Odtwarzanie muzyki w pełnym wymiarze godzin

Zanurzenie i decydowanie o graniu muzyki w pełnym wymiarze jest ekscytujące - i przerażające. Skąd wiesz, kiedy czas jest właściwy? Czy będziesz w stanie płacić rachunki podczas grania koncertów? Jest wiele pytań do rozważenia.

Oczywiście, jeśli kiedykolwiek NAPRAWDĘ zrobisz to jako muzyk , jest to krok, który musisz zrobić pewnego dnia. Niektórzy ludzie mogą mieć szczęście i przejść od swojej codziennej pracy do bogactwa muzycznego, ale nie liczcie na to, że tak działa.

Najprawdopodobniej twoja decyzja, aby pójść w pełnym wymiarze godzin w muzyce, będzie kalkulowanym hazardem, i będzie musiała być trochę "zdyszany i mieć nadzieję na najlepsze". Taka jest rzeczywistość.

Rzeczy do rozważenia przed zostaniem muzykiem w pełnym wymiarze godzin

Jest to także rzeczywistość, w której można ją stworzyć jako pełnoetatowego muzyka. Wystarczy dokładnie i uczciwie ocenić sytuację. Dla naszych celów załóżmy, że nie ma etykiety lub dużego postępu i że będziesz wykonywał ruch niezależnie. Zanim podejmiesz decyzję, rozważ te czynniki:

OK, to zła rzeczywistość. Teraz dyskusja: jest to szansa, którą warto wziąć dla wielu muzyków. Wiele z tego, co oddziela ludzi grających muzykę w pełnym wymiarze od ludzi, którzy tego nie robią, to to, że pełnozakresowi w końcu po prostu skrzyżowali palce i zrobili to. Daj sobie najlepszą możliwą szansę dzięki starannemu planowaniu, a kiedy będziesz gotowy, skrzyżuj palce i zrób to samo.

Więcej o tworzeniu muzyki w pełnym wymiarze godzin