Często zadawane pytania na temat krajowego biznesu Tydzień kobiet

Co to jest, kiedy to jest i dlaczego obchodzimy Tydzień NBW?

Co to jest Narodowy Tydzień Kobiet Biznesu?

Według Cheryl Grazier, dyrektor wykonawczej Missouri Business Women's Council (2002), celem Narodowego Tygodnia Kobiet Biznesu jest "rozpoznanie kobiet, które były podstawą do pracy w biznesie w Stanach Zjednoczonych w przeszłości i zbadanie, jak daleko kobiety w biznesie przyszły. "

Kiedy jest Narodowy Tydzień Kobiet Biznesu?

Od 1938 r. Narodowy Tydzień Kobiet Biznesu oficjalnie obchodzony jest w trzecim pełnym tygodniu w październiku każdego roku.

Kiedy zaczął się Narodowy Tydzień Kobiet Biznesu?

Pierwsze obchody NBWW odbyły się w dniach 15-22 kwietnia 1928 roku. Pierwsze NBWW rozpoczęło się od ogólnokrajowej audycji radiowej od Lean Madesin Phillips, prezesa Krajowej Federacji Klubów Zawodowych i Zawodowych Kobiet (NFBPWC).

Chociaż Phillips rozpoczął pierwsze wydarzenie NBWW, pomysł na NBWW powinien być prawidłowo przypisany Emmie Dot Partridge, sekretarzowi wykonawczemu NFBPWC (1924 do 1927).

Phillips oświadczyła w swoim przemówieniu, że NBWW została stworzona, aby "zwrócić uwagę opinii publicznej na lepszą kobietę biznesu dla lepszego świata biznesu".

NBWW Ciekawostki

Prezydent USA Herbert Hoover był pierwszym prezydentem, który wydał list uznający NBWW oraz wkład i osiągnięcia kobiet pracujących zawodowo.

Więcej sposobów rozpoznawania kobiet Właściciele firm i kobiet pracujących

Uznanie wielu ważnych wkładów ekonomicznych i wkładu od małych do dużych dokonywanych przez kobiety jest ważnym krokiem w kierunku zwiększenia zróżnicowania płci w zarządach i świecie korporacji.

Jednym ze sposobów, w jaki potrafimy rozpoznać pracujące kobiety i kobiety przedsiębiorców, jest obchody Narodowego Tygodnia Kobiet Biznesu (NBWW), ale są też inne wydarzenia "narodowe uznanie", w których kobiety również mogą zostać uznane.

Oprócz NBWW kobiety mogą być również rozpoznawane podczas Narodowego Tygodnia Małego Biznesu.

W 2010 roku właściciele firm kobiecych zostali uznani w 24 stanach za Osoby Biznesu w Roku.

Nagrody National Small Business Champion Awards są podzielone na następujące kategorie, w których kobieta, która wyróżnia się, ma szansę zostać wyróżniona i nagrodzona za swoje osiągnięcia:

Po co czekać?

Każdy dzień jest dobrym dniem do wspierania kobiet biznesu. Nie musisz czekać na NBWW lub tydzień National Small Business - po prostu oferując kobietom równe szanse, szkolenia, awans, jak cieszą się ich męscy partnerzy, jest to prawdopodobnie najlepszy sposób, aby pomóc kobietom osiągnąć jeszcze większy sukces.