Tymczasowe opcje zakwaterowania letniego dla stażystów

Obudowa jest dostępna w kilku dużych miastach

Wielu studentów woli spędzać lato poza domem. Być może staż, który chcesz zrobić, znajduje się w dużym mieście, a może po prostu chcesz zdobyć doświadczenie na temat tego, jak to jest żyć w wielkiej metropolii. Ale życie w dużym mieście może być kosztowne, szczególnie gdy odbywasz staż, który jest bezpłatny lub który opłaca się tylko na podstawowe rzeczy.

Niektóre kampusy uniwersyteckie oferują tymczasowe zakwaterowanie dla studentów, którzy odbywają praktyki.

Te obiekty mieszkaniowe są zazwyczaj tańsze i łatwiejsze do znalezienia niż pojedyncze zakwaterowanie, które możesz znaleźć na własną rękę. Są one utrzymywane i zadbane, a zazwyczaj są o wiele bezpieczniejsze niż mieszkanie w nieznanym sąsiedztwie. Mieszkanie w mieście na lato może być ekscytujące i zabawne, ale najlepiej zaplanować takie potrzeby jak mieszkanie, transport i jedzenie na długo przed zakupem biletu. Oto kilka pomysłów.

American University & Dining

American University to najatrakcyjniejsza opcja mieszkaniowa dla stażystów w Waszyngtonie. Oferuje on konkurencyjne cenowo mieszkania w idealnej lokalizacji dla studentów przyjeżdżających do stolicy kraju.

Educational Housing Service

Educational Housing Service oferuje studentom bezpiecznym i niedrogim życie w Nowym Jorku i innych miejscach dla studentów z całej Ameryki i ponad 50 krajów. Zadzwoń pod numer 800-297-4694 lub odwiedź ich stronę internetową.

Georgetown University Summer Housing

Ta organizacja oferuje zakwaterowanie dla stażystów, a także innych studentów, a nawet tych, którzy uczestniczą w profesjonalnych konferencjach. Znajduje się nad rzeką Potomac, a okolica oferuje zajęcia kulturalne i życie towarzyskie. Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres conferencehousing@georgetown.edu, jeśli nie jesteś jeszcze związany z uniwersytetem.

Opcje mieszkaniowe w Waszyngtonie

Opcje mieszkaniowe w Waszyngtonie oferowane są za pośrednictwem Narodowego Centrum Kobiet (NOW) Action Centre. Odwiedzający studenci będą na pierwszej linii ruchu praw kobiet. TERAZ oferuje również własne praktyki. Obiekty na terenie kampusu zostały niedawno odnowione.

Międzynarodowy Dom Studencki w Waszyngtonie

Międzynarodowy Dom Studencki w Waszyngtonie oferuje rezydencje tysiącom chętnych młodych mężczyzn i kobiet, którzy corocznie przybywają do Waszyngtonu w celu podjęcia pracy dyplomowej, badań naukowych, szkoleń zawodowych, staży i doświadczeń Ameryki. Mówi się, że lokalizacja jest na najwyższym poziomie. Zadzwoń pod numer 202-232-4007, aby uzyskać więcej informacji.

Internhousing.com

Internhousing.com zapewnia rozwiązanie dla stażystów potrzebujących niedrogich tymczasowych mieszkań w całym kraju. Usługa jest bezpłatna dla studentów. Odwiedź ich stronę internetową lub zadzwoń 877-989-0410, aby uzyskać więcej informacji.

New York University Summer Housing

New York University Summer Housing zapewnia salę pobytową NYU, która zapewni bezpieczne i wygodne miejsce do dzwonienia do domu podczas zajęć, pracy lub interwencji w Nowym Jorku.

Fashion Institute of Technology

Fashion Institute of Technology (FIT) oferuje zakwaterowanie w internacie letnim w nowo wyremontowanej rezydencji Kaufman.

Oferuje on apartamenty w stylu loftu z całodobową ochroną, klimatyzacją, widokiem na miasto, w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką, bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizją kablową - bez dodatkowych opłat.

New School Summer Housing w Nowym Jorku

Nowa szkoła oferuje niedrogie zakwaterowanie letnie w obszarach Greenwich Village, Chelsea i South Street Seaport dla stażystów, współpracowników, naukowców odwiedzających, letników, letnich studentów programu i grup odwiedzających. Zadzwoń pod numer 212-229-5459, wew. 3610 lub odwiedź ich stronę internetową.

The Orlando Area Student Intern Society

Studenckie Intern Society w Orlando oferuje bezpieczne, niedrogie, krótkoterminowe zakwaterowanie dla stażystów w rejonie Orlando na Florydzie. Współpracuje również z lokalnymi pracodawcami, aby zaoferować studentom usługę stażu.

Katolicki Uniwersytet Ameryki

Katolicki Uniwersytet Ameryki zapewnia mieszkania letnie osobom przebywającym w Waszyngtonie

do celów edukacyjnych. Obejmuje to staże, spółdzielnie, badania i edukację.

Przewodnik po obudowie DC

Przewodnik po mieszkaniu DC zawiera listę opcji mieszkaniowych dla studentów odbywających staże w DC.

Washington Intern Student Housing

Washington Internship Student Housing (WISH) to dobry wybór dla studentów, którzy chcą znaleźć się blisko stolicy państwa, biur Kongresu, Biblioteki Kongresu, Sądu Najwyższego i stacji metra. Zadzwoń pod numer 202-548-2720 w celu uzyskania informacji o stawkach i dalszych informacji lub odwiedź ich stronę internetową.