Biografia Michaela Thiemanna

Michael Thiemann

Michael Thiemann jest założycielem i dyrektorem naczelnym Zebit, Inc., darmowej korzyści finansowej dla pracowników, która zapewnia lepsze zasoby finansowe i dostęp do bezodsetkowych opcji kredytowych dla ciężko pracujących Amerykanów.

Odciążając # 1 przyczynę stresu pracowniczego, Zebit pomaga pracodawcom współpracującym zwiększyć produktywność, zaangażowanie i utrzymanie, oszczędzając do 2 000 USD na pracownika rocznie.

Platforma Zebit Financial Wellness zawiera narzędzia planowania finansowego (samoocena finansowa, szkolenia, budżetowanie i planowanie oszczędności), ZebitLine (bezodsetkowe finansowanie bez opłat, kar lub czeków kredytowych) oraz rynek Zebit zawierający tysiące produktów markowych mogą być finansowane bez odsetek za pomocą ZebitLine.

Przed rozpoczęciem Zebit Thiemann pełnił funkcję CEO Global Analytics, Investment Science, HNC Financial Solutions i Aptex.

W tych firmach był odpowiedzialny za szereg innowacyjnych produktów, w tym Falcon (obecnie FICO Falcon), rozwiązanie do oszustw systemów płatniczych, które chroni ponad dwa miliardy kont kart kredytowych na całym świecie, Retek skuPlan (obecnie część Oracle i wiodące oprogramowanie logistyki detalicznej pakiet) oraz Aptex SelectCast, uznany przez Forrester Research za najlepsze oprogramowanie do personalizacji stron internetowych. Dzięki Zebit kontynuuje swoją historię przełomowych produktów analitycznych do oceny kredytowej, zapobiegania oszustwom i analizy transakcji internetowych.

Thiemann otrzymał MBA od Harvard Business School, gdzie był członkiem Baker Scholar i Century Club. Posiada również tytuł magistra w dziedzinie sztuki studyjnej oraz tytuł magistra i licencjata z inżynierii elektrycznej z wyróżnieniem na Uniwersytecie Stanforda. Thiemann zasiadał na ponad dwóch tuzinach komercyjnych i non-profit.

Został zaprezentowany w Wine Spectator dla najlepszej amerykańskiej piwnicy win, w Bloomberg Markets dla oprogramowania sztucznej inteligencji, i zrobił liczne wystąpienia medialne, które obejmują telewizję PBS i radio NPR.

Thiemann otrzymał Smithsonian Medal za osiągnięcia w oprogramowaniu edukacyjnym i współzałożyciel Letnich Warsztatów Jazzowych w San Diego. Trenował zespół Waterski Stan San Diego do regionalnych i krajowych mistrzostw.

Autor: Michael Thiemann

Więcej o HR