Jak kupić swoją profesjonalną szafę

Po ukończeniu i rozpoczęciu procesu poszukiwania pracy , niezbędna jest profesjonalna szafa. Musisz mieć przynajmniej jeden garnitur do rozmów kwalifikacyjnych. Dodatkowo możesz oczekiwać, że będziesz się ubierać profesjonalnie w swojej pracy każdego dnia. Zdobycie nowej garderoby zaraz po ukończeniu college'u może być trudne, ponieważ może być bardzo kosztowne. Oto kilka wskazówek, jak profesjonalnie ubrać się przy budżecie.

Skoncentruj się na swoich strojach wywiadów

Powinieneś wybrać jeden imponujący zestaw do rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz robić zakupy, ale ten strój powinien być konserwatywny i elegancki. Szukaj garnituru, który może pracować zarówno podczas wywiadów, jak i codziennej pracy. Powinieneś iść dalej i dostać bardzo ładny strój do akcesoriów do twojego wywiadu. Wybierz coś, co pomoże Ci poczuć się pewnie. Jeśli chcesz mieć więcej niż jedną rundę wywiadów, możesz wziąć drugą koszulkę z kombinezonem.

Wymień podstawy, których potrzebujesz do swojej szafy

Przygotuj listę przedmiotów, które będą działać dla reszty Twojej garderoby. Dla mężczyzn powinno to obejmować co najmniej pięć koszulek i krawatów oraz spodnie, które będą pasowały do ​​koszulek. Możesz być w stanie kupić na początku dwie lub trzy pary spodni. Dla kobiet powinieneś mieć zarówno sukienki na sukienki, jak i spódnice, które będą działać w połączeniu z bluzkami i kurtkami.

Dla swojej podstawowej garderoby wybierz elementy, które koordynują i dobrze się ze sobą zamieniają.

Kupuj właściwe sklepy ze swoją listą

Kupowanie sprzedaży w luksusowych domach towarowych i butikach pomoże Ci znaleźć odzież po niższej cenie. Należy jednak uważać, aby nie przekroczyć kwoty. Zrób listę przedmiotów lub strojów, których szukasz i nie kupuj rzeczy, których nie ma na liście.

Jeśli martwisz się przejściem; przejdź na gotówkę, aby pokryć te wydatki.

Kup stojak na odprawy na okazje

Poświęć czas na zakupy na stojaku. Zajmuje to więcej czasu i wysiłku, ale być może uda Ci się znaleźć doskonałe oferty na ubrania. Kupując stojaki na odprawy, skup się na przedmiotach, które przetrwają więcej niż jeden sezon. Poszukaj klasycznych elementów, które dobrze pasują. Pomaga robić zakupy pod koniec sezonu, ponieważ można znaleźć lepsze oferty. W niektórych przypadkach możesz też układać kupony na górze, by zaoszczędzić jeszcze więcej.

Odwiedź sklepy konsygnacyjne

W sklepach konsygnacyjnych można znaleźć wspaniałe designerskie elementy i wysokiej jakości odzież. Często przedmioty te były noszone tylko raz lub dwa razy. Jeśli znajdziesz dobry sklep z używanymi butikami, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na złożeniu pierwszej profesjonalnej garderoby. Poświęć trochę czasu, aby upewnić się, że przedmioty są wolne od plam i wad przed ich zakupem.

Znajdź akcesoria, które współpracują z wieloma strojami

Akcesoria mogą mieć duży wpływ na prezentację. Jednak nie wydawaj zbyt dużo na te przedmioty. Postaraj się wybrać buty, które będą współpracować z kilkoma strojami. Możesz dodać więcej osobistych akcesoriów po ukończeniu pracy, a otrzymujesz regularną wypłatę.

Wskazówki:

  1. Po rozpoczęciu pracy możesz aktualizować garderobę w bardziej regularny sposób. W rzeczywistości, kupowanie przedmiotów powoli oznacza, że ​​możesz rozłożyć koszty w ciągu całego roku. Poświęć trochę czasu na regularne sprawdzanie sprzedaży swoich ulubionych sklepów. Zapobiegnie to również zużyciu wszystkich ubrań w tym samym czasie.

  2. Zorganizuj swoją szafę, aby nie kupować wielu artykułów tego samego przedmiotu. Na przykład nie potrzebujesz pięciu czarnych koszul lub pięciu czarnych kurtek. Ważne jest, aby mieć różnorodność w swojej garderobie.

  3. Nie zapominaj, że twój cały wygląd musi zaimponować. Upewnij się, że twoje włosy są schludne i dobrze zaprojektowane. Unikaj zbytniego makijażu. Jeśli jesteś mężczyzną, powinieneś być gładko ogolony. Oznacza to, że wszystkie włosy na twarzy, które masz, powinny być starannie przycięte i czyste.

  4. Zabierz ze sobą zaufanego przyjaciela, który pomoże ci wybrać ubrania, które pasują dobrze i ładnie wyglądają.