Przykładowy wywiad grupowy Dziękujemy list

niezdefiniowany

Ten przykładowy list z podziękowaniami, wysłany po wywiadzie grupowym (lub "panelowym") , ponownie potwierdza zainteresowanie kandydata tą pozycją. Zawsze mądrze jest wysłać list z podziękowaniami lub e-mailem do osób, które przeprowadziły z Tobą wywiad (nawet jeśli masz wątpliwości, czy rozmowa przebiegła dobrze).

Ta litera z podziękowaniami służy wielu celom. Nie tylko pozwala przekazać podziękowania za rozmowę, ale także daje możliwość przedłużenia dialogu, który rozpocząłeś w wywiadzie grupowym, przypomnienia członkom grupy o twoich kwalifikacjach do pracy i zapewnieniu, że pozostaniesz " w głowie "z komitetem, kiedy porównują cię do konkurencji o pracę.

List z podziękowaniami pozwala również na "drugą szansę", aby odpowiedzieć na problemy poruszone w wywiadzie, które według Ciebie nie były odpowiednio adresowane.

List "Dziękuję" jest zatem nieocenionym narzędziem marketingowym, które możesz wykorzystać do wzmocnienia prezentacji, którą dostarczyłeś w wywiadzie grupowym na temat swoich twardych i miękkich umiejętności, wykształcenia, celów zawodowych i osobowości.

Aby napisać list z podziękowaniami, należy wskazać punkt, w trakcie lub bezpośrednio po wywiadzie grupowym, aby zanotować nazwiska i tytuły wszystkich osób biorących udział w rozmowie. Często członkowie grupy pod koniec wywiadu wręczają ci swoje wizytówki. Jeśli nie, należy dokładnie sprawdzić poprawność pisowni swoich nazw, przeglądając stronę internetową firmy lub - jeśli to nie działa - prosząc recepcjonistkę o poprawną pisownię.

Przykładowy wywiad grupowy Dziękujemy list

Twoje imię
Twój adres
Twoje miasto, województwo, kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój email

Data

Nazwa członka panelu, tytuł
Nazwa członka panelu, tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Szanowne Pani Stevens i Pan Murray:

Chciałbym podziękować Tobie i Twojemu personelowi za możliwość spotkania się z Tobą i uzyskania informacji o stanowisku asystenta działu IT w [wstaw nazwę pracodawcy]. Chociaż trochę się denerwowałem wchodząc na rozmowę, natychmiast mnie uspokoiłeś.

Zauważyłem, że pytania zadane podczas dzisiejszego wywiadu są bardzo wciągające i prowokują do myślenia. To było ekscytujące móc spotkać zespół podczas naszej wizyty w biurze - bardzo kompetentnej, zabawnej i przyjaznej grupie ludzi, z którymi natychmiast poczułem się połączony.

Dzisiejszy wywiad służy wzmocnieniu mojego zainteresowania staniem się częścią twojego zespołu. Twój opis protokołów i standardów obsługi klienta wywarł na mnie duże wrażenie, ponieważ było oczywiste, że jesteś dumny z dostarczania gwiezdnej pomocy swoim klientom. Jak rozmawialiśmy podczas naszej rozmowy, jako wolontariusz w naszym dziale IT Help Desk w XXX College, często byłem w stanie rozwiązywać eskalowane zgłoszenia problemów i odkryłem, że bardzo podobał mi się proces mówienia sfrustrowanych użytkowników technologii za pośrednictwem różnych problemów. Wspaniale było pomóc im w osiągnięciu tego momentu "Ah, ha!", Kiedy ich problemy zostały rozwiązane!

W pewnym momencie naszej dyskusji, kiedy wspomniałem o moim zainteresowaniu prowadzeniem kursów wieczorowych w administracji sieciowej, zapytałeś, czy uniemożliwiłoby mi to pracę w weekendy lub nadgodziny, gdyby było to potrzebne podczas "kryzysu." Chciałbym cię zapewnić moja pełna dostępność do pracy w dodatkowych godzinach, gdy jest to wymagane; kursy rozwoju zawodowego, które mnie interesują, są również dostępne online, więc mogę je realizować, tak jak pozwala mój wolny czas.

Jeśli są jakieś inne informacje, które mogę dostarczyć, aby przyspieszyć proces podejmowania decyzji, proszę dać mi znać. Załączam dodatkową kopię mojego CV tutaj i chętnie udzielę profesjonalnych referencji na twoją prośbę.

Znowu doceniam czas, kiedy ty i reszta zespołu zajęliście się ze mną obszerną rozmową i czekam na wiadomość od ciebie wkrótce.

Z poważaniem,

Imię Nazwisko

Więcej Dziękujemy Ci Przykłady liter
Dziękuję za rozmowę o pracę, stażowi dziękuję za list, dziękuję za wywiad informacyjny, dziękuję za pomoc i szereg dodatkowych wywiadów z podziękowaniem za próbki listu.

Pisanie listów z podziękowaniami
Jak napisać list z podziękowaniem, w którym należy podziękować, co napisać i kiedy napisać list z podziękowaniem za zatrudnienie.

Rozmowa kwalifikacyjna Dziękuję Ci wskazówki dotyczące listów
Listy z rozmowami grupowymi, terminy, korekty i więcej zatrudnienia.