7 cech Pracodawcy szukają w nowych wypożyczeniach

Jednym z największych wyzwań dla pracodawców jest zatrudnienie odpowiedniego rodzaju talentu. Oto niektóre cechy, których poszukują pracodawcy, jeśli chodzi o stażystów i początkujących talentów:

Silna etyka pracy

Pracodawcy chcą zatrudnić młodych ludzi, którzy zrobią to, co muszą, aby wykonać swoją pracę. Nie chcą pracowników, którzy narzekają na długie godziny pracy, gdy są w terminie do realizacji projektu. Chcą ludzi, którzy przychodzą, wykonują wspaniałą pracę, kończą tę pracę i wiedzą, kiedy nazwać to dniem.

Niezawodny

Pracodawcy chcą zatrudniać ludzi, na których mogą liczyć. Chcą wiedzieć, że ktokolwiek zatrudni ich, będzie konsekwentny, punktualny i wykona swoją pracę.

Pozostaje pozytywny po przytłoczeniu

Wszyscy mamy ciężkie dni w pracy. Wszyscy mamy dni, w których nasze plany się zmieniają i nie kończymy projektów, o których myśleliśmy, że zakończymy. Pracodawcy chcą zatrudniać ludzi, którzy mogą przetrwać burzę. Negatywne nastawienie nie jest zdrowe dla zespołu lub firmy.

Elastyczne

W mojej firmie każdy ma swój plan na dzień, dopóki się nie zmieni. A potem wszyscy musimy być elastyczni i zdolni do przystosowania się i zmieniać sytuację. Ważne jest, aby pracodawcy zatrudniały osoby, które są w porządku, a także zmieniają priorytety.

Szczery

Pracodawcy cenią pracowników, którzy są uczciwi. Pracownicy powinni zrobić wszystko, aby utrzymać otwarty dialog z pracodawcami. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, zawsze bądź uczciwy i upewnij się, że Twój pracodawca ci ufa.

Profesjonalny

W dzisiejszym miejscu pracy ważne jest, aby wszyscy w firmie rozumieli różnicę między szefem a najlepszym przyjacielem. Młodzi pracownicy muszą pozostać profesjonalistami i nie powinni pić, pisać SMS-y po godzinach, na Facebooku lub flirtować z przełożonymi w pracy.

Pomysłowy

Pracodawcy chcą zatrudnić młodych ludzi, którzy wiedzą, jak być zaradnym i zarozumiałym. Chcą zatrudnić ludzi, którzy są zorientowani na rozwiązania. Pracownicy ci powinni skupić się na rozwiązaniach, a nie na problemach.

  • 01 Profesjonalizm

    Pracodawcy cenią pracowników, którzy wykazują zawsze profesjonalne zachowanie.

  • 02 Lojalność

    Pracodawcy cenią pracowników, którym mogą zaufać i cenią sobie lojalność wobec firmy