Darmowe kursy online na Courserze, aby zwiększyć swoje umiejętności zawodowe

Jest tak wiele darmowych zasobów online, które naprawdę mogą dać przewagę w poszukiwaniu pracy, a jeśli mądrze wykorzystujesz czas, możesz naprawdę podnieść nogę i poprawić swoje umiejętności miękkie . Są to umiejętności, które pozwalają ci na rozmowę kwalifikacyjną i dobrze funkcjonują w miejscu pracy. Pracodawcy poszukują kandydatów o silnych umiejętnościach miękkich prawie na każdej pozycji, na której pracują, ponieważ osoby o silnych umiejętnościach miękkich to doskonała komunikacja.

Jeśli masz przestoje między pisaniem listów motywacyjnych a aplikowaniem do pracy, lub jeśli obecnie jesteś bezrobotny i szukasz konstruktywnego sposobu na wypełnienie swojego dnia, powinieneś skorzystać z okazji, by dać sobie przewagę nad innymi kandydatami. Te bezpłatne kursy właśnie to zrobią. Pamiętaj, że nawet jeśli kursy są bezpłatne, jeśli chcesz otrzymać certyfikat, musisz zapłacić za kurs. Niektóre składniki mogą być niedostępne, chyba że zdecydujesz się na płatną wersję.

Darmowe kursy online na Courserze, aby zwiększyć swoje umiejętności zawodowe

Czego się dowiesz: jak przeprowadzić wywiad, nawet gdy jesteś naprawdę nerwowy
Take - Wprowadzenie do wystąpień publicznych
Ten 18-godzinny kurs jest intensywny, ale będziesz taki zadowolony, że go wziąłeś. Ostatecznie - umiejętności mówienia publicznego mają ogromne zastosowanie w rozmowach kwalifikacyjnych, kiedy prawdopodobnie będziesz gotowy do sprzedaży, i odpowiedzieć na trudne pytania.

Ten kurs uczy ogromnie przydatnych umiejętności komunikacji ustnej , które wzmacniają twoje umiejętności rozmowy kwalifikacyjnej i pomagają ci później w karierze, gdy musisz robić prezentacje lub mówić podczas spotkań.

Czego się dowiesz: Jak uzyskać lepsze wyniki w pisaniu
Take - wysokopopiołowe pisanie biznesowe
Bez względu na dziedzinę lub poziom wiedzy, silne umiejętności pisania zawsze dają ci przewagę jako kandydata do pracy, a także w twojej karierze.

Musisz napisać dobrze, aby stworzyć silny list motywacyjny, skutecznie komunikować się ze współpracownikami i klientami, pisać zachęcające e-maile, pisać atrakcyjne prezentacje i wiele więcej. High-impact Business Writing Coursera to kurs od czterech do ośmiu godzin, który jest w 100% tego warty.

Czego się dowiesz: jak negocjować sprzedaż, wynagrodzenie lub podwyżkę
Take - udane negocjacje: podstawowe strategie i umiejętności
Negocjacje będą częścią każdego aspektu Twojej kariery - od odpowiadania na podchwytliwe pytania w wywiadzie, do negocjowania oferty pracy lub podwyżki, do zawierania umów z klientami i współpracownikami. Ten kurs uczy namacalnej, wielozadaniowej strategii, której możesz użyć dla wszystkich trzech - i w wielu innych sytuacjach.

Czego się dowiesz: jak podejmować trudne decyzje w pracy
Efektywne rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji
Konflikty są nieuniknione w miejscu pracy, a menedżerowie doceniają pracowników, którzy podchodzą do problemów w inteligentny i zamierzony sposób. Ten cztero-ośmiogodzinny kurs pokaże Ci, jak oceniać problemy, oceniać rozwiązania i przewidywać zagrożenia, korzystając z prawdziwych studiów przypadków, abyś mógł uzyskać rzeczywiste sytuacje, które możesz napotkać we własnej karierze.

Czego się dowiesz: jak zrozumieć finanse firmy i praktyki księgowe
Take - Finanse dla profesjonalistów niefinansowych
Nawet jeśli nie masz środków finansowych, zrozumienie strategii finansowej firmy jest niezwykle pomocne.

Nie tylko pozwoli ci zrozumieć, w jaki sposób twoja rola współdziała z większymi celami organizacji, ale także będzie informować o twoich własnych decyzjach, zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Czego się dowiesz: Jak być szczęśliwym w pracy
Take - A Life of Happiness and Fulfillment
Twoje zadowolenie z życia osobistego i zadowolenia z kariery są współzależne. Jeśli jesteś ogólnie niezadowolony, negatywny nastrój będzie prawdopodobnie miał negatywny wpływ na twoje wyniki w pracy. Jeśli nienawidzisz swojej pracy, prawdopodobnie będziesz nieszczęśliwy, nawet gdy nie będziesz pracował. Ten kurs może nie wydawać się tak istotny dla twojej kariery, ale z pewnością pomoże ci uzyskać pozytywną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym i rozweselić swoich potencjalnych klientów, nawet jeśli jesteś w trakcie ponurego poszukiwania pracy.

Więcej darmowych kursów zawodowych

To tylko niektóre z kursów związanych z karierą, które są dostępne.

Wyszukaj w Courserze ogólne warunki, takie jak kariera, CV, umiejętności lub konkretne słowa kluczowe związane z tematem, o którym chcesz dowiedzieć się więcej, aby znaleźć więcej ofert. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności techniczne, sprawdź te bezpłatne lub tanie kursy programowania online .

Dodaj swoje kursy do swojego CV i profilu LinkedIn

Pamiętaj, aby dodać najbardziej odpowiednie kursy, które zostały podjęte do profilu LinkedIn i CV. Będziesz miał więcej umiejętności, aby dodać do obu, a biorąc udział w zajęciach, pokazujesz, że rozwijasz swoją karierę i zwiększasz swoją wiedzę.

Sugerowane czytanie: 10 stron internetowych, które pomogą Ci rozwinąć karierę