuj się na wywiady, identyfikując, w jaki sposób wprowadziłeś zmiany w różnych zadaniach i rólach, które zająłeś. Bądź gotowy, aby odnieść się do konkretnych przykładów innowacji, kreatywności i myślenia nieszablonowo.

Firma szuka rozwiązań problemów i może poprosić Cię o zastanowienie się nad wyzwaniami, które spotkałeś i czego nauczyłeś się na podstawie doświadczeń. Rekruterzy będą szukać dowodów, które dążysz do samodoskonalenia. Kandydaci na inżynierów będą mieli problemy z kodowaniem i zapytali, w jaki sposób podchodzą do rozwiązań. Bądź przygotowany na myślenie na własnych nogach i dostarczaj racjonalnych przesłanek dla swoich strategii.

Facebook otrzymuje mnóstwo aplikacji od wysoko wykwalifikowanych kandydatów. Kandydaci, którzy łączą się z pracownikami Facebooka i rekruterami poprzez sieci LinkedIn i college absolwentów, mogą uzyskać rekomendacje, które poprawią widoczność Twojej kandydatury .

Facebook jest pracodawcą oferującym równe szanse i szczyci się różnorodnością swoich pracowników.

Pamiętaj tylko, że jest to Facebook i wspominają, że mogą one uzyskać dostęp do publicznie dostępnych informacji na swoim profilu na Facebooku podczas procesu składania wniosku. Po kliknięciu "Zastosuj teraz" aplikacja pobiera informacje, które posiadasz na swoim profilu na Facebooku, lub możesz przesłać CV z komputera.

Świadczenia pracownicze

Podczas określania korzyści Facebook zdecydował się skoncentrować na siedmiu kluczowych obszarach: zdrowie, rodzina, społeczność, wzrost, finanse, wygoda i czas oczekiwania.

Ich kompleksowy pakiet świadczeń jest bardzo hojny i obejmuje pełen zakres opieki zdrowotnej, stomatologicznej i wizji, płatnego urlopu macierzyńskiego / ojcowskiego, finansowego wsparcia na adopcję i opieki nad dziećmi, kształcenia ustawicznego, płatnego urlopu i opcji na akcje.

Sugerowane lektury: Wskazówki dotyczące zatrudniania się przez firmę Dream Jak zdobyć wymarzoną pracę za 30 dni