9 stron internetowych, które pomogą Ci rozwinąć karierę

Przy tak wielu różnych serwisach internetowych trudno jest się zorientować, czy osiągasz dobre wyniki. W najlepszym wypadku narzędzia internetowe byłyby bezpłatne, łatwe w użyciu i zawsze pomocne. Dobre strony internetowe z karierą mogą być trudne do znalezienia, trudno jest ustalić, które strony internetowe pomogą ci rozwinąć karierę.

Na szczęście możesz zdobyć kilka dobrych stron, aby spróbować od kogoś, kto na pewno wie coś o tym, co stanowi świetny zasób rozwoju kariery.

Są strony internetowe, za darmo, gdzie możesz dowiedzieć się, czy powinieneś zarabiać więcej pieniędzy, witryny, w których możesz stworzyć profesjonalną stronę internetową, by zaprezentować swoje umiejętności, witryny, w których możesz ulepszyć te umiejętności, aby zwiększyć swoje CV, a inne gdzie możesz nawiązywać połączenia, które pomogą Ci w karierze.

Yarden Tadmor, założyciel i dyrektor generalny Switch, mobilnej aplikacji do wyszukiwania ofert pracy dla osób z ofertami pracy (bezpłatnymi w systemie iOS, Android), którzy dyskretnie szukają kolejnej ścieżki kariery, dzieli się dziesięcioma swoimi ulubionymi stronami internetowymi i narzędziami internetowymi, aby łatwo i skutecznie napędzaj swoją karierę w krótkim czasie, aw wielu przypadkach za darmo.

1. GetRaised

Jednym z największych problemów w świecie kariery jest wiedza, czy otrzymujesz odpowiednią zapłatę. GetRaised ułatwia: wpisz swój opis stanowiska i wynagrodzenie do GetRaised, a jego algorytm pokaże Ci, czy masz niskie zarobki.

W oparciu o Twoje wyniki eksperci GetRaised pomogą Ci stworzyć plan zbliżenia się z szefem w sprawie procesu negocjacyjnego i uzyskania wynagrodzenia, na które zasługujesz. Jest powód, dla którego średnia podwyżka dla użytkowników GetRaised to ponad 6000 USD - to działa.

2. About.Me

Tworzenie profesjonalnej strony internetowej może być stresujące i kosztowne.

Zamiast tego możesz pochwalić się swoim najlepszym pracodawcom pracodawcom korzystającym z About.me, które jest prostym, bezpłatnym narzędziem do kompilacji Twojej cyfrowej obecności w jednym profesjonalnym miejscu.

Serwis About.com jest przyjazny dla użytkownika, więc dzięki ładnemu zestawowi słuchawkowemu, linkom do profili społecznościowych i szybkiemu bio-biznesowi już jesteś (i możesz nadal dodawać więcej informacji, takich jak historia pracy, z tego miejsca) ). Możesz nawet dodać swój profil About.me na końcu swoich roboczych wiadomości e-mail, dodając im dodatkowego profesjonalnego dotyku (i zachwycając każdego, do kogo je wysyłasz).

3. Porównywalnie

Porównywalnie różni się on od innych kalkulatorów wynagrodzeń, ponieważ nie tylko informuje Cię, czy jesteś niedopłacony w branży, ale także daje wyobrażenie o kulturze w porównaniu do innych osób na podobnych stanowiskach w różnych firmach. Po tym wszystkim, jaki jest sens po prostu znać swoją pensję, jeśli możesz uzyskać lepsze wynagrodzenie i być szczęśliwszym gdzie indziej?

4. Fiverr

Fiverr to rynek "koncertowy", który pozwala sprzedawać swoją wiedzę osobom, które naprawdę tego potrzebują. Niezależnie od tego, czy chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności, rozwijać listę klientów, zarabiać trochę więcej, czy też być zajęty podczas poszukiwania pracy, Fiverr ma coraz większy rynek, na którym możesz wystawić swoje umiejętności na próbę.

5. Spotkanie

Meetup to nie tylko miejsce, w którym można spędzić fajne rzeczy w weekendy; Witryna oferuje także cenne możliwości nawiązywania kontaktów dla profesjonalistów z dowolnego miasta w dowolnej branży. Możliwości są nieskończone dla tego, co robią te grupy.

Możesz wziąć udział w panelu z najgorętszymi firmami w swojej branży lub dołączyć do klubu książki i czytać z podobnie myślącymi profesjonalistami. Wybór nalezy do ciebie.

6. High Brow

Niektóre platformy edukacyjne kosztują dużo pieniędzy lub zajmują tak dużo czasu. Zamiast tego High Brow to bezpłatna subskrypcja wiadomości e-mail, która każdego ranka wysyła do Ciebie "lekcje o niewielkich rozmiarach" na dowolną liczbę tematów. Najnowsze kursy obejmowały wszystko od podstaw HTML / CSS i marketingu poczty przychodzącej do przewodników po zbiórkę nasion i naukę o szczęściu.

Większość lekcji trwa tylko około 10 dni i około pięciu minut dziennie, co daje dokładnie te informacje, które należy złożyć, abyś mógł się szybko nauczyć.

Możesz również znaleźć 10 bezpłatnych kursów online na Courserze .

7. Skillshare

Ponad milion osób skorzystało z internetowej platformy edukacyjnej Skillshare, aby zdobyć nowe umiejętności i uczynić się bardziej dostępnymi dla potencjalnych pracodawców i klientów. Skillshare oferuje połączenie kursów bezpłatnych i premium, co pozwala poznać kurs i instruktora przed podjęciem decyzji o całkowitym nurkowaniu.

8. Szansa

Szansa jest narzędziem sieciowym, które zapewnia wiele możliwości: witryna działa jak platforma sieciowa, system powiadamiania o ofertach pracy, narzędzie wiodących sprzedawców i platforma współpracy partnerskiej. W przeciwieństwie do innych witryn sieciowych, Opportunity używa algorytmu, aby zapewnić, że spotykasz ludzi, którzy mogą przyspieszyć swoją karierę, dzięki czemu możesz poświęcić mniej czasu na wyszukiwanie, a więcej na tworzenie wartościowych połączeń.

Opportunity oferuje również bezpłatne seminarium internetowe, dzięki któremu dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać możliwości witryny, zapewniając od samego początku łączenie się z odpowiednimi osobami.

9. Szczęście kariery

Łatwo złapać pensje, obowiązki zawodowe i środowisko biurowe, ale Career Bliss jest jedną z niewielu stron internetowych, które zapewniają ogólną satysfakcję i zadowolenie z pracy ponad wszystko.

Career Bliss pozwala na badanie wynagrodzeń w firmie w celu porównania, przeczytania recenzji firmy z różnych dziedzin i uzyskania porady w sprawie kariery zawodowej.