Health Job Job Skills for Resumes

Poszukujesz pracy w służbie zdrowia? Są to umiejętności, których potrzebujesz

Oto lista umiejętności związanych z pracą w służbie zdrowia, których pracodawcy szukają w zestawie CV, które otrzymują, więc pamiętaj o dodaniu odpowiednich umiejętności, aby Twoje CV zostało zauważone. Wymieniliśmy umiejętności dla szerokiej gamy prac związanych z opieką zdrowotną, od stomatologii przez pielęgniarkę po technika. Umiejętności będą się różnić w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz, sprawdź też listę umiejętności wymienionych na liście według stanowiska i rodzaju umiejętności .

Umiejętności związane z pracą stomatologiczną

To świetny czas, aby przejść do stomatologii.

Biuro Statystyki Pracy przewiduje, że liczba stanowisk higienistycznych w stomatologii wzrośnie o 19 procent do 2024 r., Czyli o wiele szybciej niż średnia wszystkich innych zawodów. Asystenci stomatologiczni nie są daleko w tyle, a 18 procent oczekuje wzrostu zatrudnienia.

Umiejętności zawodowe w zakresie medycyny integracyjnej

Medycyna integracyjna jest holistycznym podejściem do leczenia pacjentów, stosując połączenie tradycyjnych i niekonwencjonalnych leków i terapii. Te zadania są częścią leczenia pacjenta jako całości, a nie tylko próbą rozwiązania jednej choroby lub objawu.

Administracja służby zdrowia i umiejętności związane ze sprzedażą

Możesz pracować w dziedzinie opieki zdrowotnej, nie widząc nawet kropli krwi. Od zarządzania rozległymi potrzebami administracyjnymi szpitala po utrzymanie jednego biura medycznego, możesz być częścią ratowania życia i poprawy samopoczucia pacjentów bez bycia na linii frontu.

Pielęgniarka i asystentka medyczna

Na tej liście znajduje się szeroki zakres umiejętności i kwalifikacji, ale wszystkie dotyczą bezpośredniej interakcji pacjenta i konkretnej wiedzy medycznej. Niektóre z tych prac wymagają certyfikacji, a inne - stopni naukowych.

Ale kluczową pożądaną umiejętnością ustawioną we wszystkich tych stanowiskach są silne umiejętności interpersonalne.

Lekarz i inne umiejętności związane z pracą

Musisz mieć wyższe wykształcenie i inne wyższe stopnie naukowe lub certyfikaty, aby kwalifikować się do tych zawodów, ale o wiele więcej jest, powiedzmy, farmaceuta lub psycholog, niż po prostu edukacja. Na przykład, niektóre umiejętności, które mogą postawić Cię na pierwszym miejscu w rozważaniach na temat pracy, jeśli jesteś dietetykiem obejmują umiejętność mówienia w obcym języku, doświadczania tworzenia materiałów edukacyjnych lub prowadzenia sesji grupowych, a nawet biegłości w programach Microsoft Excel i PowerPoint.

Umiejętności związane z pracą terapeutyczną

Jeśli myślisz, że praca dentystyczna szybko rośnie, odsuń się, aby te szybkie demony minęły. Oczekuje się, że prace fizyczne terapeuty wzrosną o 34 procent do 2024 r., Jak podaje Bureau of Labor Statistics. Popyt ten pochodzi od starzejącej się populacji wyżu demograficznego. Miejsca pracy terapeutycznej są tam również, przy oczekiwanym tempie wzrostu wynoszącym 27 procent.

Umiejętności związane z technikem technicznym

Praca w zawodzie technika pozwala ci uczestniczyć w opiece zdrowotnej bez przytłaczających lat nauki wymaganych dla kariery zawodowej, takiej jak lekarze. Niektóre certyfikaty można zdobyć w ciągu kilku tygodni lub miesięcy, a nie lat.