Kraft Heinz Informacje o karierze i zatrudnieniu

Chcesz pracować dla Kraft Heinz? Jako trzecie co do wielkości przedsiębiorstwo z branży spożywczej w Ameryce Północnej i piąte pod względem wielkości przedsiębiorstwo z branży spożywczej na świecie, Kraft Heinz to znane nazwisko. Ma swoją markę ponad 200 znanych marek żywności, w tym osiem marek o wartości ponad 1 miliarda dolarów.

Informacje o Firmie

Zanim Kraft i Heinz połączyli się w 2015 r., Obie marki były już głównymi graczami o długiej historii zdobywania takich marek jak Nabisco, Post i Oscar Meyer.

Heinz został założony pod koniec XIX wieku w Pittsburghu, Pensylwania i Krafcie na początku XX wieku w Chicago, IL. Obecnie korporacja ma siedzibę w Pittsburghu i Chicago, z pracownikami w 45 krajach i produktami w ponad 200 krajach.

Oto informacje na temat wszystkiego, co musisz wiedzieć o pracy w Kraft Heinz, w tym, jak znaleźć i ubiegać się o stanowiska otwarte, programy dla studentów i programy motywacyjne.

Kraft Heinz Opcje pracy

Kraft Heinz oferuje szeroki zakres stanowisk w USA i na całym świecie. Aby uprościć proces poszukiwania pracy, kandydaci mogą wybrać jedną z trzech wyszukiwarek: "Pełne wynagrodzenie", "Programy uniwersyteckie" (staże, programy MBA) i "Godzinne możliwości fabryczne". Istnieją możliwości zatrudnienia w różnych dziedzinach, w tym w sprzedaży, operacjach, prawie, HR, finansach, inżynierii, magazynie, rolnictwie i wielu innych.

Ich strona internetowa oferuje informacje dla potencjalnych kandydatów do pracy, w tym ofert pracy, jak ubiegać się online i miejsc pracy. Strona zawiera również informacje (w tym filmy wideo) o kulturze firmy w Kraft Heinz, a także wywiady z obecnymi pracownikami. Ogłoszenia wszystkich ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej kariery.

Osoby ubiegające się o pracę mogą filtrować swoje wyszukiwanie na podstawie takich kategorii, jak preferowana lokalizacja (region globalny lub określony obszar), kategoria pracy, rodzaj pracy i data księgowania.

Podczas gdy wszystkie stanowiska korporacyjne w Kraft Heinz wymagają od pracowników posiadania tytułu licencjata, większość robi. Ponadto osoby poszukujące kariery w marketingu, zasobach ludzkich, finansach lub powiązaniach powinny być kierowane i mieć doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej, pasję uczenia się i rozwoju, silne umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w elastycznych godzinach.

Profesjonaliści poszukujący kariery w marketingu, która zapewnia większą niezależność i elastyczność, powinni rozważyć pracę dla Kraft Heinz. Firma kładzie nacisk na "własność" jako podstawową wartość i daje marketerom autonomię w podejmowaniu decyzji, które będą angażować konsumentów i przyczynić się do sukcesu ich marek. Kraft Heinz opracował nawet akademicki i praktyczny program Brand Masters, aby podnieść umiejętności i umiejętności marketingowe swoich pracowników.

W przypadku stanowisk administracyjnych preferowane kwalifikacje na większości stanowisk to licencjat i co najmniej dwa lata doświadczenia administracyjnego lub administracyjnego. Niezbędny jest profesjonalizm i dyskrecja z poufnymi informacjami.

Kandydaci powinni również posiadać doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność samodzielnej pracy i nastawienia na zadania.

Możliwości zawodowe

Po wybraniu pracy, o którą chcesz się ubiegać, możesz złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej Kraft Heinz lub istniejącego konta LinkedIn. Jeśli to drugie, upewnij się, że wszystkie Twoje informacje na LinkedIn są zaktualizowane, a profil naprawdę odzwierciedla i pokazuje twoje umiejętności i doświadczenie.

Jeśli składasz wniosek za pośrednictwem Kraft Heinz, będziesz musiał zarejestrować swój adres e-mail i utworzyć profil. Jedną z zalet robienia tego w ten sposób jest to, że Twój profil online będzie przechowywać Twoje CV, aby stosowanie do wielu zadań było bezbolesne. Gdy użytkownicy zarejestrują się w systemie, mogą przeglądać i edytować swój profil w dowolnym momencie, wyszukiwać i przeglądać oferty pracy oraz przesyłać aplikacje do dowolnej pozycji, która ich interesuje.

Użytkownicy mogą nawet zapisywać pozycje w "koszyku", aby zgłosić się na później. Mogą również publikować oferty pracy na różnych kontach w mediach społecznościowych. Ten krok jest szczególnie przydatny, jeśli chcą udostępnić ogłoszenie o pracy znajomemu.

Programy uniwersyteckie Krafta Heinza

Kraft Heinz oferuje różnorodne programy uniwersyteckie, w których szybko studenci i studenci rozpoczynają karierę zawodową. Istnieją programy szkoleniowe dla absolwentów w sześciu dziedzinach kariery, w tym corporate, ogólnego zarządzania, operacji i zarządzania sprzedażą. Wiele z tych programów to możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin. Niektóre obejmują zajęcia, rotacje za pośrednictwem różnych działów i możliwości podróżowania.

Praktykanci współpracują z najlepszymi pracownikami Kraft Heinz w ich branży, czerpiąc z doświadczeń i szkoleń. Stażyści prowadzą także blog, który śledzi ich postępy w ciągu tygodni ich programów szkoleniowych.

Kraft Heinz Własność i Merytokracja

Kraft Heinz znany jest z tego, że zachęca swoich pracowników do "własności i merytokracji". Ci, którzy dobrze się rozwijają w środowisku o szybkim tempie, często określanym jako bardzo konkurencyjny, czerpią korzyści z osiągnięć, promocji i "nieograniczonych możliwości rozwoju". W 2014 roku promowano ponad 1000 pracowników ze względu na ich wysoką wydajność.