Zarządzanie ścieżkami kariery

Przewodnik, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, w oparciu o to, gdzie jesteś w swojej karierze zarządzania.

Ścieżka kariery menedżerskiej nie jest linią prostą. Nie jest tak samo dla wszystkich. Jednak wszystkie ścieżki kariery menedżerskiej mają punkt wyjścia. Wszystkie mają kamienie milowe po drodze. Ta strona jest punktem wyjścia dla kilku ścieżek zarządzania. Każda ścieżka prowadzi menedżerów do tego, co powinni wiedzieć, w zależności od tego, gdzie jesteś w swojej karierze i gdzie znajdują się Twoje zainteresowania. Podczas każdej wizyty możesz przejść dalej ścieżkę, powrócić do kolejnych etapów wzdłuż tej samej ścieżki lub rozpocząć nową ścieżkę .

Poniżej wymieniono pięć ścieżek.

Biorąc pod uwagę zarządzanie

Ta osoba zastanawia się, czy kariera menedżerska jest dla nich. Może ktoś to zasugerował. Może po prostu czują, że mogą to zrobić lepiej niż ich obecny szef. Skorzystaj z tej ścieżki, aby dowiedzieć się więcej o tym, co robi zarząd i czy zarządzanie może być dla Ciebie.

Going It It

Ta osoba zdecydowała się wypróbować ścieżkę kariery menedżerskiej. Nie mają jeszcze doświadczenia w zarządzaniu, ale są zainteresowani i zmotywowani. Ta ścieżka prowadzi do wiedzy i umiejętności potrzebnych do wylądowania w tej pierwszej pracy menedżerskiej .

Tylko rozpoczęcie zarządzania

Ta osoba właśnie rozpoczęła lub wkrótce rozpocznie swoją pierwszą pracę kierowniczą. Ta ścieżka poprowadzi Cię przez te pierwsze mylące, trudne dni i miesiące. Przeprowadza cię przez podstawową wiedzę potrzebną do bycia menedżerem i radzenia sobie z problemami, które pojawiają się.

Doświadczony menedżer

Ten menedżer ma kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu.

On lub ona miał czas, aby popełnić błędy i osiągnąć pewne sukcesy w świecie rzeczywistym, a teraz chcą poprawić. Ta ścieżka prowadzi do zasobów w celu poprawy ich umiejętności i potencjału promocyjnego.

Profesjonaliści w zarządzaniu i konsultanci

Są to doświadczeni menedżerowie zainteresowani zwiększeniem i dzieleniem się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Udało im się różne i trudne możliwości, ale wiedzą, że zawsze można się czegoś więcej nauczyć. Ta ścieżka łączy ich z rówieśnikami i najnowocześniejszą teorią.